İzlemesek de olurdu dediğimiz filmler
3 3

Bu konuda 501 mesaj var

On 1/1/2023 at 5:36 PM, Peregrine said:

Akordiyonlu kim?

İrem Sak kızımız..

Definitive tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

share.png

kahvaltıdan sonra eğlencelik bir şey izleyeyim dedim, bu ne zamandır duruyordu.

hani komedi desen gülmedim, aksiyon desen eğlenmedim, suç desen ilgilenmedim. 

ama bir şekilde sonuna kadar izledim.

kötü bir film değil ama nicolas cage "kendiyle dalga geçiyor" süsü vererek aslında kendini tatmin etmiş bu filmde.

bu adamdan olmuyor artık, vermeyince Mabud neylesin Mahmut...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

She's All That

Normalde böyle ucuz, gençlik filmlerini severim. Popüler erkek/kız, asosyal kız/erkek ile sevgili olur vs vs. Hani ne bekleyeceğinizi biliyorsunuzdur ama bu film onu bile beceremiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, Najaz said:

Filmin afişinde, birbirlerine şehvetle bakan kaslı zenci erkekler var? :icon_think:

zencili seven varsa izleyebilir tabi. :baba:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Najaz said:

Filmin afişinde, birbirlerine şehvetle bakan kaslı zenci erkekler var? :icon_think:

Bilinçaltı mucizevi bir şey:zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 4/3/2023 at 10:59 AM, Najaz said:

Biraz kin dolu bir bakışa beziyor şehvetten ziyade.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sisu

Kahramanlık hikayesini yapmak istiyorsunuz. Naziler şöyle kötü, böyle kötü. Her şey okay. Ulan insan azıcık akla mantığa yakın yapar be.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, wazzap said:

Sisu

Kahramanlık hikayesini yapmak istiyorsunuz. Naziler şöyle kötü, böyle kötü. Her şey okay. Ulan insan azıcık akla mantığa yakın yapar be.

İyide film wick gibi işte ne aklı ne mantığı süper yüksek bütçeli Cüneyt Arkın filmleri bunlar o şekilde izlemeniz lazım..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Squallilk yarısı gayet güzel aslında.

Spoiler

adamı asıyorlar, ama boynu kırılıp ölmüyor? küçücük bir demire kendini takıyor, o şekilde yaşıyor...

uçağa kazma ile tutunuyor, tamam hadi bu da tamam anasını satayım.

ama uçak diklemesine yere çakılıyor, arkadaş içinden çıkıyor. eee ebesinin nikahı...

john wick'in zaten ilk filmi çok tutarlı, diğerleri çok boka sarıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

John Wick 4

Aksiyon seviyorum, abartılı aksiyonu da seviyorum. Ama en azından bir filme yedirilmiş olursa daha çok beğeniyorum. Bu seri artık hoşuma gitmiyor. Beşinci filmi izler miyim? Torrent olayı devam ediyorsa, iki tıkla indirip bir tıkla izleyebiliyorsam izlerim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

John Wick'le ilgili söylenenlere katılıyorum. İlkinden sonra batırdılar. İkinciyi ve üçüncüyü eleştirdiğimde linç yemiştim ama sonuna kadar bu düşüncemin arkasındayım. Dublörden yönetmen olursa bu kadar olur. İlkinde tutturdu diye sonrasına su kaçırdı resmen. 

wazzap and Najaz beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Definitive said:

Beşinci filmi izler miyim? Torrent olayı devam ediyorsa, iki tıkla indirip bir tıkla izleyebiliyorsam izlerim. 

Filmin sonunda ölmemiş miydi John Wick?

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

49 

Amazon Prime'da denk gelip yerli aksiyon filmi olarak merak edip izledim. Daha filmin başında oyunculuklar, seslendirmeler, arka plandaki ucuz aksiyon müziklerini vs duyduktan sonra tamamen vakit kaybı olacağını anladığım halde sonuna kadar izleme gafletinde bulundum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Al Yankovic Story 2022
İzlenesi mi değil mi tam emin olamadım.
İzlenmez demeyeyim de , izlemesek de olurdu ve izleyince de bir zonklama var mı , yok.
Adamın hayatını anlatan film beklerken adamın hayatını kliplerindeki gibi absürd ve gerçek dışı olaylarla anlatan uydurma hikayeli bir film çıktı.
Olayların hepsi uydurma anladığım kadarıyla .
Oliver Stone'un The Doors filminden bir kesit ve Madonna'nın Hung Up videosundan bir kesit Scarface'ten bir kesit filme yedirilmiş. Daha da vardır benim seçemediğim klişe sahneler.
Oysa güzel bir belgesel ya da biyografi filmi olabilirdi. 
Tanınmış oyuncular  ve düzgün oyunculuk var düzgün de çekilmiş bir film ama senaryo boş ve anlamsız!
Şarkılarına videolarına konserlerine , gerçek olaylara yer verilebilirdi. 
Kaçırılmış bir fırsat.
17076046.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/5/2023 at 9:31 AM, wazzap said:

The Equalizer 3

Tam başlığa ismi verilebileceki bir film. Çok kötü değil ama izlemeseniz de olur. :)

yok artık ya.

şimdi bu film için "izlemeseydim de olurdu" diyorsan, baştan ne izleyeceğin hakkında pek bir fikrin olmasa gerek.

fikrin varsa ve beğenmediysen, ilk 2 filmi de beğenmemiş olman lazım...  serinin 3. filmini niye izliyorsun o zaman diye sorarlar adama.

ben açıkçası 1. ve 2. filmden daha çok beğendim, daha olgun buldum hatta. fakat sonuçta izlediğimiz aksiyon filmi, sanatsal açıdan bir beklentim olmadı. denzel washington abinin nerdeyse 70 yaşında kötü adamları nasıl vuracağını görmek için izledim ve beni oldukça tatmin etti bu açıdan.

sen romantizm, entrika ya da bilim-kurgu öğeleri beklediysen beğenmemiş olabilirsin tabi wazzapcım.

rammstein and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

içinde denzel olan her şeyi izlerim ben. 4.sü çıksın, onu da izlerim. :D

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok