4070 Ti vs. 3080 Ti
0

Bu konuda 31 mesaj var

2fnvzpg.PNG

@jackjoker 'ın yolladığı donanımhaber başlığından sonra açıkçası biraz kıllanmıştım ama kazasız belasız atlattık bu iade sürecini.

bence o başlıktaki çocuk kendi bozdu ekran kartını, sonra da amazona bok atarak değiştirtmeye çalıştı ya neyse artık. bu defter de böyle kapandı.

4070 Ti'ın performansını gördükçe, iyi ki iade süresi geçmeden bu operasyonu yaptım diyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
44 dakika önce, stardust said:

2fnvzpg.PNG

@jackjoker 'ın yolladığı donanımhaber başlığından sonra açıkçası biraz kıllanmıştım ama kazasız belasız atlattık bu iade sürecini.

bence o başlıktaki çocuk kendi bozdu ekran kartını, sonra da amazona bok atarak değiştirtmeye çalıştı ya neyse artık. bu defter de böyle kapandı.

4070 Ti'ın performansını gördükçe, iyi ki iade süresi geçmeden bu operasyonu yaptım diyorum.

Banada öyle geldi. Mesajındada saçmalıklar var zaten yok 1 hafta ulaşamamışmış falan..

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, stardust said:

2fnvzpg.PNG

o hikaye inandırıcılığını yitirdi. Amazon müşteri temsilcisi ile sohbetini paylaştı. Ben müşteri temsilcisine hayran kaldım iyi dayanmış. Ayrıca 5 adet ekran kartı aldığını belli etmiş. bildiğin mining için almış kartı ve muhtemelen 4070ti parasından pahalı olduğunu görünce iade etmek için kasten bozmuş. Amazon da bunu tespit edince olay bu yöne çevrilmiş. millet 5 tane lafından sonra linç operasyonuna başladı. 

rammstein, stardust and MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam hayırlı olsun konuyu biraz geç gördüm,

3080t ile bu kadar fark yok gibiydi ama, bazı istisna oyunlar haricinde ortalaması bu gibi.Neyse beni de dürtüyor ama gönlüm 4080den yana.Ehh onlarında bir tık mantıklı fiyat oranlarına sahip olan markalara pek sıcak değilim(galax palit inno vs)

Keşke iade etmeden önce görseydim ufak bir ricada bulunurdum özellikle 4k h264>h265 performans farkı var mı internette düzgün bilgi bulamadım, genelde yeni seri ile populer olan av1 testleri var sağlık olsun artık.

Hayır listeyi felan güncellesen bizde ona göre challange belirleyeceğiz ama neyse... :)

stardust and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, Psikobat said:

Hocam hayırlı olsun konuyu biraz geç gördüm,

3080t ile bu kadar fark yok gibiydi ama, bazı istisna oyunlar haricinde ortalaması bu gibi.Neyse beni de dürtüyor ama gönlüm 4080den yana.Ehh onlarında bir tık mantıklı fiyat oranlarına sahip olan markalara pek sıcak değilim(galax palit inno vs)

Keşke iade etmeden önce görseydim ufak bir ricada bulunurdum özellikle 4k h264>h265 performans farkı var mı internette düzgün bilgi bulamadım, genelde yeni seri ile populer olan av1 testleri var sağlık olsun artık.

Hayır listeyi felan güncellesen bizde ona göre challange belirleyeceğiz ama neyse... :)

Sağol Psikobat hocam.

yani listeyi güncellemek dert değil de, Timespy ile uğraşmaya artık değer mi onu bilmiyorum.

bize ray tracing, dlss, fsr falan kullanıp test yapacak bir benchmark lazım artık.

misal cypberpunk'dan bench alıp karşılaştıralım diyeceğim de, herkesin çözünürlük farklı, ayarlar farklı, timespy gibi bir standarta da oturtamayacağız işi.

bence 3080 ti varken, ucuza satıp, 20 bin lira üstü 4070 ti almanın getirisi şimdilik çok yok, dediğin gibi asus, msi gibi iyi bir marka ve modeli iyi bir fiyattan yakaladığında 4080 alman daha mantıklı olur.

Psikobat beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok