2021 Heavy Metal haberler
5 5

Bu konuda 152 mesaj var

Abarttığım bir durum yok hocam. Olanı söyledim. Farklı bişi yapmadım. Bu grubu desteklemek bana göre boynumun borcu. yarım akıllı platformlarda desteklemek yerine gidip kral gibi CDyialırım. Bundan evvelki albümlerü itunes üzerinden almıştım ama itunes kullanmayı bıraktım FLAC kullanımımdan sonra. Eski CDleri bulursam alacam zaten tekrar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim evde CD dinleyeceğim bir setup bile kalmadı, arabada var ama bakir duruyor, içerisine CD koymuşluğum olmadı.  :lol:

Ana olarak Spotify kullanıyorum, arada iTunes'tan daha önce satın aldığım şarkıları da dinlediğim oluyor. Çok seyrek olsa da Turkcell Müzik (Fizzy) de faydalandığım bir kaynak olabiliyor. Ama CD satın almak hiç aklıma gelmiyor, bu saatten sonra da gelmez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Müzik CD'sini takıp FLAC .vb dijital çevrim yapacağım bir bilgisayar bile yok. Son topladığım bilgisayarda zaten bir DVD/CD okuyucu/yazıcı bulunmuyor. Bir önceki kullandığım notebook'ta vardı ama onu da söküp yerine HDD takmıştım. Kimbilir DVD yazıcı modülü nerededir.. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ev sinema sisteminin üstünde Blueray Player var, çok lazım olursa onu okuyucu olarak kullanırım. Hayao Miyazaki Collection izlemek için işime yaramıştı son olarak yanlış hatırlamıyorsam.  :8

Konuyu da birbirine kattık el ele verip bu arada.  :icon_redface:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pentagram'ın albümünü dinledim. Gitar tonu bana da tam olmamış gibi geldi. Bir de Anatolia bayık olmuş, orjinalini açtım serinledim resmen. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Folk metal severlere bir tavsiye.

Finlandiyadan Korpiklaani. Çok tatlı melodileri var ve dinletiyor kendini.

Ben sevdim.

EDIT: Ohooooo Levan Polkayı bunlardan dinleyin bir de METAL STAYLA!!!111bir. :rock:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Duyrulur;

books-2.png

upcoming book about Porcupine Tree titled Time Flies: The Story of Porcupine Tree. Penned by author Rich Wilson, who also wrote Lifting Shadows, the Unauthorized Biography of Dream Theater, the book features original and archived interviews with former band members, friends, and others.

The book will span all 17 years of Porcupine Tree’s career, looking in-depth at the group’s inception, their creative process, and the history behind each of the band’s 10 studio albums. The unauthorized biography promises to offer a “complete and critical look at the UK’s last great prog band.”

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ayreon - The Source çıktı geçen ay. 01011'li albümün döneminde geçiyor. Bence o albümden ve Human Equation'dan bir tık aşağıda ama güzel. Vokallerde yine çok başarılı bir ekip var. (Wiki cache'den kopyaladım aşağıdaki bilgiyi)

quad tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok