Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.221 mesaj var

1 minute ago, JardeL said:

Assassin's Creed Origins muhtesem bir oyunmus... Grafikler olsun, icerik olsun, karakterler olsun, animasyonlar olsun gercekten cok cok iyi... Hicbir oyunda suyun bu kadar iyi gozuktugunu gormemistim... Ok-yay isinin hastasiyim zaten, ona da bayildim... Oyunu gec oynadigim icin varsa hatalari duzeltilmistir tabii, o yuzden eskiden nasildi bilmiyorum ama oynamadiysaniz ve vaktiniz de varsa kesinlikle kacirmayin... Benim gozumde bir basyapit oyun... Yarim puan da kendi gazimdan dolayi keseyim; 9.5 / 10 ... 

Origins'i sevenler Odyssey'i daha çok beğendi... :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, SEP said:

Origins'i sevenler Odyssey'i daha çok beğendi... :D

Odyssey'e baktim simdi indirimli 105 TL gozukuyor Deluxe olan, hmm... :icon_think: God of War oynayasim var aslinda ama dusuneyim bir... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hepsini oynadım, bence en güzeli Valhalla. Şu an origins'i oynuyorum ben de, lvl36'yım nightmare'de oynuyorum ama bazı şeyler çok saçma. Özellikle bazen düşük level düşmanlara karşı bile parry yapamadığınız durumlar vs oluyor. Valhalla'da o sorunlar giderilmişti. Güzel oyun, Creed'in doğuşunu görmek güzel açıkçası. :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, stardust said:

ac2 ve ek paketlerini oynayıp zirvede bıraktım oyunu. ondan sonrası patates.

Tam tersine ilk 2 oyun patates diğerleri çok daha iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

olabilir, yorum yapmayacağım :baba:

3. oyunun başına bakıp beğenmedim. sonra da hiç oynamadım. nerdeyse bütün seri var elimde orjinal olarak, bir tanesi hariç... diğer oyunlardan fırsat olsa açıp bakacağım ama hiç içimden gelmiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mortal Shell
3-4 saat oynadım , sevmediğim bir tür pek beceremiyorum , bakalım ne zaman bırakacağım.
Star Wars: Squadrons
Story modu oynuyorum o da 3-4 saat olmuştur.
İkisi de pek denemediğim türler benim için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

God of War'ı PS4'te oynamış ve bitirmiştim.

Bu oyunu PC'ye çıkaran her kimse Allah bin türlü belasını versin :D Oturdum yeniden başına, kalkamıyorum!

Bu arada doğruya doğru, oyunu torrent ile çektim öyle oynuyorum. PS4 için kutulu olarak satın almıştım zaten oyunu. Aynı oyuna ikinci defa para ödemeye niyetim yok.

Fiyatlar çıldırmadan önce "God of War'ı 60 fps oynamak için PS5 alsak mı?" düşüncesi vardı ama PC'de 2K@60fps oynanabildiğini görünce, PS5 tamamen fuzuli bir alet haline geldi benim için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Jedi Fallen Order, amazon sağ olsun bedavadan oyun oynuyoruz. :) 

Metal Slug oynuyordum ama jetonsuz oyunu bitirme işini beceremeyince 100% achievement yapamadan oyunu sildim. :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Titanfall 2'yi bitirdim sonunda. Uzun zamandır bekliyordu oynanacaklar arasında. 6,5 saat civarı sürdü. Her deliğe girip %100 yapmadım, belki second run yaparsam o zaman tekrar bakarım. Ama oyun gerçekten çok iyi bir single player deneyimi sunuyor. Umarım 3. oyun gelir (muhtemelen gelmeyecek).

Yalnız oyunun multiplayer kısmı teknik olarak çok sorunlu. Bağlanmıyor, bağlansa oynatmıyor, oynatsa sürekli rubber band olup oyundan atıyor. Sıkıntılı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 17/01/2022 at 2:57 PM, wazzap said:

Jedi Fallen Order, amazon sağ olsun bedavadan oyun oynuyoruz. :) 

Metal Slug oynuyordum ama jetonsuz oyunu bitirme işini beceremeyince 100% achievement yapamadan oyunu sildim. :1pof:

Jedi Fallen Order oynuyorum ben de. Çok sevdim ama oynanışını değil, hikayesini :D bu yeni nesil gamepad tarzı kontroller bana hala ters geliyor. Skill'ler bir sonra sonra Mortal Combattaki combo'lara dönüyor klavyede. Ama oradaki gibi tek kişi ile de uğraşmadığınız için klavye mouse eziyete dönüyor. Elimde eski bir razer gamepad var, çalışıyor ama takasım da yok açıkcası..
Hikayenin hatrına özellikle zıplamalı, atlamalı yerlere söverek ilerliyoruz bakalım :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dysmantle'a sardım bir süredir. Türü seviyorsanız bir şans verin bence. İndirimden 20 TL'ye almıştım. 100 saati geçti toplamda, iki kere bitirdim. İkincide bir iki küçük görev dışında bir şey bırakmadım geride. Bir süre sonra baştan bir kere daha oynarım sanırım. Öyle çok ciddi bir sisteme de gerek duymuyor.

https://store.steampowered.com/app/846770/DYSMANTLE/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 23.01.2022 at 0:48 PM, allreadydead said:

Jedi Fallen Order oynuyorum ben de. Çok sevdim ama oynanışını değil, hikayesini :D bu yeni nesil gamepad tarzı kontroller bana hala ters geliyor. Skill'ler bir sonra sonra Mortal Combattaki combo'lara dönüyor klavyede. Ama oradaki gibi tek kişi ile de uğraşmadığınız için klavye mouse eziyete dönüyor. Elimde eski bir razer gamepad var, çalışıyor ama takasım da yok açıkcası..
Hikayenin hatrına özellikle zıplamalı, atlamalı yerlere söverek ilerliyoruz bakalım :D 

Oynanış tuhaf hakikaten, normalde her oyunu en zorda bitirmeye kasarım ki zevkli olsun diye ama bunda en zorda oynamanın bir getirisi yok. Yani en zor ile en kolay arasında aldığınız dmg dışında hiçbir fark yok. Belli bir süre sonra "amaaan, ne kasacağım" deyip en kolaya aldım. şu an sizin gibi sadece hikaye için oynuyorum. 

bugün son bölümü oynuyormuşum haberim yokmuş, bitti oyun. hikaye güzel ama oynanış meh. zıtar vorsçular oynasın ama severler muhakkak.

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yilbasi indirimde Subnautica: Below Zero'yu aldim bitirdim en son. Ilki kadar olmasa da baya iyi olmus yine. Oyunu daha iyi optimize etmisler ve grafikler de birazcik daha iyi sanki.

Son yillarda oynadigim en iyi oyun Subnautica serisi.

MGS V'i almistim bir de fiyati baya dustugu icin. O hic sarmadi, cok angarya geldi, bana gore bi oyun degilmis

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Red dead redemption 2 yi steam indirimden 179₺ ye kaptım ultimate edişın . Oyun başyapıt olmuş ki birinciyi oynamadım . 

Öyle ki; gündüz oynuyorsam kahvemi alıyorum yanıma , akşam ise şarapla tadına vara vara .. öyle leziz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aralar Chivalry 2'ye sardım. Oyun kendini sıkmadan oynatıyor. Savaşlar falan gayet eğlenceli, smooth. Animasyonlar başarılı. Gerçekten başarılı hale gelmek bayağı bir zor. Tabii bu arada karşınıza gelen rakiplerin salak salak ellerindeki kılıçları sallayarak sizi doğraması falan arada sinir bozucu olabiliyor. Tam stres atmalık rahatlamalık bir oyun. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gamepass'den prey oynuyorum. O kadar övüldüğü halde uzak durmuştum bugüne kadar bazı şeyleri itici geldiği için ama övüldüğü kadar varmış. Sağlam bir single player sci fi FPS arıyorsanız tavsiye ederim ki prey'den beri bu sınıfta başka bir oyun çıkmadığından pek alternatifi yok maalesef.

Ayrıca gamepass'den denediğim Nobody Saves The World, Crown Trick, Death's Door'u da tavsiye ederim.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xboxda Gamepass ile Rainbow Six Extraction oynayabilen var mı ? Ben indirdim ama oyuna girmiyor. Sürekli server uyarısı veriyor. Çıkan uyarı mesajını google a aratıyorum ama önerilen şeyleri yapmama rağmen düzelmedi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen oyun ilgimi çekmediği için denemedim. Ama ubisoft oyunu olduğunu düşünürsek Uconnect'in yüklü ve çift adımlı doğrulamanın aktif olup olmadığını bir kontrol etmekte fayda var. 

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 09.12.2021 at 11:55, JardeL said:

Odyssey'e baktim simdi indirimli 105 TL gozukuyor Deluxe olan, hmm... :icon_think: God of War oynayasim var aslinda ama dusuneyim bir... 

God of War'u sonunda bitirdim PS4 Pro'da... Ilk basladigimda blades of chaos olmadigi icin bir garip geldi ama devaminda axe kullanimi sarmaya baslayinca oyun acayip eglenceli hale geldi... Grafikler, detaylara olan ozen filan inanilmaz... Magaralar ve sahildeki kiytirik yerler disinda nerdeyse her yer cok iyi dizayn edilmis... Muthis bir atmosfer yaratmislar... %70 trophy ile bitirdim yanilmiyorsam ama zaten daha fazlasina da kasamam, ozellikle su Valkyrie tayfasiyla ugrasamam hic :D ... Puan 9,5 / 10

Oyunun bence tek eksi yani oyun alaninin kisitlanmis oldugunu cok gozumuze sokmasi... Atiyorum bir tas parcasinin uzerinden atlayacaksin illa belirtilen yerden atlaman lazim... Ya da en ufak bir yukselti ciksa ilerleyemiyorsun... Bunun disinda ben kusur bulamadim oyuna...

Bir de benim TV'de yan kenarlardan 2 parmak ust kenarlardan 1er parmak bosluk birakti oyun onu anlamadim... 

Bir de oyunda Arda Koyuncu diye birisi calismis, creditste ilk baslarda ciktigi icin farkettim... Bayagi saglam is cikarmis eleman... 

Bir sonraki oyun RDR2 olabilir, daha karar veremedim... Belki South Park Fractured but Whole oynarim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Assassin's creed: Odyssey' i oynamaya başladım. İlk başlangıç adası bitti. Bu kadar zaman neden oynamamışım dedirtti. Görseller falan gayet güzel ve tatmin edici. Hoş AC ile ne gibi bir bağlantı bıraktılar oynadıkça görürüm ama ilk girişte bir kaç detay hariç şu ana kadar sanki direk tarihi yunan mitolojisinden kurgu almış bir oyunu oynuyoruz anımsatması yaptı. Daha öncede çok kez dile getirmişimdir zaten bu seriye artık ac serisi olarak bakmak istemiyorum, her yeni oyunda kendine has dünyası olan özel bir oyun yaratmışlar gibi bakarak oynuyorum. Gayet film tadında güzel gidiyor şimdilik. Spartan havası katılması güzel olmuş 😄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Deathknight ben bu AC serisinden bir koptum, şimdi nerden başlayacağımı da bilmiyorum. bir şekilde son çıkan oyun dışında hepsi orjinal geldi elime. hiç oynayasım da gelmiyor hikayeyi falan da unuttuğum için. desmond vardı hala devam ediyor mu o delikanlı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardustEğer AC Origins'i oynamadıysan onunla başlayabilirsin. Beğenirsen zaten arkasından Odyssey ile devam edersin. Valhalla biraz daha farklı , oyun mekanikleri benzer ama ilk çıktığında çok garip hatalar vardı ben bir koptum o sırada bıraktım bir daha geri dönemedim. Bir boş zaman olursa bakacağım ama o da güzel bir oyun.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 saat önce, stardust said:

@Deathknight ben bu AC serisinden bir koptum, şimdi nerden başlayacağımı da bilmiyorum. bir şekilde son çıkan oyun dışında hepsi orjinal geldi elime. hiç oynayasım da gelmiyor hikayeyi falan da unuttuğum için. desmond vardı hala devam ediyor mu o delikanlı ?

Desmond hikayesi bitti. En son Black Flag daki Connor büyükbüyük dedesiydi. Sonraki syndicate oynunda yine aynı kandan başka bir reenkarnasyon çocuğu falan ye değinildi.

Originsi bende oynamadım. Zaten Altair ve Eziodan sonra seri anlamında da bir bütünlük olduğunu sanmıyorum. O dönemin olaylarından dışa çıkıp daha 1000 sene önceleri falan gibi uç noktalara gittiler. Odyssey bittikten sonra belki bakarım diyeceğim ama Valhalla yıdaha çok oynamak istiyorum.

Hikaye için değilde Black Flag dahil sonrasını ac dışında yaratılmış olan kendi dünyasında hakim birer oyunmuş moduyla keyifle oynanır.

Misal hiç bir alakası olmamakla birlikte şu an sanki Witcherdaki o hava gibi gelmedi diyemem, questi al keşfet bölgeleri fethet gömülü gizli hazineleri bul tipinde epey çeşit birşey var.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valhalla'yı ve Odyssey'i çakma oynadım ama Valhalla çok daha eğlenceli ve zevkliydi. Odyssey biraz "bitse de gitsek" şeklinde oynadım. Valhalla, Steam'e uygun fiyatlı gelirse muhtemelen onu da Origins gibi alırım ama sadece Ubisoft'un kendi platformunda ve Epic Games'te satılıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok