İzlenesi animeler
2 2

Bu konuda 72 mesaj var

Attack on Titan beni her geçen bölüm daha bir şaşırtmaya ve hayran bırakmaya devam ediyor. 3.sezondayım ve her bölüm sürprizlerle dolu. :D

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Var mı yeni/eski öneriler? Bu aralar yokluktan Boruto 'ya (bunu ilk görünce "Boru mu lan bu?" esprisi aklına gelmeyen oldu mu?) sardım; yani durum vahim... :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pek anime seyretme alışkanlığım yok. Gün içerisinde izlemelik çerez anime bulur muyum diye bakınıyorum. Kriter olarak mümkünse tamamlanmış ve bitmiş seri olsun, bölümleri 20 dakika civarında bitsin diye bir beklentim var. Kolay bulunabilir ve orjinal dili Japonca ..vb İngilizce dışında olduğunda da altyazısı bulunabilen ne seçeneklere bakmak lazım?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

6 bölümlük Gunbuster var ama bulması bayağı zor. (Youtube'da dandik kalitede var ama)

Erwin tarafından düzenlendi
Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/11/2021 at 6:51 PM, Erwin said:

6 bölümlük Gunbuster var ama bulması bayağı zor. (Youtube'da dandik kalitede var ama)

Torrent olarak falan bulamadım, Youtube'da baktım kalite kötü ama zaten 6 bölüm olduğu için katlanabilirim gibi duruyor. Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 saat önce, Pablo 'Definitive' Vader said:

Torrent olarak falan bulamadım, Youtube'da baktım kalite kötü ama zaten 6 bölüm olduğu için katlanabilirim gibi duruyor. Teşekkürler.

kıçınıtekmelemek.to adresinden buldum ben 1080p. :D (kickass)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

anime için nyaa.se ve farklı uzantıları iş görür.

eski dhw'de şunu yazsaydım Levent abi muhtemelen sil onu derdi. :D 

wazzap tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ulen en son ayda yilda bir bakip horiblesuba tek tuk bisiler indiriyordum heriflr gecen sene kapadilar.

animeler eskisi gibi degil.manga yazarlari ve kapnya toplumu cok degisti kaliteli isler cok azaldi.

eskiden elle cililirken simdi makianalardi dolasiyle tadi da degisti.

ne manga okuyorum 1-2 senedir ne anima acip eskileritekrar izliyorum bazen.

ozellikle benim favori turum olan spor animeleri cok topu dikmis halde.

adachiye zamaninda cok saydiriyordum adamin her mangasi her animesi dolasiyler ayni tip ve nerdeyse ayni sablon hikaye

ve donem olarak cok eski oldugu icin antika ama laan yok gibi bisi yerine.

amerikalilarda cok maf etti durumu

amerikada yayinlasin diye degistilermidir nedir.

amerikalar alinca lisanslayip sorun oluyotlar

inanilmaz yani 2000lerin basi sakir sakir anime bulurken simdi cok zor.salak salak torentlerin icinde aramak bulmak lazim altin gibi.

15 sene onceki rahatligim yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya 10 kusur sene once mi de ne vardi manasi yok

torrent stileler rezil.

bvin rtane listelmis seyt soyle duzgun sirali bisi yok.

o bakimdan esek zamaninida zoluyorum

iikinci olarak fansub horible sub kapandi birakti dedigim.

torrent sirlelerinin %99 rezil birt sistem.fake make manasinda demiyorum.sayfa web olarak

misal dizileri normal tv.ru dan indiriyorum bi listeli bi bak bul durumu var.super mi degil ama idare eder

o dcedigin yere girsem ziliyon tane sirali seyle bak ara dogrusunu bulmaya calis yok o olmadi su var

dahasi misal viz mediamşidir nedir popu8lar kapn animlerini amerikalar alinca dunyanin canina okuyorlar bulunamiyo

misal torent salaginda gidip pokemon eski 20 kusur senelik bulamazsin.buldun diyelim kaynak maynak olmaz (jaopnca orginali)

esek sistemi serverli daha agir falan olsada bu konularda cok iyi idi.torrents ahga dun aksam yayinladi al sana game of thrones ok.ama normal kullanim icin iskence

nyana girip bakmam ugrasmam degmezde

dun msg yazdiktn sonra 1 senedir nerdeyse ugrasmadigim ama burowserda acik duran mangafoxda 8-10 ay once biraktigim mangalarin birini baktim 6-7 tab oyle acik total de bu isler yuzunden artik 3 broqser kullaniyorum

firefoxda bazen boyle seneler 30 civari tav acik duruyo

-------------------------

edit ulen 4-5 senedir ecchi hentai falan da baktigim kissmanga da kapanmis

2000ler ve 2010larda bugunkinin misli ile elimizde imkan olusu sacma

2050 geldigimizle legal internet kacak internet dşiye utopik filmlerdeki gibi bolunbecek heralde

deepweb ama ayri altyap gibi

nazareth tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Full Metal Alchemist Brotherhood'u bitirdim.

Attack on Titan Manga'nın finaline kadar okuyup 4.sezonu güncelle noktaladım.

Code Geass bitti.

Netflix'de Seven Deadly Sins başladım. Onun dışında hayvan gibi Fairy Tail izliyorum. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ErwinAttack on Titan çok başka bir şeye dönüştü son sezonu ile. Gelmiş geçmiş en iyi anime olacağı iddia ediliyor. Ben de animeden takip ediyorum, manga sarmıyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Attack on Titan son sezonunun son kısmı ile 3 Mart'ta geliyor. Efsane bir anime gerçekten. 4. sezonuyla felsefi olarak da çok ayrı bir yere geldi bence.

Beğenmeyene bir şey diyemem tabi. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, infestor said:

Prison School bitirdim (YT'da muthis ass vs boobs arguman sahnesini izledikten sonra) zaten 12 bolum. tavsiye eder miyim, ederim ama herkese gore olmayabilir komedi tarzi.

Tavsiye üzerine bunun 1. bölümünü izledim; tabi ki kesmedi, üzerine 6 bölüm de hentai izledim. :nut: :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Karl Marx’ın hayatı anime dizi yapıldı: Türkçe altyazılı yayımlanıyor

Dünyanın en önemli filozoflarından biri olan ve 'komünizm' fikrinin kurucuları arasında yer alan Karl Marx’ın hayatı 7 bölümlük bir anime diziye aktarıldı. ‘Lider’in bütün bölümleri BSM’nin YouTube kanalında izleyicilere sunuldu.

Bugun gordum, bundan haberi olan varmi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https%3A%2F%2Fcms-image-bucket-productio

Dragon Ball'un yaratıcısı Akira Toriyama 68 yaşında hayatını kaybetti.

İlk kez 1984 yılında haftalık Shonen Jump dergisinde çıkan Dragon Ball, daha sonra tercüme edilerek dünya çapında yayımlandı. Ayrıca uzun metrajlı filmler ve TV dizilerinin yanı sıra video oyunları ve karakter ürünlerine de geçiş yaptı.

Seri, Ekim 2023'te duyurulan yeni anime "Dragon Ball Daima" ile hâlâ güçlü olmaya devam ediyor. Dizi önümüzdeki sonbaharda yayınlanacak.

Toriyama ayrıca Square Enix Holdings'in son derece popüler rol yapma oyunları serisi Dragon Quest için de karakterler tasarladı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok