The Last of Us (HBO-2023)
1 1

Bu konuda 67 mesaj var

Last of Us'ı indirdim ama uçuştan geldiğim için öyle uykum var ki... yarın da tüm gün uçuyorum... en iyi ihtimalle çarşambaya kaldı artık :cry:

12 hours ago, Definitive said:

Dizilerin sezonluk yayınlanmak yerine her hafta bir bölüme dönmesi kötü oldu. LoUS ilk bölümü de kenara koydum bekliyorum.

olması gereken bu, bir oturuşta bir sezon izleyen seyirci kitlesinden imtina etmişimdir. 

özellikle beğendiğim dizileri asla art arda izlemem. en yakın 1 gün arayla izlerim ki tadı daha uzun sürsün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 hours ago, stardust said:

Last of Us'ı indirdim ama uçuştan geldiğim için öyle uykum var ki... yarın da tüm gün uçuyorum... en iyi ihtimalle çarşambaya kaldı artık :cry:

olması gereken bu, bir oturuşta bir sezon izleyen seyirci kitlesinden imtina etmişimdir. 

özellikle beğendiğim dizileri asla art arda izlemem. en yakın 1 gün arayla izlerim ki tadı daha uzun sürsün.

Uçarken izleseydin, sanki otobüs şoförüsün. :zuh:

Ayrıca sen neden imtina ediyorsun, dizi oyuncusu musun yapıımcı mısın? Kaçınmanı gerektiren ne var ortada? :mrgreen:

Ben de tam tersine 8 bölümü 2-3 günde bitirmeyi seviyorum, ayrıca asıl sorun neyi ne zaman yapacağımın kontrolünün bende olmaması. Tavsiye ettiğin Tulsa King'de o hatayı yaptım Pazar günü beklemeden sinirlerim harap oldu. :lol:

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu hiç oynamadım ama ilk bölüm güzel olmuş, sardı bayağı. Artık bütün dizilerde Pedro Pascal oynasın, en temiz öyle olacak anlaşılan. :mrgreen: Fringe'den Ajan Olivia Dunham abla da var. :icon_eye_love:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, Peregrine said:

Oyunu hiç oynamadım ama ilk bölüm güzel olmuş, sardı bayağı. Artık bütün dizilerde Pedro Pascal oynasın, en temiz öyle olacak anlaşılan. :mrgreen: Fringe'den Ajan Olivia Dunham abla da var. :icon_eye_love:

Olivia Dunhamı ne hale getirmişler yapılırmı bee..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Last of Us’ı şimdi izledim, tek kelime ile; olmuş.

tek eleştirim keşke elie’nin rolü için biraz daha masum, biraz daha sevimli bir kız bulsalarmış.

ilk bölümden bu kız olmamış demem, ileride joel ile ilişkisi geliştikçe gözüme daha iyi gelecektir diye umuyorum…

2-3 aya herkes bu diziyi konuşuyor hale gelir. prodüksiyonun kalitesi zaten belli ediyor, game of thrones’un da ilk bölümünü izleyince bu olmuş demiştim. 

kitabın sonu belli değildi saçmaladılar ama oyunun sonu belli o yüzden saçmalayamazlar da, o konuda da içimiz rahat.

Şu Last of Us Part 1 artık PC’ye çıksın da oynayalım SE olarak. 4070 Ti ile de akar… :zuh:

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, jackjoker said:

ben oyunu hiç oynamadım. halen PC ye gelmesini bekliyorum. konusu nedir bu hikayenin kısa ve spoiler vermeden açıklarmısınız? 

spoiler vermeden açıklanacak bir hikaye değil. anlatılmaz yaşanır türden. oyun gelince oynar, deneyimlersin. sana tavsiyem bu IP hakkında hiçbir şey öğrenmemeye çalış.

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1x2

Spoiler

20 yıl zombilerden kaç, yeri gel savaş ama hala zombiden kaçarken sağa sola çarpıp düş. nasıl yaşamış bu kadın 20 yıl çok merak ediyorum.

ayrıca çakmakla olan romantizm nedir allasen? 129381902 tane el bombası düşmüş oraya. çek bir tanesinin pimini, elinde tut bombayı. zaten illaha o düşecek sen zombi olunca.

izlemek için izliyorum valla şu an, o kadar da sarmadı henüz. oyunu oynamadım tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sakin bir dönemde oynarım diyerek erteleye erteleye oyunu oynamamıştım. Diziyi önce izlemek oyunu bozar mı? Gerçi bozsa da çok umrumda değil, muhtemelen yeniden PS5 almak yada PC'ye oyunu satın almak gibi bir durum olmayacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 minutes ago, Definitive said:

Ben sakin bir dönemde oynarım diyerek erteleye erteleye oyunu oynamamıştım. Diziyi önce izlemek oyunu bozar mı? Gerçi bozsa da çok umrumda değil, muhtemelen yeniden PS5 almak yada PC'ye oyunu satın almak gibi bir durum olmayacak.

yahu ben sırf last of us için playstation 3 aldım, bunca sene hiç değilse 1. oyunun remastered versiyonu nasıl oynamazsın. bence gir hemen playstation'dan başla, hatta diziyle paralel oynarsan daha da keyifli olabilir.

şöyle diyeyim,

last of us orjinal oyunun yani şuan remake olarak yeni çıkan last of us part 1'in sonu çok sağlam spoiler.

o sonu oyunda yaşaman bana sorarsan daha isabetli olur.

dizinin 9. ve son bölümü 12 Mart'ta yayınlanacak, o zamana kadar bence playstation'da oyna.

PC'ye 3 Mart'ta çıkıyor, onu da bekleyebilirsin, oyunu bitirir son bölümü öyle izlersin.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
41 dakika önce, stardust said:

yahu ben sırf last of us için playstation 3 aldım

Benim PS4 almamdaki en önemli etmen de Last of Us Remastered oynayabilmekti.

Oyunu oynamayan diziyi izlemesin bence. Önce oyunu oynasın, hatta mümkünse Part II'yi de oynayıp bitirsin sonra dalsın diziye.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
56 dakika önce, Definitive said:

Ben sakin bir dönemde oynarım diyerek erteleye erteleye oyunu oynamamıştım.

Ben de şaşırdım açıkçası.

Playstation'ı Playstation yapan oyunlardan biridir hatta başa oynar diyerek arttırıyorum.
Diziyi falan boş verin şimdilik.
Oyunu oynayın bitirin hemen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Definitive said:

Playstation'ı sattım, PC'de oynarım. belki. Diziyi de sonra izlerim, acelem yok.

Ferrari'sini satan bilge geldi aklıma, sen de playstation'ını satan derviş ol :D

alayım ben sana PS5 en iyisi uygun bir memleketten...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala "dizi öyle mükemmel, böyle mükemmel" diyenlere inat alışamadım. Oyunu oynamadım tabi de, daha ilk üç bölümden gelmiş geçmiş dizi nasıl oluyor onu da anlamış değilim yani. 3. bölüm çok güzel bir mini senaryo idi ama genel olarak dizinin ana konusu içerisinde sadece ayrıntıydı bence. Ben hala genel olaya alışamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 minutes ago, wazzap said:

Ben hala "dizi öyle mükemmel, böyle mükemmel" diyenlere inat alışamadım. Oyunu oynamadım tabi de, daha ilk üç bölümden gelmiş geçmiş dizi nasıl oluyor onu da anlamış değilim yani. 3. bölüm çok güzel bir mini senaryo idi ama genel olarak dizinin ana konusu içerisinde sadece ayrıntıydı bence. Ben hala genel olaya alışamadım.

you know nothing jon snow

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok