The Last of Us (HBO-2023)
1 1

Bu konuda 67 mesaj var

5 hours ago, stardust said:

you know nothing jon snow

yahu, tamam daha bir halt bilmiyoruz. onu diyorum ben de. :D ama gelmiş geçmiş en iyi dizi vs... biraz yavaş olalım.

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
36 minutes ago, wazzap said:

ama gelmiş geçmiş en iyi dizi vs... biraz yavaş olalım.

kim demiş ki bunu, bence sen biraz sakin ol.

beğenmediysen izlemezsin ama lasf of us oyununu bir arkadaşın, kuzenin falan playstation'ında da olsa oyna bitir. sonra gelir teşekkür edersin bana :)

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, Atrin said:

Ya dizi iyi güzel de Ellie'yi oynayan kıza hiç alışamadım. Ağzına kürekle vurasım var. 

b7b099a23ff370594a99cfbd47da18b6.jpg

Dizideki Ellie temsili

gardaşım bu nasıl casting?! alo HBO?!

infestor tarafından düzenlendi
Peregrine and mamad beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, stardust said:

kim demiş ki bunu, bence sen biraz sakin ol.

World wide web. :D

Yok, güzel şimdilik ama dediğim gibi daha çok erken. Pedro Pascal var zaten, her türlü izlerim. :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, infestor said:

game of thrones’da çok sevildi o kız, ordan gelen popülarite yeterli olur diye düşündüler heralde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben en başta bu kız olmamış demiştim ama halleri tavırları falan gayet iyi bence. Oyundaki Ellie'ye çok benziyor davranışları. Şu ana kadar bu ne be dediğim bir cast seçimi olmadı. Tess mesela Anna Torv olmuş, kadını 5 sezon Fringe'de izledik düşünün. Ron Swanson'ı tek bölümlük gay olarak cast etmişler mesela ki muazzam oyuncudur.

escape beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de niye X değil de düz model.

Ayrıca Cinebench testinin sonuçlarını ilgili konuda paylaşmayan kişilerin, o sistemlere gerçekten de sahip olmadığı; genel kabul görmüş bir fikirdir. :baba:

İlgililere duyurulur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

X olan kavruk modeli ne yapayım, bu daha az ısınıyor. :D Bilerek TDP düşük modeli bekledim zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 31.01.2023 at 22:28, infestor said:

b7b099a23ff370594a99cfbd47da18b6.jpg

Dizideki Ellie temsili

Dizideki Ellie ancak temsili değil.

eli.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi yiyişme/öbüşme sahneleri (Diane görmesin Ron'un kafasını yarardı sonuçta Zeyna kendisi :kayik: ) ister istemez "ıyyyy!" modunda rahatsız olunup atlandı çünkü çok st,small,507x507-pad,600x600,f8f8f8.u2.j ama sonu duygusal mıydı, evet duygusal ve de üzücüydu. Aynen oyundan mı alındı yoksa buralar senaristler tarafından yeniden mi yazıldı bilmiyorum ama bu dizi film gerçekçilik illüzyonunu yani olayların ve karakterlerin gerçek oluğu ve yaşandığı duygusunu çok iyi veriyor. Ayrıca görüntü ve renk işlerine kimler bakıyorsa ödülü gerçekten hak ediyorlar. SDR izledim, mükemmel gamma ve renk ayarı dengesi var. İlk üç bölüm için yorum yapıyorum; bu dizi olmuş. :thumbs:

edit: görüntüde dynamic range çok iyi yukarıda sadece gamma diye ifade etmişim, düzelmek istedim

Peregrine tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Spoiler

Son bölüm harikaydı last of us ın anlatmak istediği ana fikir bu zaten oyunun adı bile buradan geliyor bütün dünya geçmiş gitmiş herşey yokolmuş ama sen birini buluyorsun o insan o kadar özelki senin dünyan o oluyor tek bir kişi o tek kişi için gerekirse bütün dünyayı ateşe atıyorsun yani LAST OF US. Adam oyunun özünü kavramış ve bundan bir alt hikaye oluşturmuş. Sevişme sahnelerine değilde birazda konuşmalara odaklanıp izlersek daha iyi anlarız diye düşünüyorum!

Squall tarafından düzenlendi
CandleGarden beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, stardust said:

adam, adama kıyıyor yani bunu görmezden mi gelelim :lol:

Piyano sahnesine kadar her şey çok güzeldi.. Ancak o noktadan "alırım ağzıma" noktasına geçiş çok hızlı oldu :(

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dahmer'dan sonra daha ılımlı karşıladım, dizinin hikaye anlatışı ve görüntü yönetmeninin şov yapmasının katkısı olabilir belki... belki de artık gözümüze gözümüze sokulan bu sahnelere alıştık, bilemiyorum altan!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4. bölüm

Spoiler

Meh, bir bölüm. ben oyunu oynamadığımdan mıdır hala içine giremedim. bana klasik zombie hikayesi gibi gelmeye devam ediyor.

ayrıca 5000 kişi 10 vermiş bölüme imdb'de. la havle...

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/6/2023 at 0:25 PM, wazzap said:

4. bölüm

Hide contents

Meh, bir bölüm. ben oyunu oynamadığımdan mıdır hala içine giremedim. bana klasik zombie hikayesi gibi gelmeye devam ediyor.

ayrıca 5000 kişi 10 vermiş bölüme imdb'de. la havle...

4 bence de tırttı ama oyunu oynadığım için 5. bölümün alt yapısını yaptığını bilerek izlediğimden keyif verdi yine. 5. bölüm çok sağlamdı. güzel gidiyor dizi aman nazar değmesin.

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 5.bölümün aksiyon sahneleri güzeldi ama o kadar.
15 dakika sonra ölecek olan Kathleen'in odasını ve alakasız öyküsünü niye izledik?
Bu dizideki karakteri hiç inandırıcı değil. 
mn8jwv4.jpg

Spoiler

I don't feel at home in this world anymore filminde çok iyiydi.
https://www.imdb.com/title/tt5710514/

Oyun arası videoları olsa tamam da dizi olunca biraz daha birbiriyle bağlantılı bölümler bekliyor insan.
Ellie'yi oynayan aktris gerçekten başarılı , ileride daha çok izleyeceğiz gibi geliyor.
Bu arada ben olsaydım daha uzun boylu bir Joel seçerdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok