Sony Mağazası bundle olan Bloodborne'u vermek istemiypr?
0

Bu konuda 5 mesaj var

Selamlar, 

13.06 tarihinde kardeşim PS4 aldı. Beni aradı "kampanya var, bir baksana" dedi, baktım. Bloodborne ve Last of Us vardı, hatta bizim Whatsapp grubunda da sordum, onlar da bu iki oyunu önerdi. 

Ben de al dedim. Satıcı "elimde bu iki oyun yok, hafta içi gelir" demiş. Tamam demiş, konsolu almış, çıkmış. Historia Sony bayisi bu arada. 

Dün sormuş, "gelmedi" denmiş. Bugün sorunca "Last of Us gelir ama Bloodborne gelmeyecek herhalde" denmiş. 

İyi de, bunu baştan söyleyeceksin. O konsolu almamızın tek sebebi zaten Bloodborne. Bir de, anlamadığım nokta, bir oyun nasıl olmaz?

Sony'e mail attım ama umarım bayi çok satan bir oyun olduğu için, başka oyun vermek adına böyle birşey yapmıyordur. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Klasik Türk mantığı Veysel maalesef. Bir de orada kampanya şartlarına ürünler stoklarla sınırlıdır lafı koyuyorlar ki bahane olarak o oyundan kalmadı yerine bunu verelim diyebilsinler. İşin doğrusu aslında böyle bir kampanyada ps4 alacak 1000 kişiden 900'ü bloodborne, last of us  ister ama killzone, little big planet 3, sing star gibi sony oyunlarını isteyen 100 kişi zor çıkar. Onlar da her ne kadar popüler oyunlardan stoğa daha fazla koysalar da kampanya stoğu bitmişse pek yapacakları birşey olmayacaktır. Eğer bloodborne kesin gelmezse The Order 1886 veya araba yarışı seviyorsanız Drive Club alın. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru söylüyorsun Ozan. Yalnız, "stoklarla sınırlıdır" lafı o gün içindir. Yani, adam o gün "elimizde yok" dese, zaten sorun yok. 3-4 gün sonra bunu diyemez ki, yanılıyor muyum?

O gün "Bloodborne yok" dense zaten alınmayacak ki... Driveclub iyi ama Order puanları çok düşük. Bir de ben bu çakallıklara sinirleniyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam Bloodborne için zorlayın sonuna kadar. Aynen bu söylediğini Sony'e eposta atarak gerekirse telefonla arayarak müşteri hizmetlerini söyleyin. Sonuçta hiçbirşey çıkmazsa bana göre Order, Drive Club, Killzone alınabilir oyunlar. Little Big Planet 3 de ilginç, ama herkes sevmeyebilir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok