Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.221 mesaj var

ECA097FF48A482C6B8FF68F841ABD2EC28729BA2
.
fgxoe26.jpg
.
Miles Teg önerisiyle Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered alırken hadi şunu da alayım dediğim ss3'ü oynuyorum.
G-force 1050 ti mobil ile 1920X1080 6 bit 15" ips ekran dizüstümde logitech kablosuz mini fare ve kulakiçi kulaklıkla oynuyorum
Ekran kartı 2016 sonu oyun 2011 ama dumanı bol sahnelerde fps anlık 20-30 civarına düşüyor. Onun dışında sabit 60.
Seneler önce oynamışsınızdır belki. Silah geliştirme looting vb yok. Sıka sıka aksiyon. 1. oyunu ilk çıktığında oynamış ama yarıda bırakmıştım. 2. oyunu hiç bilmiyorum. 
Bu bitsin Red Faction'a başlayacağım. Fare-klavye ile oynamayı çok özlemişim.
PS5'e taksam mı iyi bir fare-klavye seti oyunlar için , iş görür mü acaba?
Ek: Oyunun yarısı bitti mekanlar , düşmanlar cesetler arttıkça fps düşüşleri çoğaldı. 40'lara kadar düşüyor. Grafik ayarlarını  autodetect seçeneği ile oyunun kararına bırakmıştım. Neyse şu an rahatsızlık vermiyor.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 30.04.2021 at 22:50, TiesTorN said:

bugün benim için tarihi bir an... steamde birikmiş tüm singleplayer oyunlarımı sonunda erittim. yıllardır ucuz diye toplayıp köşeye attığım tüm oyunlar bitti, içim rahat :mrgreen:

Bravo valla! Ben yapsam kaç ay/yıl sürer acaba :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

.
Wreckfest
.
ImgW.ashx?fd=f4&cd=PSV0073&i=1.jpg
.
Güncelleme: İyi oyunmuş , ara ara oynuyorum o yüzden arabanın ayarlarını neyi değiştirince sürüşü nasıl etkilediğini çözemedim. Başlarda çim biçme makinesi ile yarışıyoruz sonra arabalara geçiyoruz. "Bu ne be ne saçma" demeye kalmadan giderek zorlaşıyor ve mücadeleye zorluyor,hem zevkli hem zor.
Grafikler bana göre harika diyebilirim 
Güncelleme 2 :Oynadıkça coşuyor coşturuyor oyun , arada sıkıcı araçlar da kullandırıyor , biçerdöver gibi.
A sınıfı arabam yok henüz ,ayarlarım şöyle (ekşiden buldum , güzel ama abs'yi açmam gerekti)
abs---full
traction control--off
stability control--off
differential--locked
brake balance  en solda.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi
emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Microsoft Game Pass ile Pathway oynuyorum.

Linklerini paylaşayım :

Official Trailer : https://www.youtube.com/watch?v=JW7HkW8866M

Steam : https://store.steampowered.com/app/546430/Pathway/

Metacritic : https://www.metacritic.com/game/pc/pathway

Game Pass olmasa bile Steam'de zaten 26 TL fiyatıyla bir şans vermeye değecek keyifli ve rahat oynanan bir oyun. Türü sevenlere tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Skyrim Special Edition bayagi dolu bir oyunmus, sadece kitaplari okumaya kalksam bir dunya zaman harcanir... Witcher 3'ten daha zor bir oyun bence... Perkleri filan iyi ayarlamak, dusmana gore silah kullanmak potions, scrolls vs hakkini vererek oynamak lazim...

Ben paso ok-yay ile ilerliyorum, yanimda da Lydia bebisim var sagolsun da belli bir yerden sonra ok filan cok bir boka yaramiyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Skyrim Obliviondaki eksiklikleri gidermişti ancak yinede çok zor olduğunu söylemek yanlış olur. Saatini hatırlamıyorum ama tüm herşeyi keşfedecek kadar çok uzun süre oynamıştım ve sonda artık aynı anda 5 ejderi falan indircek kıvama geliyordu karakter :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 16.06.2021 at 12:39, Deathknight said:

Skyrim Obliviondaki eksiklikleri gidermişti ancak yinede çok zor olduğunu söylemek yanlış olur. Saatini hatırlamıyorum ama tüm herşeyi keşfedecek kadar çok uzun süre oynamıştım ve sonda artık aynı anda 5 ejderi falan indircek kıvama geliyordu karakter :D

Masallah o nasil karaktermis, su an lvl 35 filanim, hic de oyle korkulacak bir karakter degilim... :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen oyundan para kazanmak yerine DLC satmak için bedava verme yoluna gittiler. Ya da bi sonraki oyun için oyuncu toplama. Bilemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Playstation Plus geçtiğimiz aylarda, PS5 versiyonunu 2 tane sağlam DLC'si ile birlikte verdi, hatta dualsense'in trigger effect'ini sadece bu oyunda deneyimledim şu ana kadar.

konsolda oynamama rağmen çok beğendim bu oyunu. bir gün Allah nasip eder de olması gerektiği fiyattan rtx 3080 alabilirsem, ray tracing açıp PC'de de oynarım bu oyunu tekrar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BF4'e sardım, FPS oyuncusu gibi takılıyorum. Araç, maraç kullandığım yok. :D 

Gerçi ek paket olmayınca çoğu haritaya giremiyorum, ama hala oynayanlar var. Sanırım oynayanlar da 2042'nin gazına gelenler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 arkadaş squad oluşturup oynamadıktan sonra keyfi yok bence... 

yaşlar ilerledi, aynı anda boş vakit denk getirmek iyice zorlaştı.

hiç heyecanlandırmadı beni bf 2042... galiba dinazor olduk biz de...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 hours ago, stardust said:

3-4 arkadaş squad oluşturup oynamadıktan sonra keyfi yok bence... 

yaşlar ilerledi, aynı anda boş vakit denk getirmek iyice zorlaştı.

hiç heyecanlandırmadı beni bf 2042... galiba dinazor olduk biz de...

BF1 ve 5 oynamış biri olarak bana "oh be sonunda" dedirtti. Senin böcüün ölmüş :D

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

State of Decay 2 Juggernaut Edition Plague Territory: Bu oyuna kaçıncı kez dönüş yaptığımı hatırlamıyorum, birincisi de aynı şekilde olmak üzere acayip zevk veriyor. Sanırım zombi kafası patlatmakla ilgili. :smashfreak: :D

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Skyrim'de ana hikaye bitti, fantastik trophyler haric digerlerini alip asagi yukari %70 trophy ile ana oyunu bitirdim sayilir... Ek paketlerin de ana hikayelerini bitirip rafa kaldiracagim bunu da... Bundan sonra biraz Fortnite filan takilip Assasins Creed Origins'e baslarim sanirim ya da God of War'a devam ederim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 06.07.2021 at 08:56, JardeL said:

Skyrim'de ana hikaye bitti, fantastik trophyler haric digerlerini alip asagi yukari %70 trophy ile ana oyunu bitirdim sayilir... Ek paketlerin de ana hikayelerini bitirip rafa kaldiracagim bunu da... Bundan sonra biraz Fortnite filan takilip Assasins Creed Origins'e baslarim sanirim ya da God of War'a devam ederim... 

Assassin's Creed Origins muhtesem bir oyunmus... Grafikler olsun, icerik olsun, karakterler olsun, animasyonlar olsun gercekten cok cok iyi... Hicbir oyunda suyun bu kadar iyi gozuktugunu gormemistim... Ok-yay isinin hastasiyim zaten, ona da bayildim... Oyunu gec oynadigim icin varsa hatalari duzeltilmistir tabii, o yuzden eskiden nasildi bilmiyorum ama oynamadiysaniz ve vaktiniz de varsa kesinlikle kacirmayin... Benim gozumde bir basyapit oyun... Yarim puan da kendi gazimdan dolayi keseyim; 9.5 / 10 ... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok