Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.221 mesaj var

On 07.06.2022 at 03:12, stardust said:

ties yüzünden 27 yıl sonra açtım Overwatch oynadım, çok eğlendim. saat 3 olmuş :icon_eek:

Allahtan Elden Ring olayına girmedin. günlerdir uyku düzenim bozuk. Witcher 3 den beridir beni bu kadar kilitleyen oyun görmedim. Oyun da pek denemez gerçi. Senin oyun tarzını bildiğimden Elden Ring'e girersen ne uçuş kalır ne başka bir şey hayattında. O kadar net diyorum. 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
42 dakika önce, jackjoker said:

Allahtan Elden Ring olayına girmedin. günlerdir uyku düzenim bozuk. Witcher 3 den beridir beni bu kadar kilitleyen oyun görmedim. Oyun da pek denemez gerçi. Senin oyun tarzını bildiğimden Elden Ring'e girersen ne uçuş kalır ne başka bir şey hayattında. O kadar net diyorum. 

Aynen çok zaman alıyor gündüz de gitmiyor bu tarz oyunlar. Gecenin karanlığı lazım sesiz böö.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, jackjoker said:

yaz dönemi onun tadını çıkararak oynayacak boş vaktim olmuyor malesef. winter is coming, o zaman oynarız hem indirime de girmiş olur.

2 gündür Overwatch oynuyorum, özlemişim. keyifli geldi yabancılarla oynamama rağmen. Dün de Diablo 2 açtım oynadım. O tek başına baydı. Lvl 85 kaldı yeni karakterler, party olup kesime gitmek lazım. cold immune çıkınca üzülüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo 2 R' yi oynuyoruz ama bi kaç gündür Immortal gelince ona daha ağırlık verdim gibi oldu. D2R ' de gerçi 10 yıldır D2 oynamamanın verdiği hasretten olsa hızlı giriş yaptım Sorc 84 Barb 74 derken arkasından Paladin açtım normali bitirip 33 lvlde şimdilik kaldı öyle. Arkadaşlarda Jawazon Necro, diğer arkta druid assassin açtı. Bi benim 3. karakter bonus gibi oldu arada onlar yokken bakarım derken barbı helle getirdim. Tabi hepimize şuna şu item buna bu build için gider derken her karakterden açmamıza sebep oldu :P Tabi aşırı hızlı gitme olayı biraz baygınlık getirmedi değil. O yüzden de biraz soğutmalı oynayış biçimine geçtim; o aralığada yenilikleriyle immortal fena gitmedi günlük görevlere falan bakayım derken bi kaç saat oyalayabiliyor.

Blizzard ne olursa olsun tek başına yine piyasayı bi şekilde domine edebilmeyi başarıyor vesselam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, stardust said:

@Deathknight geleyim yanınıza derdim ama diablo 3'den ne psikopat bir hızda oynadığınızı bildiğimden hiç heveslenmiyorum. 

Denk gelirsek gireriz yine :) D2 Hell yine D3 ' teki gibi çok hızlı hızlı olmuyor dikkat etmek gerekiyor ama evet bizim gruplar genelde biraz fastrun mod oluyor :P

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Buraya yazayım, Uncharted PC için geliyor, God of War geldi, şimdi de Spiderman ve Last of Us remake PC için açıklandı. Tsushima da açıklansa iyiydi ancak o seneye kaldı artık herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 4/25/2022 at 17:04, JardeL said:

Nereden esti bilmiyorum, PS3'te Yakuza 5'i yarim birakmistim, kaldigim yerden oynamaya basladim... Niyeyse heyecanlandirdi beni :] ... Baktim bayagi da oyun yukluymus PS3'te, hatta RDR da yuklu ve galiba ben onun son bolumlerini bitirmemistim... Yakuza 5 bitsin ona da dalabilirim... 

Yillar sonra Yakuza 5'i bitirebildim... 2020de mi baslamistim daha mi erken hatirlamiyorum bile ama sonunda Yakuza 3 ve 4'ten sonra 5'i de bitirmis oldum... Yalniz tabii Yakuzayi bitirdim derken sadece hikayesini bitirdim yoksa, Yakuzayi bilenler bilir, icerik iannilmaz fazla bir suru side - sub story mevcut , onlarla ugrasamadim... Bir de eski oyun motoru oldugu icin save etmesi, bir binaya girip cikmasi bile surekli loading screen ile oluyor , dayanamadim daha fazla... Yeni Yakuzalarda yeni motor var, onlarda bu sikintilar giderilmis...

Bir daha Yakuza ne zaman oynarim bilmiyorum, oyunun son 1 saatinde 45 dakika cutscene izledim sanirim, darladi :D...

Neyse bakalim belki RDR'a bir donus yaparim, ya da Bioshock Remastered'a baslarim, Epic bedava vermis sanirim, Libraryde duruyor...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2022'nin 2. yarısında, çok kısıtlı boş vaktimde, bilgisayarda şu sıralar en çok oynadığım oyunlar:

• Mass Effect 1 (Legendary) - Orjinal oyunun ilk çıkış tarihi: 2007
  • Diablo 2 (Resurrected) - Orjinal oyunun ilk çıkış tarihi: 20003
  • Settlers 2 (History Edition) - Orjinal oyunun ilk çıkış tarihi: 1996

Geçmişe mi takılı kaldım, yeni oyunlarda mı bir sorun var anlamıyorum ama canım sadece bunları oynamak istiyor.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, stardust said:

2022'nin 2. yarısında, çok kısıtlı boş vaktimde, bilgisayarda şu sıralar en çok oynadığım oyunlar:

• Mass Effect 1 (Legendary) - Orjinal oyunun ilk çıkış tarihi: 2007
  • Diablo 2 (Resurrected) - Orjinal oyunun ilk çıkış tarihi: 20003
  • Settlers 2 (History Edition) - Orjinal oyunun ilk çıkış tarihi: 1996

Geçmişe mi takılı kaldım, yeni oyunlarda mı bir sorun var anlamıyorum ama canım sadece bunları oynamak istiyor.

Yaşlılık emareleri. Ben de eskilere dönüp duruyorum sürekli. Çok nadir eskise de oynayabileceğim yeni oyunlara denk geliyorum artık. 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Doom 2016 oynuyorum. PSplus kitaplığındaki oynamadığım oyunlara erişim olunca fütursuzca downloada abandım. Uzun süre Serios Sam oynadım (steamden da almıştım) Ghost of Shusima pek sarmadı diyebilirim. Spiderman'ler de öyle.
Evet resmen sıka sıka gitmelik oyun arıyormuşum ben. Evet yaşlılıktan olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forza 4, ama online oynayamıyorum. Oynayan adam mı yok, ben mi beceremiyorum anlamıyorum. Online oynayabildiğim sadece forzathon vs var, ranked olması için rastgele modda oynamak gerekiyor diyor ama onda da yarış çıkmıyor. :( Gerçi bu aralar oyun oynayacak vakit de yok, yeğenler bastı evi. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Stray dün çıkış yaptı, hemen başladım. Daha başındayım sayılır ama oldukça ilginç olmuş. Oyunu bu süre içindeki tecrübeme dayanarak özetlersem; bir kedi olarak tomb Raider'cılık oynuyoruz.

MilesTeg and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, ZvAnA said:

Stray dün çıkış yaptı, hemen başladım. Daha başındayım sayılır ama oldukça ilginç olmuş. Oyunu bu süre içindeki tecrübeme dayanarak özetlersem; bir kedi olarak tomb Raider'cılık oynuyoruz.

Sanırım daha önce bir videosunu izlemiştim, hoşuma gitmişti. Değişik bir oyun olmuş gibi. Deneyeyim:icon_dance:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya diablo 4 çıksın artık abi yaa yiter,

Sahi konu bu değildi, snowrunner ve arada nadiren wow birde fh5 oynuyorum ehh onlarda iyice baydı artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son iki Tomb Raider oyununu peş peşe oynayıp bitirdim. ( Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider)

İlk oyunu zaten çıktığı dönemde oynayıp bitirmiştim ve çok beğenmiştim, 2. oyuna başlamış ama bitirmemiştim, nedense ilk oyun kadar sarmamıştı. Yıllardır öyle kütüphanemde duruyordu.

Bu bende iyice huy oldu zaten, oyunları yeni çıktığı dönemlerde satın alıp 1-2 saat oynadıktan sonra kaldırıp turşusunu kuruyorum, yıllar sonra çıkartıp oynuyorum.

Yeni ekran kartı ile birlikte oynanmamış oyunları aradan çıkartırken 2. oyunu (Rise of the Tomb Raider)  kaldığım yerden devam edeyim dedim, sudan çıkmış balık gibi oldum. Bir olayın ortasındayım ama oraya nasıl gelmişim, nereye gidiyorum, atlama tuşu hangisi falan derken baktım olacak gibi değil en baştan başlayıp bitirdim. Hazır kontrollere hikayeye falan alışmışken hemen peşine Steam'den 3. oyunu da alıp onu da bitirdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Playstation Plus'u upgrade edince satın almadığım bir kaç oyun birden düştü Playstation'a. Ghost of Tsushima'ya şöyle bir bakayım dedim bırakamadım 2-3 saat oynadım. Biraz daha oynarım gibi görünüyor, epey güzel bir açık dünya keyfi yapmışlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 minutes ago, Pablo 'Definitive' Vader said:

Playstation Plus'u upgrade edince satın almadığım bir kaç oyun birden düştü Playstation'a. Ghost of Tsushima'ya şöyle bir bakayım dedim bırakamadım 2-3 saat oynadım. Biraz daha oynarım gibi görünüyor, epey güzel bir açık dünya keyfi yapmışlar.

ps5 almadıysan ps4'de oynama onu :)

stray'e baktık kızımla biraz önce, ikimiz de çok beğendik. birlikte oynarız artık annesi izin verirse :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
39 minutes ago, stardust said:

ps5 almadıysan ps4'de oynama onu :)

stray'e baktık kızımla biraz önce, ikimiz de çok beğendik. birlikte oynarız artık annesi izin verirse :D

Stray'e başladım, sadece intro videosunu izledim. Kızım görünce kaptı oynadı 2 saat, sen başka oyun oyna dedi kapattı gitti kitap okumaya. :)

PS5 almadım, şimdi beni durduk yere masrafa sokma. :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 minutes ago, Pablo 'Definitive' Vader said:

PS5 almadım, şimdi beni durduk yere masrafa sokma. :facepalm:

Stray falan oynanır da, Ghost of Tsushima gibi oyunu PS4 ile harcama, ciddi söylüyorum, bir sürü oyun var oynanacak, onu PS5, PS5 Pro, PS5 Slim artık adı ne olursa onu aldığın zaman oynarsın. PS5 versiyonu grafik ve akıcılık olarak çok daha iyi PS4 versiyonundan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, stardust said:

Stray falan oynanır da, Ghost of Tsushima gibi oyunu PS4 ile harcama, ciddi söylüyorum, bir sürü oyun var oynanacak, onu PS5, PS5 Pro, PS5 Slim artık adı ne olursa onu aldığın zaman oynarsın. PS5 versiyonu grafik ve akıcılık olarak çok daha iyi PS4 versiyonundan.

Stray gitti elimden mecbur kız oynayacak ben izleyeceğim. Hayatında ilk defa hikayeli bir single player oyun oynuyor, o yüzden araya girmeyip izleyip takılınca yol gösteriyorum. Kedi hastası olduğu için de epey keyif aldı. Zaten üniversite hazırlık kursu ile epey yorulurken iyi oldu arada kafa dağıtacak birşey çıktı.

GoT çok güzel bir hikaye de anlatıyor gibiydi ve mekanikleri çok güzel yapmışlar. Merak ediyorum ama bakayım diğer oyunlara da olmadı PS5 Pro dönemine ertelerim. Bana grafikler PS4 Pro'da da gayet güzel geldi ama bir iki video bakayım PS4 vs PS5 de ona göre bekletirim belki. Death Stranding 'in PS5'de bir farkı var mı?

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Death Stranding'de de fark var ama bana kalırsa o PS4 Pro'da oynanır. 

Ben ilk Ghost of Tsushima PS4 versiyonu ile başlamıştım PS5'de oynamaya, sonra PS5 versiyonu çıktı, fark muazamdı.

Death Stranding grafik olarak en iyi PC'de. Steam hesabımı verebilirim bakmak istersen ama bendeki Director's Cut değil, düz olan.

@Pablo 'Definitive' Vader

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok