İncehesap Gaming Gecesi - RTX 40xx Fırsatları
1 1

Bu konuda 65 mesaj var

On 5/23/2023 at 2:52 AM, epi said:

Forumun ihtiyaci olan gelsin yeter basta. Her gun kart firsati mi kovalanir bu yasta iki .otu boklu oyun icin.

Açıkçası benim için hobiye dönüştü, indirim-fırsat kovalamak. RTX 4080 ucuza yakalamasam almazdım. Kısa süre içinde RTX 4070 Ti kartı 4080 aldığım fiyattan satacağım reis sağolsun.

Benim bedava biletlerim kullanılmamaktan yanıyor her sene. Şirkete falan gerek de yok. Black Friday zamanı herkes sana yollatsın alacağını, ben 2 battal boy bavulla gelir alır getiririm.

Kasa ve monitör harici herkesin her istediği getirebilirim aslında. Sırf kendim için yapmaya üşeniyorum ama ülkedeki bu gidişat yüzünden bu işe girmemiz gerekecek bu gidişle.

epi, Peregrine and Ranilin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 hours ago, stardust said:

Açıkçası benim için hobiye dönüştü, indirim-fırsat kovalamak. RTX 4080 ucuza yakalamasam almazdım. Kısa süre içinde RTX 4070 Ti kartı 4080 aldığım fiyattan satacağım reis sağolsun.

Benim bedava biletlerim kullanılmamaktan yanıyor her sene. Şirkete falan gerek de yok. Black Friday zamanı herkes sana yollatsın alacağını, ben 2 battal boy bavulla gelir alır getiririm.

Kasa ve monitör harici herkesin her istediği getirebilirim aslında. Sırf kendim için yapmaya üşeniyorum ama ülkedeki bu gidişat yüzünden bu işe girmemiz gerekecek bu gidişle.

Ben gaza geldim, sana da gazi verdim. Bence sen buradan yurursun, bana ihtiyac bile olmaz. Ama ihtiyac olursa buradayim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 minutes ago, epi said:

Ben gaza geldim, sana da gazi verdim. Bence sen buradan yurursun, bana ihtiyac bile olmaz. Ama ihtiyac olursa buradayim.

Benim ihtiyacım lojistik. O kadar eşyayı ne amazon locker’a, ne otel resepsiyonuna yollayabiliyorsun. Bir kez denedim onu malımı toplayana kadar canım çıktı. Sabit bir adres lazım bana senin gibi. Donanımları yollayıp, hepsi gelince ben yola düşene kadar saklayabileceğimiz bir yer olmalı. Amazon locker 3 gün içinde iade oluyor. Otelde de orta malı olur kimse senin kargonun takibini yapıp teslim almaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Depo kuruyorum. Mortgage falan ayarlansin, yer belli olsun. Bu yil depomu kuruyorum.

Amerika'ya satis yapanlar urunlerini bende tutuyor. Cunku FedEx'te tutarlarsa FedEx depo parasi aliyor. Ben tampon gorevi gorecegim.

FedEx Fulfillment satis olunca gonderiyor. Onlarda az paket, biz buffer. Ben zaten yapacagim bunu.

Ben bunu el sanatcilari icin yapiyorum. Glass blowers, handmade jewelry vs. Evinden calisip kazanan icin. Yereller de var.

Turkiye'den olanlar ulke karistigi icin cikmalari gerekirse gittikleri yerden de yapabilsinler. Yasal, vergili vs.

Forumun ihtiyaci icinse bedava tutarim bir kosede. Indirimden alinan bana gelir, kosede bekler. Hepsi birikip senin yolun dusunce alir getirirsin herkese.

Ticarete donerse kazancim olmasi lazim ki ,otume kacmasin. Vergisini de efendi gibi odemeliyim o durumda. Is buyuyor o zaman, muhasebe falan. Yapilir ama biraz daha kafa yormak gerekir.

Forumun ihtiyaci icinse (mesela nvidia ve amd kucaga oturtuyor. Intel de Tr'de pahali, 10 kisi ayni karti istiyor cunku aklin yolu bir, orada da garantisi calisiyor) gelir buraya. Kosede durur. Elime yapismaz. Sanirim bana masrafi da olmaz, o yuzden bi kurus da istemem.

Dua edin, alabileyim. Biri elimden almaya calisiyor. Sozlesmede ikinci siradayim. Ilk siradakine ihtar cekmek icin avukatla gorusmedeyim.

Olursa cok insana faydam dokunacak.

Hayatimi insanlari mutlu edip yardim ederek ve onlara para kazandirarak kazanacak sekilde tasarlayayim diye .icimi yirttim bir kac yildir. Ya olacak, ya batacagim.

Iki turlu de alternatifi hayatlara tercih ederim. 

epi tarafından düzenlendi
stardust, TatanQa and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 saat önce, epi said:

Depo kuruyorum. Mortgage falan ayarlansin, yer belli olsun. Bu yil depomu kuruyorum.

Amerika'ya satis yapanlar urunlerini bende tutuyor. Cunku FedEx'te tutarlarsa FedEx depo parasi aliyor. Ben tampon gorevi gorecegim.

FedEx Fulfillment satis olunca gonderiyor. Onlarda az paket, biz buffer. Ben zaten yapacagim bunu.

Ben bunu el sanatcilari icin yapiyorum. Glass blowers, handmade jewelry vs. Evinden calisip kazanan icin. Yereller de var.

Turkiye'den olanlar ulke karistigi icin cikmalari gerekirse gittikleri yerden de yapabilsinler. Yasal, vergili vs.

Forumun ihtiyaci icinse bedava tutarim bir kosede. Indirimden alinan bana gelir, kosede bekler. Hepsi birikip senin yolun dusunce alir getirirsin herkese.

Ticarete donerse kazancim olmasi lazim ki ,otume kacmasin. Vergisini de efendi gibi odemeliyim o durumda. Is buyuyor o zaman, muhasebe falan. Yapilir ama biraz daha kafa yormak gerekir.

Forumun ihtiyaci icinse (mesela nvidia ve amd kucaga oturtuyor. Intel de Tr'de pahali, 10 kisi ayni karti istiyor cunku aklin yolu bir, orada da garantisi calisiyor) gelir buraya. Kosede durur. Elime yapismaz. Sanirim bana masrafi da olmaz, o yuzden bi kurus da istemem.

Dua edin, alabileyim. Biri elimden almaya calisiyor. Sozlesmede ikinci siradayim. Ilk siradakine ihtar cekmek icin avukatla gorusmedeyim.

Olursa cok insana faydam dokunacak.

Hayatimi insanlari mutlu edip yardim ederek ve onlara para kazandirarak kazanacak sekilde tasarlayayim diye .icimi yirttim bir kac yildir. Ya olacak, ya batacagim.

Iki turlu de alternatifi hayatlara tercih ederim. 

Vallahi bravo , ben dua etmeye başladım..

Özellikle sondan ikinci cümle bir öğretiyle örtüşüyor ; son zamanlarda Nevşah enstitüsünün sıklıkla kullandığı cümlesi gibi , insanlara ve/veya toplulukların hayrına tasarlanan ve yapılmak istenen işleri evren destekler ve yardım eder diyerek.

Umarım istediğin gibi olur.

TatanQa tarafından düzenlendi
epi beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsi ayni kaynaktan geliyor.

Carl Jung biraz biraz anladi da batiliya anlatti.

Joseph Campbell kitabini yazdi.

George Lucas Joseph Campbell'i mentor edindi. Filmini yapti.

Lost ve Matrix vs devam ettirdi.

Rick and Morty'deki story diamond bile o monomyth tanimindan geliyor. Hero's Journey.

Kendi icindeki vicdan zaten yaratandan bir parca. Onu dinlediginde yaratani dinliyorsun. Yolunu o ciziyor. O yolda sen olsen de mutlu oluyorsun. Cunku omrun boyu onun bahcesinde yurumus oluyorsun.

Comarlar ve batidaki muadili Yorkie'ler daha kendi dinlerini bilmiyor.

Stoicism'in dogdugu topraklariz biz. Budizm'le ayni hikaye.

Mal gibi dinlerin farkliliklari uzerinden kavga edip Gaffur'luk yapacagina her dinin emrettigi ortak yolu izleyen herkes bulur huzuru.

Arada "Neredesin Firuze" gibi topuga 1-2 tane yemek yapimciligin raconundandir.

Golge etmesinler, baska ihsan istemeyiz.

epi tarafından düzenlendi
wazzap and TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 saat önce, TatanQa said:

son zamanlarda Nevşah enstitüsünün sıklıkla kullandığı cümlesi gibi , insanlara ve/veya toplulukların hayrına tasarlanan ve yapılmak istenen işleri evren destekler ve yardım eder diyerek.

Hepiniz okumuş çocuklarsınız. Bunlar adam sikmek için kurulmuş tezgahlar, düşmeyin bu tuzaklara..

Yalnız hakkında okudukça sevdim karıyı. Öncesinde "tek atar, yatarım" diyordum ama şimdi "çıkarmadan 5" diyorum :) 

Nefes eğitmeni Nevşah Fidan Karamehmet, eşcinsellerin nefesini değerlendirdi: "Hiçbiri karnına nefes almıyor. Bu yüzden de erkeklik enerjisini ve gücünü fark etmiyorlar"

Cnn türk'te deniz bayramoğlu'nun 'gündem özel' programına katılan ve 'nefes terapisti' olduğunu söyleyen nevşah fidan karamehmet, 'ateistlerin göğüs kafesinde nefes olmadığını' ve kendisinin terapilerinden sonra ateistlerin ağlayarak 'ilk kez allah'ı hissettim' dediklerini iddia etti.

Najaz tarafından düzenlendi
Peregrine and epi beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/26/2023 at 5:59 AM, epi said:

Hepsi ayni kaynaktan geliyor.

Carl Jung biraz biraz anladi da batiliya anlatti.

Joseph Campbell kitabini yazdi.

George Lucas Joseph Campbell'i mentor edindi. Filmini yapti.

Lost ve Matrix vs devam ettirdi.

Rick and Morty'deki story diamond bile o monomyth tanimindan geliyor. Hero's Journey.

Kendi icindeki vicdan zaten yaratandan bir parca. Onu dinlediginde yaratani dinliyorsun. Yolunu o ciziyor. O yolda sen olsen de mutlu oluyorsun. Cunku omrun boyu onun bahcesinde yurumus oluyorsun.

Comarlar ve batidaki muadili Yorkie'ler daha kendi dinlerini bilmiyor.

Stoicism'in dogdugu topraklariz biz. Budizm'le ayni hikaye.

Mal gibi dinlerin farkliliklari uzerinden kavga edip Gaffur'luk yapacagina her dinin emrettigi ortak yolu izleyen herkes bulur huzuru.

Arada "Neredesin Firuze" gibi topuga 1-2 tane yemek yapimciligin raconundandir.

Golge etmesinler, baska ihsan istemeyiz.

Biraz Carl Jung okuyan herkes "bak insanlarin soyle tipleri vardir, su tipe mesela dost denir, sen bi arkani donsene bir sey gosterecegim" diye hayat koclugu burosu aciyor.

Uzay erigi

Yersen

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Panter emel hesabım banlanmasaydı atacağım mesaj şu: KES SESİNİ

İnsanımız konuşarak fayda veya regülasyon ürettiğini sanıyor ama tek yaptığı ego borazanı

icbcwai tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Plastikci tanidigim var.

Urunler guzel gozuksun diye mankenin ustune silikon meme koyuyorum, onun ustune siyah unitard giydiriyorum, onun ustune kolyeleri falan diziyorum.

Isteyenin kalibini cikarttirip dunya aleme satayim, her gun izlesinler “svici svici” diye ses cikan “simdi seni cezalandirmam lazim” videolarini

Kalip icin telif oderiz, sikinti yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, icbcwai said:

Panter emel hesabım banlanmasaydı atacağım mesaj şu: KES SESİNİ

İnsanımız konuşarak fayda veya regülasyon ürettiğini sanıyor ama tek yaptığı ego borazanı

@epi'yi yedirtmeyiz :icon_viking:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok