MGS serisi tamamen veya kısmen Steam'e gelebilir
0

Bu konuda 20 mesaj var

MGS 2'yi bitirmiştim, o dönemde baya iyi oyundu görselleri ile, yapısı ile, birincisini görmedim hiç PS1'de. Üçüncüsü çıktığında PS2 artık pek iyi değildi, üçüncüsünü bitirmedim, MGS 4'ü PS3'te bitirdim, sonuncu oyun yine hiç sarmadı beni, açık dünya tarzı hiç hoşuma gitmedi bunda. İlk demo gibi çıkanı yine beğenmiştim ama. 

Bunların Remake olması lazım ama Kojima o işlere girerse herhalde en az 10 yıl falan sürer o süreç. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MGS 1'i pc'de bitirmiştim. Zamanında Vatan'da görüp almıştım kutulu olarak ve cd'den kurup oynamıştım. Hala kutusu bir yerlerde duruyor. Sinematik anlatıımı, diyalogları, hikayesi çok hoşuma gitmişti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Erwin said:

Ben de MGS1 ve 3 remakeleri aynı anda açıklanacak diye duydum dur bakalım. 

Kimden duydun ? Kojima mı söyledi sana berberde traş sırası beklerken ?

Erwin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, stardust said:

Kimden duydun ? Kojima mı söyledi sana berberde traş sırası beklerken ?

Kimse MGS sevgimizi sorgulamasın bir sürü gruba üyeyim. :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben PS2 aldıktan az sonra Number One TV'de miydi o zaman, oyunlarla ilgili bir program vardı, orada MGS2'nin başlangıcı, gemiye iniş ve devamını görünce etkilenmiştim, en beğendiğim de bu. Bu remake yapılacak oyun beni hiç sarmadı, bitirmedim, MGS4'ü yine bitirmiştim, Ground Zeroes yine iyiydi, arkasından gelen ana oyun ise açık dünyaya geçtiği an bu ne demiştim, onu da bitirmedim. 

Remake olarak tekrar deneyeyim bakalım, belki değişik olur bu defa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
53 minutes ago, T800 said:

Ben PS2 aldıktan az sonra Number One TV'de miydi o zaman, oyunlarla ilgili bir program vardı, orada MGS2'nin başlangıcı, gemiye iniş ve devamını görünce etkilenmiştim, en beğendiğim de bu. Bu remake yapılacak oyun beni hiç sarmadı, bitirmedim, MGS4'ü yine bitirmiştim, Ground Zeroes yine iyiydi, arkasından gelen ana oyun ise açık dünyaya geçtiği an bu ne demiştim, onu da bitirmedim. 

Remake olarak tekrar deneyeyim bakalım, belki değişik olur bu defa.

ericsson-life. lisedeyken ne izlerdim be gençken. :) 

sony, ericsson'ı alınca hatta ismi de sony ericsson life olmuştu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İncelemeler gelmeye başladı, Steam’de de var şu anda. Ancak aynen eski oyunları açıp şu anda o halleri ile oynamak katiyen çekmez beni. 2000’lerin başında PS2’de MGS 2 gayet iyiydi ancak bu kadar sene sonra olmaz artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok