Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.223 mesaj var

Ben originsi ve odysseyi sevmiştim özellikle origins mısırda geçtiği için falan ama nedense valhalla biraz kötü gelmişti neden bilmiyorum. Tsushimadan sonra oynamıştım sanırım ondan tsushimanın kombatı gibisi yok. Valhallada fizik motorunda bozukluklar vardı 100 kiloluk dev vikinglerin kedi gibi hızlı hareket etmeleri 50 tonluk boss geyiklerin çekirge gibi koşmaları gibi olaylar vardı hala varmı bilmiyorum. Zaten üçü arasında sadece originsi %100 yapmıştım. Birde valhallada diğer 2 oyundaki manzaralar yok. Ama genede güzel oyun oynanır.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ghostrunner_cover.jpg
PSplus'ın bu ay ücretsiz verdiği Ghostrunner'ı oynuyorum.

Mirror's Edge tarzı parkur koşma atlama zıplama oyunu.
200 küsur kez öldükten sonra ancak mimarı hapisten çıkarabildim.
Bir buçuk saat oynadım toplamda.
Çok hızlı bir oyun.
İşaret ve orta parmaklarımı iki elde de tetiklere koyarak oynamak zorunda kaldım.
Alışması zor ama milisaniyeler çok önemli olduğu için en rahat oynama metodu bu şimdilik.
Müzikleri harika .
Kütüphaneye eklemediyseniz ay bitmeden ekleyin derim.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

EuroTruck Sim 2 oynadim biraz... Almadigim tek map pack Iberia idi (Ispanya - Portekiz) onu da aldim... Letonyadan Malagaya kepce tasidim, bayagi uzun yolmus :D ... Neyse sayesinde cografya bilgim gelisti; Kaliningrad'in Polonya ile Litvanya arasinda kalmis bir Rus topragi oldugundan haberim yoktu... Degisikmis... 

Yalniz yeni nesil DAF XF/XG/XG+ feciymis ya... 

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Marvel's Avengers'ı yükledim en son oyun dinamik scaler ile fena çalışmıyor, AMD FSR var, aksiyon bol olunca yalnız ayarlanan FPS'yi tutturamıyor. Hikaye kısmına bakıyorum da pek olmamış. İlginç olan şu ki bende 32GB RAM var, oyunun RAM kullanımı 15500MB seviyelerinde. Neredeyse 16GB yani.

Bu dinamik ölçeklendirme en iyi Jedi Fallen Order'da bu arada, güzel çalışıyor orada.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nereden esti bilmiyorum, PS3'te Yakuza 5'i yarim birakmistim, kaldigim yerden oynamaya basladim... Niyeyse heyecanlandirdi beni :] ... Baktim bayagi da oyun yukluymus PS3'te, hatta RDR da yuklu ve galiba ben onun son bolumlerini bitirmemistim... Yakuza 5 bitsin ona da dalabilirim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Halo Infinite'in MP bedavaymis, acip oynadim guzel oyun ama neredeyse sifir reward var , battle pass yok diye mi nedir bilmiyorum ama level atlama vs. icin cok fazla oynamak lazim... Fortnite oynarken 500 tane sey cikiyor karsiniza sunu bunu yaptiniz diye bu oyle degil, puan vermiyor pek... Battle royal olsa bayagi oynatir kendini sanki... 

JardeL tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk defa Halo oynadım ben de geçenlerde. Açıkçası bir maç yapıp bu muymuş deyip çıktım. Senaryolu oyunlarını bilmem ama multiplayerı çok tırt yani. Harita desen 15 sene öncesinin haritaları gibi, grafikler sıradan vs. vs. Bir daha yüzüne bakmam. Bunu oynayacağıma CoD, Owerwatch, pubg, hatta hiç beğenmediğim BF'yi oynarım, o bile daha iyi.

ZvAnA tarafından düzenlendi
MilesTeg and Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 08.04.2022 at 20:35, Altan Yoklar said:

Şu deathloop'u oynayan kimse yok mu yahoo?
g2hj365.jpg
319 lira.

15 dk oynadım sildim odun gibi sevimsiz bir oyun.

Forbidden westi bitirdim 80 saatte. Lego star wars saga ya başladım zevkli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/5/2022 at 19:00, Squall said:

15 dk oynadım sildim odun gibi sevimsiz bir oyun.

Forbidden westi bitirdim 80 saatte. Lego star wars saga ya başladım zevkli.

FSR 2.0 bu oyuna geleceği için bu çeyrek içinde başka bir oyuna gelmez, bunun da fiyatı uygun olursa bakacağım ama kötü mü çok bu ?

Gears 5 bakıyorum bu ara ben.

T800 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 hours ago, jackjoker said:

diablo 3

dönüp dolaşıp yeniden sardırıyorum. sezon 26. gelin beklerim :) 

ohooo

diablo 2 ressurected desen gelirim de, bu saatten sonra diablo 3... 

4 minutes ago, T800 said:

Gears 5'i kuru kuru tek başına bitirmek istediğimden bıraktım öyle, keşke denk getirebilsek de birlikte co-op oynasak diyeceğim ama artık yaz döneminde benim için çok zor. Evde rahat bırakmıyorlar, ortalama kesintisiz oyun oynama sürem 7 buçuk dakika falan...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

lvl80 offline bi char vardı. smiter olacaktı. hammerdin yaptım kendisini. sorcdan, diğer paladan falan itemlarını toparladım. ne var ne yok gebertiyor, çok iyi oldu :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, allreadydead said:

lvl80 offline bi char vardı. smiter olacaktı. hammerdin yaptım kendisini. sorcdan, diğer paladan falan itemlarını toparladım. ne var ne yok gebertiyor, çok iyi oldu :D

offline karakterden bize ne gardaş, online'da bir numaranı göremedik henüz, alırım anahtarını :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 hours ago, stardust said:

offline karakterden bize ne gardaş, online'da bir numaranı göremedik henüz, alırım anahtarını :lol:

onine 82 necro ve 20 küsür paladin var. Zamanında çok karakter kaybettim bnette. elim gitmiyor :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 06.05.2022 at 22:35, T800 said:

FSR 2.0 bu oyuna geleceği için bu çeyrek içinde başka bir oyuna gelmez, bunun da fiyatı uygun olursa bakacağım ama kötü mü çok bu ?

Tolga Abi ne bileyim valorant gibi ruhsuz oyunlardan seslendirme olsun atmosfer olsun boş beleş bir oyun gibi geldi bana.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 saat önce, RFID said:

Diablo Immortal PC ye geldi bu gece, indirip bakıciz.

Biraz dün biraz bugün oynama şansı buldum. Bildiğimiz diablolardan çok çok farklı haliyle mobile oyun etkisi hissediliyor. MMO mantığının içine partili sistem gibi değişik birşeyler yapmışlar. Hani diablo senaryosu ve diablo dünyasının kostümü giydirilmiş arpg tipi bir sistem var gibi. Oyun aşırı düzeysel ve basit gidiyor, hani nerdeyse mobilde ki auto-play olayını ekleseler o derece olacakmış seviyesine kadar gelmiş.

Şimdilik Skeleton King' i 2 kez grupla indirip, 1 kezde Rift yaptım. Muhtemelen bi senaryoyu bitirip sonra inzivaya çekilirim. Günlük aktiviteler falan var ama bir yerden sonra Hearthstoneda parayla kart decki al vs sistemini burda da blizzard sağolsun orbdu şuydu buydu şeklinde ilave etmiş. Ne kadar uzun boylu parasız oynanış sunar kısa sürede kendini belli eder gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mobil oyunu PC'ye getirdiler zaten ilk duyurduklarında yedikleri küfürlerden sonra. Telefonda oynamaya kasamadım o yüzden biraz PC'de baktım. Diablo diye oynamazsan New World 'den sonra arada gider işte diyorum şimdilik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok