Star Wars : Battlefront
2 2

Bu konuda 184 mesaj var

En cok beklenen oyunlardan birisi. Single Player senaryosu olmayacak ve orijinal Star Wars uclemesinin epik savaslarini oynayacagiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DICE BF5 yerine bunu mu yapıyor yoksa o zaten paralel olarak yaplıyor mu? Available 11.17 iyimiş, edit:değilmiş, amarigan formatı ile yazılmış, Kasım ayında çıkıyormuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bekliyoruz bir an önce gelsin. İnşallah işin hakkını verirler de Star Wars kurgusu ile frostbite iyi iş çıkarır.  Bu motorla uzun soluklu bir single player SW  yapılsa tadından yenmez herhalde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu da sadece MMO mu olacakmış? Single player hikaye yok mu? Destiny gibi olursa gerçi sırf starwars hatırına bile oynanır ancak single hikaye de olsun isterdim şahsen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Missions modu single player olarak botlarla oynanabiliyor, ancak multiplayer haritalarin aynisi olacakmis. Yani hikaye modu yok, ama tek basina isteyen oynar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alpha sürümün oynanış videoları sızmış.

Oyunu Dice yaptığına göre, oyun motorunda Mantle desteği de olacaktır herhalde değil mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tek bir motor, bir adet BF4, bir adet hardline ve battlefront. Emin olun oyuna ilk girdiğinizde ilk birkaç saniye ses de gelmiyordur. bildiğin BF4'e SW mod yani.

Neyse, öyle olması iyi. gelsin oynarız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evde olmadığımdan yine telefondan yazıyorum o yüzden yanlış bilgiler vermemek için net bilgiden kaçınıcam :)

Oyunun betası başlıyor ekim ayında.. "Sanırım" 12-18 i arası ve pre-load mevcut..

Mutlaka önce bi betasına bakarım diyorum..

Beta open buarada..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bunu edinmek istiyorum da Beta versiyonu bir görelim, önemli konu ise fiyatı, o fiyata almam çok çok süper bir oyun değilse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Alınacak olursa bile originden değilde diğer sitelerden almak lazım fiyatlandırmadaki şukelalıktan dolayı.. Neyse bi betaya bakalım da.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam heralde open beta diye. Bende 1 ay sandım oh çıkana kadar oynarım diyordum ama olsun o 4 gün full oynarım. Gerçi preorder ettim ben HK PSN den beğenmessem büyük sıkıntı :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok