Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.221 mesaj var

YouTube paylaşımı olmuyor herhalde artık, embedded olarak gelmiyor.

T800 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 minutes ago, T800 said:

YouTube paylaşımı olmuyor herhalde artık, embedded olarak gelmiyor.

Abi bayağıdır o sorun var. Link olarak paylaş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PC şu anda ekran kartsız birşey oynayamıyorum. Xbox One X'de Wasteland 3 ve Ori and the Will of the Wisps,PS4 Pro'da Ghost of Tsushima,Death Stranding ve Fifa 21.

emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Resident Evil 3 remake i oynadım bitti 5 saat 15 dakikada, rdr2 yi oynuyorum ps4 den sonra 2. kez pcde yanındada her zamanki gibi gene elder scrolls online ve overwatch..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DEATH STRANDING nasıl bir oyun ? oynayan vardır bizim forumda.

biraz araştırdım, zor arazide paket taşıyan bir kargo elemanı iken bir de boss'lar çıkıyormuş karşımıza, bir şey anlamadım :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
48 minutes ago, wazzap said:

Başlığı var forumda?

PS4 yazıyor o başlıkta, konsolcuların fikirlerini umursamıyorum :lol: PC'de oynayan varsa yazsın. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, stardust said:

PS4 yazıyor o başlıkta, konsolcuların fikirlerini umursamıyorum :lol: PC'de oynayan varsa yazsın. 

Aras Kargo gone wild. "Kahramanımız" kargocu ama yaşadığı dünya ölülü falan. amacın en hızlı şekilde "söz verdiğimiz gibi" kargoyu hedefine ulaştırmak. Bunun için kasıyorsun, yan element olarak ölüler, onu hisseden ceninler falan var :lol:

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 29/10/2020 at 4:17 PM, stardust said:

ilginç geldi indiriyorum hadi bakalım. 

neyi ilginç geldi kaptan ? geç geldi/gelmiyor/kırık dökük geldi sövdüğün kargocusun oyunda :D empati amaçlı mı oynayacaksın anlamadımki :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
29 minutes ago, allreadydead said:

neyi ilginç geldi kaptan ? geç geldi/gelmiyor/kırık dökük geldi sövdüğün kargocusun oyunda :D empati amaçlı mı oynayacaksın anlamadımki :D

dünden beri oynuyorum, yeni bir tarz yaratmış kojima reis. pek aksiyon yok ama ilginç bir şekilde devam etme isteği uyandırıyor oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne Flight Simulatormis arkadas, acip bakayim dedim, 110Gb civari guncelleme indiriyor... Problem su ki 100mbit fiber var ama bu oyun max 3.50mbit ile indiriyor... Bir suru kiside varmis bu sikinti, actim baktim birkac tane ayardan bahsediliyor hepsini denedim ama ise yaramiyor... :mad:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cuphead'i (abv böyle oyunun)aldım ps4 için. 66 lira.
Dedikleri kadar zor. Oyun ,başka oyunların yarı senaryosundaki zorlukla başlıyor diyebilirim. İleriki bölümlerde ne olur bilmiyorum.
Hollow Knight oynuyorum. O da sinir ediyor. Fungal Wasteland - Fogland haritalarını bulamadım körlemesine oynuyorum haliyle bir şey beceremiyorum. 4 tane kurtçuk kurtardım şimdiye kadar.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cuphead yavaş ta olsa ilerliyor, 3 ruh kazandım ama bitirebileceğim bir oyun değil. 3-5 ruh daha kazanır ve oyunu muhutemelen yarım bırakılan oyunlar mezarlığına gömerim.
Psstore'a 180 lira verip psplus abonesi olmaya çalışıyorum ama psstore kabul etmiyor. Muhtemelen garacima indirimi bitince 240 tl'den abone olmamı kabul edecektir.
Psplus olmadığı için psplus oyunu olan The Hollow Knight açılmıyor tabi.
Naissancee diye ücretsiz bir oyun indirdim Steam'den. Sanırım ücretsiz olduğu için zıplama fonksiyonu yok ama tuttorial'da press space to jump kısmı geçilmiyor. Şaka gibi , belki satın alınınca zıplama özelliği kazanıyordur oyun!gmVBBX.jpg
Sanırım ücretsiz versiyonda zıplama özelliğini makaslamışlar.
30 kasım ek:
Psplus alamıyordum kabul etmiyordu psstore "bir yanlışlık oldu" hata mesajı çıkıyordu her almaya kalktığımda. Sepete worms paketini de ekleyince ilk denemede aldım ikisini birden. Kuru kuru indirimli 1 senelik psplus aboneliği satmak istemiyor sony gibi bir fikir oluştu kafamda , yanına bir şey ekleyince oluverdi.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Crysis Remastered aldım dün Epic'ten bir görmek için, ancak performans anlamında gerçekten iyi değil görünümüne rağmen, Ray Tracing güzel olmuş, 1080Ti ile bunu görebilmek iyi ancak bunun dışında görüntü bana eskisinden kötü geldi, bir görmek için almıştım, iade ettim, 1.3.0 yaması ile denedim.

Yine Halo: Masterchief Edition da aldım ama o da maalesef Xbox 360 birebir, onu geçtim, son yaması ile bile doğru düzgün serbest FPS desteği yok, onu da aynen iade ettim.

Bu eski ses getirmiş oyunların yeniden çıkması fikri iyi hoş ama 10-15 yıl önceki oyunu aynen getirmek olmuyor, bunlara iyi örnek olarak kendim kurup bakmadım ama herhalde Resident Evil remake oyunlarıdır herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cyberpunk bunaltinca GTA V'e dondum yillardir azar azar oynadigim 2 tur oyunuma. Super oyun tavsiye ederim :)

Humble Bundle'dan ucuza su oyunu aldim, guzel olmus bunu oynuyorum simdi

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

https://www.humblebundle.com/store/shadow-tactics-blades-of-the-shogun?hmb_source=search_bar

@Bloody Wasteland 3 nasil olmus? Ben 2'yi begenmistim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anno 1800'e başladım. Epic'teki indirim ve kuponla 28 liraya geldi.

Anno serisine ilk girişim ama oyun çok güzelmiş, uzun süre kendini oynatacak cinsten.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
27 minutes ago, SEP said:

Anno 1800'e başladım. Epic'teki indirim ve kuponla 28 liraya geldi.

Anno serisine ilk girişim ama oyun çok güzelmiş, uzun süre kendini oynatacak cinsten.

eğer boş vaktiniz varsa, ilk anno 1800'ü oynamayın.

ilk 1404'ü venice ek paketi ile oynayın.

sonra 2070, 2205 en son 1800.

anno 1404 bile hala çok güzel oyundur, oynatır kendini. ama 1800'ünm grafiklere alışırsanız onu üstüne 1404 oynamak istemezsiniz.

seriye toplamda 1500 saatten fazla gömmüş biri olarak sorunuz olursa beklerim :)

campaign'ler de güzel, fena değil ama asıl onu bitirip sandbox mode'a girdiğinizde başlıyor oyun.

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Bloody Reviewlari pek iyi degildi, eger 2'den iyi ise o zaman alirim ama fiyat dussun biraz once...

@stardust Anno 1800 baya guzel, ozellikle baslari cok keyifli ama oyunda zaman gectikce kontrolu kaybediyorum ben. 2 kita, birsuru ada, gemiler, savas vs. surekli biseyler oluyor yetismek mumkun degil

MonkeyBusiness tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@MonkeyBusiness

Gemileri trade route ile otomatiğe bağlamanız lazım. Savaş gemileri ile de sürekli savaşmak zorunda değilsiniz. Belli bir süre için ateşkes vs. imzalayabilirsiniz. Zaten gelişip steam engine gemiler yapmaya başlayınca eziyorsunuz korsanları ve düşmanlarınızı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok