İzlemesek de olurdu dediğimiz filmler
3 3

Bu konuda 501 mesaj var

7 saat önce, Pablo 'Definitive' Vader said:

Hemen hemen aynı cümlelerle düşüncelerimizi ifade ettik eşimle izledikten sonra. Tam bir zaman kaybı. İzlerken herhalde bir olay gelişecektir falan diye diye sonuna kadar geldik. 

Filmin bir kısmı zaten birazdan başlar film diye izlemekle geçiyor ve kısada olduğundan bitiveriyor sonları inanılmaz dandik sanki 5 yaşında bir çocuk çevirmiş filmi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 hours ago, Squall said:

Filmin bir kısmı zaten birazdan başlar film diye izlemekle geçiyor ve kısada olduğundan bitiveriyor sonları inanılmaz dandik sanki 5 yaşında bir çocuk çevirmiş filmi.

Aslında ilginç başlıyor film ama artarak saçmalık seviyesini yükselterek sonunda iyice zıvanadan çıkıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 16.03.2021 at 22:03, Altan Yoklar said:

Yarıda bıraktım. Üfürükten teyyare , inandırıcılık sıfır.

Ben de yarıda bıraktım. İzleyicisine saygısı olmayan filmlere zaman ayırılmamalı.

Spoiler

Tyrion abimize de yazık olmuş. Böyle iyi bir aktör için çok çok çok üzücü bir rol. Komedi bile olsa (ki bu filmin komedi olarak geçmesi de ilginç) Mafya çeteleri bu kadar aptal olmamalı, bu kadar hata yapmamalı. Ayrıca yalnızca bir doktorun kararı ile bir insanın kendi bakımını üstlenemeyeceğine yargı getirilemez. Bu durumlarda heyetlere danışılıyor, farklı mahkemelere gidiliyor. Mahkeme sahneleri cidden şaka gibi. Çocuk filmi mi yaptınız? Bizden nelere inanmamızı bekliyorsunuz? 

Rosemund Pike bu filmle komedi müzikal dalında en iki kadın oyuncu golden globe ödülünü aldı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rosemund ablamızın giydikleri saçı gözümüze gözümüze sokuldu filmde ,  konudan çok o kalmış aklımda, eşim bitirdi ben yarısında izlemeyi bıraktım ama son 5 dakikayı izledim. Benim için vakit kaybı , yapımda harcanan zamana emeğe paraya yazık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Army of Dead 
Filmin başında 5 dakikalık hızlı kurgulu harika bir bölüm var , onu izleyin derim gerçekten güzel yapılmış , sonra hemen kapatabilirsiniz.
Sırf başladım diye biraz da meraktan "bir şey olacak mı acaba gerçekten bu kadar kötü olamaz" diyerek 3 güne bölerek izledim. Sonuç boşa geçen zaman. Netfilik filmleri hep böyle teknik oyunculuk müzik muhteşem senaryo yok , kötü demiyorum yok senaryo namına bir şey yok , dialog yok derinlik yok, iki karakter konuşuyor ama iletişim kurmuyorlar ezbere laf salatası.
Sonrasında Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmi gözüme çarptı , ilk 30 dakikasını izledim; OHHH dedim yahu işte film dedim . İnsanlığı yok edip , istediği dna şekillendirmesiyle yeni bir toplum gelecek yaratma peşinde olan kötü adamları yakalamaya çalışan iki ajanın hikayesine!! ohhh dedim :) 

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Black Widow

güzel bir 4K aksiyon film izleyeyim dedim yeni televizyonda, bu da son zamanların en çok indirilen 2160p filmiydi...

...yahu değil 4K, 8K olsa yine çekilmez. Göz kapaklarımı bu kadar ağırlaştıran en son film neydi hatırlamıyorum bile.

bunun imdb'de 7 puan olması ise rezilliğin daniskası...

hani bütün avengersları da dandik buldum ama hiç değilse 1 kez izlenecek bir aksiyon, bir efekt vardı filmlerde.

bu filmde Scarlett ablayı tanımıyor olsam acaba yanlış bir film mi indirdim derdim. hem konu, hem aksiyon olarak bomboş bir film.

neyse kısaca tamamiyle zaman kaybı, hiçbir şart altında izlenmemeli.

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MV5BMDg5OTMwMTgtN2NlOS00ZjY5LWI1Y2QtYzEy
Bir şeyler olacak gibi başlıyor sonra bir şeyler oluyor da ama ne inandırıcılık var ne bir şey ve azalarak bitiyor. 
Hiç bulaşmayın derim.
Scrubs hatırına bitirdim.
actors-sarah-chalke-zach-braff-and-donal

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Efektler falan da Atv dizisi efekti gibi. Hadi ustaları bir de Zach Braff'ı izlemek güzel tamam da dizi bölümü gibi senaryo , efektler fotoşop. 
Şöyle bir sahne var: Sulukule sakinleri kavga ederken oradan biri darbuka çalar kavga durur dans başlar ya , hah onun aynısı var adamı öldürecekken kanka oluyorlar. Neyse spoiler oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 7/16/2021 at 1:31 AM, stardust said:

Black Widow

güzel bir 4K aksiyon film izleyeyim dedim yeni televizyonda, bu da son zamanların en çok indirilen 2160p filmiydi...

...yahu değil 4K, 8K olsa yine çekilmez. Göz kapaklarımı bu kadar ağırlaştıran en son film neydi hatırlamıyorum bile.

bunun imdb'de 7 puan olması ise rezilliğin daniskası...

hani bütün avengersları da dandik buldum ama hiç değilse 1 kez izlenecek bir aksiyon, bir efekt vardı filmlerde.

bu filmde Scarlett ablayı tanımıyor olsam acaba yanlış bir film mi indirdim derdim. hem konu, hem aksiyon olarak bomboş bir film.

neyse kısaca tamamiyle zaman kaybı, hiçbir şart altında izlenmemeli.

Dün evde sıkıntıdan bayılacaktım ve tek indirdiğim film buydu. Kaptan abartıyordur en azından iki vurdu kırdı izlerim zaman geçer diye açtım ama açmaz olaydım. Çok boktandı ya. Yapmasalar da olurmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 dakika önce, MilesTeg said:

Zamanında burada az gömmedik filmi. Cidden kötü, büyük hayal kırıklığı.

Çok nadir film izlediğim için ve başlığı takip etmediğim için gözümden kaçmış tabi.Aklın yolu bir..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 06.08.2021 at 22:11, stardust said:

yeni suicide squad'a başladım... ve bıraktım.

keşke izlemeseydim diyebileceğim bir film bile değil... çünkü izlemedim. 30 dakika ile kurtuldum.

Film başlarda berbat ama gittikçe açılıyor ikinci yarısı çok iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

konuya 2 yıldır bakmıyordum... küçük star yine saçma fikirleriyle ortalığı şenlendiriyor görünen o ki :lol:

konu zaten başlı başına saçma da neyse... filmleri beğenip beğenmeme gibi göreceli bir durum için konu açılması ne kadar mantıklı tartışılır. burda itin götüne sokulan filmleri beğendiğim, çok beğenilen filmleri ise beğenmediğim durumlar olabiliyor. zevkler ve renkler...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 8/8/2021 at 7:25 PM, TiesTorN said:

konuya 2 yıldır bakmıyordum... küçük star yine saçma fikirleriyle ortalığı şenlendiriyor görünen o ki :lol:

evladım senle film muhabbeti yapabileceğimiz bir entelektüel birikimin yok ki, o yüzden sana he diyip geçeyim ama diğer arkadaşlar da iyi demiş...

ben yanlış bir film indirdim heralde diyeceğim ama margot robbie'yi tanıyorum en azından, ilk yarım saati bildiğin manda boku gibi bir filmdi, ordan nasıl toplayıp iyi olacak bilmesem de bir şans daha veririm belki.

hani "the boys" falan da absürd başlayıp sonradan olaya alışınca efsane olmuştu fakat bu bildiğin saçmalıyordu başında. king shark nedir abi bu mu yani bulduğunuz karakter...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok