2021 Heavy Metal haberler
5 5

Bu konuda 152 mesaj var

Eski forumdaki başlık nasıldı hatırlayamadım, böyle açtım gitti

2015 benim için çok durağan geçiyor. Takip ettiğim gruplar açısından şimdiye kadar bir hareket yok, zaten çoğu geçen sene yaptı yapacağı.

Bunun dışında ilerki tarihlerde Iron Maiden, Slayer çok dinlemesem de My Dying Bride Eylül' de albüm çıkarmaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Iron Maiden' ın şarkılar hayvani uzun gözüküyor. Umarım güzel fikirler vardır, yoksa peşpeşe sıralanmış riffleri dinlemek istemiyorum. Gary Holt' lu Slayer' ın da ne yapacağını merak etmeyen yoktur sanırım. Daha da ileride Children of Bodom' un albümü yolda görünüyor.

Düzenleme: Kalmah deyip bırakmışım niye acaba :P. düzelttim.

OnLyTNT tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

koca 2015 yılına Iron Maiden albümü yetecektir benim için. grubun en uzun albümü olacak. double disk olarak piyasaya çıkacak. merakla bekliyorum...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ses bence iyice gitti Bruce Dickinson 'da artık, keyif alamıyorum vokalden. Ditital dünyanın nimetleriyle albümde iyi bir vokal olur o ayrı bir konu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Redeemer of the souls ne album olmuş öyle ya sözlerle gitarların uyumu, vokaller ... biraz geç edindim başka var mı böyle güzel çalışmalar bir iki böyle güzel albüm daha bulsam bu seneyi kapatırım. En çok bunları beğendim ben :  ( bu arada youtube ' dan dinleyerek yazık etmeyin )

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blaze Bayley'in ahını almıştır :) Şaka bir tarafa NWOBHM başlı başına sıkıcı bir akımdı, senelerce götürdüler ama başındaki new kelimesi anlamını yitirdi çok uzun süredir. Son 10 sene içinde yeni albümünü almadım iron Maiden'ın tür Değişikliği yaptılar mı o arada bilmiyorum bunu yazarken. Ancak 10 sene önce içim bayılmıştı artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiler dışında yeni işler tad vermiyor bana. Evir çevir eskileri dinlemeye devam milyon kez dinlesem sıkılmadığım sıkılmayacağım şarkılar var nasıl olsa :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende aynı durumdayım ya eski müziklerle idare ediyorum yeni neler oluyor takip bile edemiyorum. Bazı yapılan yeni şeyler umrumda bile olmuyor.

Birde eskiden dinleyip beğenmediğim albümleri dinleyip ulan güzel albümmüş be aslında diyorum çok gülünç bir durum gerçekten ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Slayer - Repentless

SlayerRepentless.png

1. "Delusions of Saviour" 1:55
2. "Repentless" 3:19
3. "Take Control" 3:14
4. "Vices" 3:32
5. "Cast the First Stone" 3:43
6. "When the Stillness Comes" 4:21
7. "Chasing Death" 3:45
8. "Implode" 3:49
9. "Piano Wire" 2:49
10. "Atrocity Vendor" 2:55
11. "You Against You" 4:21
12. "Pride in Prejudice" 4:14

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grubun 15. albümü dün çıkmış. albüm spotifyda da yer almakta.

Annihilator - Suicide Society

4eba600c0c6ce917fa5fb69e41d2cde0.jpg

1. "Suicide Society"
2. "My Revenge"
3. "Snap"
4. "Creepin' Again"
5. "Narcotic Avenue"
6. "The One You Serve"
7. "Break, Enter"
8. "Death Scent"
9. "Every Minute"

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pek yeni bir şey değil bu gerçi. Ville Friman' ın (Insomnium) ekipmanına bakarken adamın bir grubu daha olduğunu fark ettim.

İkinci linkteki albüm biraz Murica etkisinde kalmış gibi, ilk linkteki albüm daha melodik.

Neyse, aslı ilginç mevzu bu albümlerin yer aldığı kanal:

https://www.youtube.com/user/KlavikusVile/videos

Kanal ne idüğü belirsiz grupları bulup, çok beğenirseniz haklarında en ufak bilgi kırıntısı vs.. bulamadan mal gibi kalmanıza imkanı tanıyor :P:)).

Bir de başlığı 2016 diye değiştirmek gerekiyor ama başlığı nasıl değiştireceğimi bulamadım. Buralar çok sessiz, üşüyoruz :(.

Bu çok iyiymiş be (Noumena filan benziyor tarz olarak):

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@OnLyTNT : Dışarısı kar kış diyorlar, soğuktan üşüyorsundur, başlık ismini değiştirdim :) 

Açıkçası hala heavy metal gruplarının takip edilebilmesine imreniyorum, benim kafa artık almıyor. Eski grupların albümlerini ne kadar sert olursa olsun hala dinliyorum ama yenilere görece kapalıyım. 

ObiWan and SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok