Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.221 mesaj var

Farcry 5 New Dawn'ı bir süredir oynuyorum, farcry 3-4 'ün clone'u gibi olmuş bütünüyle zaman kaybı. oynadığım süreye yazık. Ace Combat 7'ye başlamıştım saman gibi geldi 3.günde bezdim bıraktım. Yine döndük God of war 'a en zor modda başladım. epey ter attırıyor dikkat etmedin mi ölmemek zor. valkür'lere kadar iyi çalışmam lazım ilk defa bu modda oyuna başladım. bitirirsem 7.bitiriş olacak. açılmadık hiçbir şey yok. tüm setler var hatta bazılarının orta seviyesi bile var ama bu seviyede harbide zor oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ara listem şöyle :

Rocket League

BF V

Witcher 3

Doom 2016

olursa zaman Pubg  (bekle bekle iman gevriyor bazen)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Devotion diye bir korku oyununa başlamıştım korkudan oynayamadım konsola döndüm uncharted 4 e başladım..

4 de zorluk seviyesini gene ayarlayamamışlar ama oyun 3. oyundan 5 gömlek üstün bir oyun olmuş çok güzel gerçekten..

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

"En son ne aldınız" dan çıkıp buraya geldim. :) 

Son iki haftadır çok oyun oynayamadım, ama fırsat buldukça Fallout 76 oynuyorum. Modern Fallout 'ların en zayıfı olduğu kesin, en baştan "always online" olayının bu oyuna ne kadar uymadığını oynarken daha iyi anlıyorsunuz. Haritada bir grup adam, çoğu zaman kimseye selam bile vermeden herkes SP veya arkadaşıyla coop oynuyor. Bunun için adamlar NPClerden, diyalog sisteminden vazgeçti, akıl alır gibi değil. 3, NV veya 4 'ün üzerine koyduğu bir şey de pek aklıma gelmiyor. Ha belki 4 'teki Minecraft klonu medeniyet kurmaca ve Preston Garvey 'in komple var olmaması artıları olabilir. Ben Fallout 'un evrenini/atmosferini çok sevdiğim için, FO76 'yı da birkaç yüz saatlik ekstra içerik olarak keyifle oynuyorum tabii yine de, bir takım sitelerden €12 'ya almış olmamın da etkisi var. :D

Bunun dışında, biraz Tropico 6, biraz da Satisfactory ve Forager oynadım. Hiçbirinde çok ilerlemedim ama sonuncusu tam eskinin Flash oyunları gibi, tırt görünüp bağlıyor kendine, fena bir oyun. Bu hafta yeni GPU 'yu beklerken elde HD4600 ile kaldım, sanırım ya Solitaire, ya da 3DS oynayacağım sadece. 

AranelSurion tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

F76 denen çöplük Fallout 1 ve 2 nin hatırasına / varlığına küfürdür .. Fallout 3 ile yine bir şeyler yaptılar en azından Fallout adını bi kaldırdılar şöyle (ki her zaman söylerim benim kalbimdeki Fallout 3 = Mass Effect 1 dir.. ) New Vegas ı 3ü bitirdikten sonra artık bünyem kaldırmıyacağı için elleşmedim ama seveni çok .. ama sonra 4 le saçma sapan bi yola girip 76 ile tabuta son çiviyi çaktılar...   

Fatesda o kütüğümsü iğrenç motordan kurtulmadıkları sürece zaten iyi bir Fallout oyunu gelmesi mümkün değil.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Narcissus said:

F76 denen çöplük Fallout 1 ve 2 nin hatırasına / varlığına küfürdür .. Fallout 3 ile yine bir şeyler yaptılar en azından Fallout adını bi kaldırdılar şöyle (ki her zaman söylerim benim kalbimdeki Fallout 3 = Mass Effect 1 dir.. ) New Vegas ı 3ü bitirdikten sonra artık bünyem kaldırmıyacağı için elleşmedim ama seveni çok .. ama sonra 4 le saçma sapan bi yola girip 76 ile tabuta son çiviyi çaktılar...   

Fatesda o kütüğümsü iğrenç motordan kurtulmadıkları sürece zaten iyi bir Fallout oyunu gelmesi mümkün değil.. 

Bu yorumu bir noktada bekliyordum ama hemen 10 dakikada değil. :D 

F76 serinin diğer oyunları kadar iyi değil, yine de Fallout isminden beklentiye girmeyip kendi halinde değerlendirince fena değil. Bu oyunun aldığı nefretin çoğu Fallout isminden dolayı. RPG oyunu değil de aynı evrende geçen hack'n slash spinoffu dersen gayet oynanıyor, 7/10 falan alır o tür içerisinde. Zaten NPCler, diyalog, karar verme mekanikleri de çıkınca geriye keşfet, öldür, loot, tekrar şeklinde bir post-apocalyptic wasteland temalı H&S oyunu kalıyor. Ben türü ve temayı sevdiğim için hava hoş. Fallout serisinin devam oyunu gibi görmemek lazım.

FO5 çıkarsa / çıktığında motordan önce oyunun temel mekaniklerine odaklansalar ben daha çok sevinirim. FO3 gibi olsun o da yeter, üs falan kurmayalım, alakalı alakasız her mekaniği dahil edip ilginç olmaya çalışırken frankenstein olmasın.

AranelSurion tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şöyle bir şey var.. Feto 76 nın gunplayi de rezalet, yani RPG yi kaldırmışsın ee içinde bişi kalmamış ki o zaman...  Ki bu zaten motordan kaynaklanıyor 3te falan da hiç bir zaman çok tatmin etmemişti beni ama 2019ta artık facia gibi.. :burn:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

14-15 sene geriden geliyor Fallout serisi, Fallout 4, Fallout 76 falan her manada bugünün oyunları değiller. Nostaji niyetine 1-2$'a alınır oynanır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dying Light enchanced edition steam de 29₺ ye inince yapıştırdım.

bu ara netflix den Z-nation izleyip oyuna girince güzel oluyor.

Hala sağlam oyun , 2.si çıksa da alsak

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 aydır falan days gone oynuyordum en sonunda bitti.. Oyuna haksızlık ediliyor iyi oyun aslında.

Şimdi ratchet and clank a başladım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Listenin 1.sırasında PUBG Lite belası var, kutulu PUBG alsam ne farkedecek merak ediyorum.

Listenin 2. sırasında PES eSport 2020 var, geçenlerde DEMO'yu kurup bakmıştım hoşuma gitmişti de ondan sonrası ilginç, bayram arası malum eş dost buluşunca mini mini turnuva yapmak adet olduğu üzere yine yapıldı, son oyun PES 2019 olduğu için onu halaoğlunun evinde hazırladık ama açmaz olaydık. ne kadar kütük gibi bir oyun hissi uyandırdı tarifi yok.   Üşenmeden orada da bir eSport 2020 DEMO kurduk baktık hakikaten onun etkisinde kalmışım.

Listenin 3.sırasında God of War 2018 var, 8.kez evire çevire bitirmeyi düşünüyorum. super cup finali öncesi başladım, gerçekten verilen parayı sonuna kadar hakeden nadir oyunlardan.

Son sırada pubg mobile var, bayram ararsında nefsime yenilip yine telefone mobile pubg yükledim, oynuyoruz.:facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow of the Tomb Raider'ı bitirdim. A Survivor is Born havası olmasa da güzeldi.
Red Dead Redemption 2'ye başladım , Tomb Raider'dan sonra alışamadım. Sanki TR Şafak Sezer filmi  RDR2 de Tarkovski.
Elim RDR2'ye hiç gitmiyor , ne kontrollere alıştım ne görevi bulabiliyorum (gta hiç oynamadım) atı sürmek çok keyifli de ...
TR'da artifact bul trophyleri bitir onla oyalanıyorum.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 3 oynuyorum, omrumu yedi yemin ederim... Skellige denen yere yeni geldim, mumkun mertebe alt gorev birakmiyorum level yettigince ama muthis uzunmus oyun... Muhtemelen tamamlayamadigim gorevler olacak, hepsini bitiremedigim icin de uzulecegim ama bunu full bitirmek icin issiz gucsuz olmak ya da 3-4 ay baska hicbir oyunla ugrasmamak gerekir... Witcher 2'yi de oynayip bitirdim sanki o bu kadar detayli degildi... Elime gecirdigim herseyi okumaya calisiyorum ama onda da cok fazla yer/kisi ismi olan seyler oldugunda zaman kaybi oluyor... Tum evrene hakim olmak lazim, ya da direkt kitaplarini alip okumak daha iyi... 

En son "oha ne kadar detaya inmisler, ugrasmislar" dedigimi hatirladigim oyun Mass Effect 2'ydi sanirim... Bu daha da otesi...

Bunun tek kusuru karakterler; 10 cesit filan tip var (ana karakterler disinda) tum karakterler onlardan tureme... 

Bu biterse God of War'a gececegim de kimbilir ne zaman... :D 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 8/29/2019 at 9:55 PM, JardeL said:

Witcher 3 oynuyorum, omrumu yedi yemin ederim..

:lol:

w3 bittikten sonra başka oyun oynayasın da gelmeyecek gow gibi çok özel oyunlar hariç. ben w3'ü yanlış hatırlamıyorsam geçen sene bitirdim tüm alt görevler de olacak şekilde ve o günden beri doğru düzgün oyun oynayamıyorum, içimden gelmiyor... w3'ün verdiği o atmosferi ve doygunluk hissini daha hiç bir oyunda bulamadım. muhtemelen cyberpunk 2077'de bulacağız.

şimdi baktım 211 saat oynamışım w3 :D

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 8/29/2019 at 21:55, JardeL said:

Witcher 3 oynuyorum, omrumu yedi yemin ederim... Skellige denen yere yeni geldim, mumkun mertebe alt gorev birakmiyorum level yettigince ama muthis uzunmus oyun... Muhtemelen tamamlayamadigim gorevler olacak, hepsini bitiremedigim icin de uzulecegim ama bunu full bitirmek icin issiz gucsuz olmak ya da 3-4 ay baska hicbir oyunla ugrasmamak gerekir... Witcher 2'yi de oynayip bitirdim sanki o bu kadar detayli degildi... Elime gecirdigim herseyi okumaya calisiyorum ama onda da cok fazla yer/kisi ismi olan seyler oldugunda zaman kaybi oluyor... Tum evrene hakim olmak lazim, ya da direkt kitaplarini alip okumak daha iyi... 

En son "oha ne kadar detaya inmisler, ugrasmislar" dedigimi hatirladigim oyun Mass Effect 2'ydi sanirim... Bu daha da otesi...

Bunun tek kusuru karakterler; 10 cesit filan tip var (ana karakterler disinda) tum karakterler onlardan tureme... 

Bu biterse God of War'a gececegim de kimbilir ne zaman... :D 

İki tane ek paket vardı, onları da bitir, hikayeleri gayet güzel.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dmc V oynamamıştım. 2 gün önce ona başladım, gayet keyifli geldi. Yeni jenerasyonla eskiyi yad etmek gibi. Ucundan acık senaryo zorlama gibi dursada fena değil. Bildiğimiz yüzleri görmekte hoş geliyor, otomatik olarak hadi bakalım şimdi ne olacak merakı yapıyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gears 5 e baştan başladım, ilkinde psu arızası yüzünden zırt pırt resetlerle boğuşmuştum şimdi kafa rahat tadını çıkarıyorum ama oyun baya iyiymiş 2. oynamada bile gideri var

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Divinity Original Sin 2

Bizim gibi yaslilarin vakit ayirip oynamasi zor bi oyun, o yuzden elim gitmiyordu almaya ama gecen bos bi hafta sonu indirimde gorunce aliverdim 100 saat falan oldu oynuyorum hala.

Hala oyun gibi oyun yapan firmalarin oldugunu gormek guzel. Bu firmanin (Larian) Baldur's Gate 3'u yapacak olmasi cok iyi haber.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Monkey island 1-2-3 çıktığı dönemlerde ve 1-2 nin remastered versiyonlarini da cikinca, ayrica maniac mansionu da çıktığı zamanlarda falan oynamama rağmen, grim Fandango yu 5-10 dakika dışında oynamıştım.

Bir ara steamden indirimde iken grimi almışım, ve şimdi anca oynamaya başladım. Bu günlerde adam gibi adventure bulunuyor mu bilemem, ama grimi daha önce oynamadigim için şimdi çok sevincliyim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, Hamso said:

Monkey island 1-2-3 çıktığı dönemlerde ve 1-2 nin remastered versiyonlarini da cikinca, ayrica maniac mansionu da çıktığı zamanlarda falan oynamama rağmen, grim Fandango yu 5-10 dakika dışında oynamıştım.

Bir ara steamden indirimde iken grimi almışım, ve şimdi anca oynamaya başladım. Bu günlerde adam gibi adventure bulunuyor mu bilemem, ama grimi daha önce oynamadigim için şimdi çok sevincliyim :D

Valla tam olarak aynı şekilde gelişti benim için de olaylar.. Dünyadaki bütün adventureları bitirip (fate of atlantis, monkey serisi, broken sword serisi, larry, discworld vs vs ) grim fandango ve full throtle ı oynamamıştım.. 

FT konumuz olmadığı için atlıyorum ama Grim harika bazı dialogları dışında öyle vay anasını ne kaçırmışım lan dedirtmedi bana ki zaten çok kısa.. Bi Monkey Island serisinden ve ilk 2 broken sword oynundan daha iyi değil yani..  

3 hours ago, RFID said:

Destiny'e bulaşanınız var mı yeni serisi nasıl merak ediyorum.

Yeni seri derken ? 

Annotation-2019-10-16-0048333.png

Hamso beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Greedfall oynuıyorumda 10. saatte falanım ama sürekli olduğun yerde sayma hissiyatı oluştu bırakabilirim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/16/2019 at 00:47, Narcissus said:

Yeni seri derken ? 

Annotation-2019-10-16-0048333.png

İlk kez oynayacağım. Heralde expansion olarak ilerliyor tam konuya hakim değilim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok