Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.221 mesaj var

PS4 Pro'da oynarım ben DS'i, zaten yavaş yavaş oynarım o yüzden PC grafiklerini görüp aklım kalsın istemiyorum. Sürekli bilgisayar koltuğunda oturmaktan sıkıldım işin doğrusu, hanım da yaz için Bodrum'a geçici göç etmişken salondaki koltuğumda rahat rahat casual gamer hayatı yaşıyorum. Grafikler ve FPS sınırları falan çok umrumda değil işin doğrusunu söylemek gerekirse.

Zaten o kadar çok oyun geldi ki yeni hesapla neye bakacağım zaman bulup bilmiyorum. :2no:

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mayıs sonu gibi 11.999'a PS5 vardı teknosa'da, alsaydık sana bir tane aslında.

Death Stranding'i PS4'de oyna, sonra PC'de oynayacaksın, hatta PS5 alınca bir daha oynayacaksın.

Ben PC'de bir online olmadan, bir kez de online bitirdim, şuan PS5'de bildiğin başladım oynuyorum, heralde 3. kez de bitireceğim.

her sene 1 kez bitiyorum. özümde amelelik var galiba yük taşımayı seviyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

lsrshP23jQO3GtBzBvXlbz6EdlcAl4S9.png
.
Guns Gore & Cannoli 2
Steam'de 22 lira , Psstore'da 124 lira.
22 lira olanı aldım dizüsütünü tv'ye bağladım dikey senkronu kapattım (yine çok hafif bir titreme kaldı ekran kayarken ) , dualshock'u steam oyunları tanıyor zaten.
22 liraya bedava , aşağıda 100 saniyelik oynanış videosu var fikir verir.
https://youtu.be/ZtX5XNPk5U4

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aklima dustu 25 senedir oynamadigim bir oyunu oynadim, bitirdim gecen.

Master of Orion 2

https://store.steampowered.com/app/410980/Master_of_Orion_2/

Bende bunun bir kopyasi vardi ama calismadi windows10 altinda, gittim para verip aldim steam'den.

Bekledigimden iyiydi, sonra gittim bunun 2016 versiyonu var bir de onu aldim. Fena degil ama orjinali daha iyiydi.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, MonkeyBusiness said:

Aklima dustu 25 senedir oynamadigim bir oyunu oynadim, bitirdim gecen.

Master of Orion 2

https://store.steampowered.com/app/410980/Master_of_Orion_2/

Bende bunun bir kopyasi vardi ama calismadi windows10 altinda, gittim para verip aldim steam'den.

Bekledigimden iyiydi, sonra gittim bunun 2016 versiyonu var bir de onu aldim. Fena degil ama orjinali daha iyiydi.

Az zamanımı yemedi MoO2. Güzel oyundur. Yenilenmiş hali makyajlıydı ama tırttı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Game Pass'e gelince Deathloop'a başladım. İlk 2-3 saati geçtim ama oyun bir garip. Ya ben yaşlanıyorum ve kafam almıyor ya da başka bir sorun var, bilemedim. Döngü konusu ve rouge-like türüne uzak olduğum için sanırım ısınamadım bir türlü. 2-3 saat daha şans veririm, sarmazsa başka yollara artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 saat önce, SEP said:

Game Pass'e gelince Deathloop'a başladım. İlk 2-3 saati geçtim ama oyun bir garip. Ya ben yaşlanıyorum ve kafam almıyor ya da başka bir sorun var, bilemedim. Döngü konusu ve rouge-like türüne uzak olduğum için sanırım ısınamadım bir türlü. 2-3 saat daha şans veririm, sarmazsa başka yollara artık.

Büyük umutlarla başladım.
Aynı şeyi ben de düşündüm , artık ben bu tür oyunları oynayamıyorum yaştan sanırım.
Oynamayı zorlaştırmak için ne gerekiyorsa yapmışlar.
Control'ü de aynı sebepten bırakmıştım bunda da öyle olacak sanırım.

güncelleme: Hiç sarmadı beni ,bir kaos içinde geçiyor gibi geliyor oyun. Bana göre değilmiş .
Açtım Serious Sam'i sıka sıka gidiyorum. DLC Jewel of the Nile grafikleri ilk SS'lere göre epey gelişmiş.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi
SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 23.09.2022 at 23:56, Altan Yoklar said:

Aynı şeyi ben de düşündüm , artık ben bu tür oyunları oynayamıyorum yaştan sanırım.

güncelleme: Hiç sarmadı beni ,bir kaos içinde geçiyor gibi geliyor oyun. Bana göre değilmiş .
Açtım Serious Sam'i sıka sıka gidiyorum. DLC Jewel of the Nile grafikleri ilk SS'lere göre epey gelişmiş.

Yaştan falan değil oyun çok zort.

PS5 de indirime girmiş diablo paketi aldım bütün oyunlar var diablo 2 resurrected a başladım sorceress açtım bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Squall said:

Yaştan falan değil oyun çok zort.

Harcanan emeğe yazık , görsel iyi de , oyun mekaniği - hikaye ilerlemesi vb. tırt gerçekten :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Squall said:

PS5 de indirime girmiş diablo paketi aldım bütün oyunlar var diablo 2 resurrected a başladım sorceress açtım bakalım.

playstation'da diablo mu oynanır yahu, nerden buluyorsunuz bu icatları.

jackjoker and TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, stardust said:

Gayet güzel oynuyorum dualsense ile. :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, stardust said:

Yeni ve düzgün bir oyun bilgisayarı kaç para senin haberin var mı? Dar gelirliyiz kardeşim, Gerekirse MS Flight Simulator dahil her oyunu konsolda oynarız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 hours ago, stardust said:

Diablo 3'ü kürekli bulamayınca Switch emulatörü kurup oradan kürekli oynamıştım. :mrgreen: 3 gayet oynanıyor ama 2'yi bilmem.  🦜:icon_pirate::icon_korsan:🏴‍☠️

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/23/2022 at 11:56 PM, Altan Yoklar said:

Hocam şimdi Control'ü boklamayalım, çok çok sağlam oyundur. :icon_naughty: Bazen combat sekanslarında biraz el becerisi ve refleks istiyor. Bence bir şans daha verin keza bana sorarsanız bir şaheser. :icon_eye_love:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
27 dakika önce, Peregrine said:

Hocam şimdi Control'ü boklamayalım, çok çok sağlam oyundur. :icon_naughty: Bazen combat sekanslarında biraz el becerisi ve refleks istiyor. Bence bir şans daha verin keza bana sorarsanız bir şaheser. :icon_eye_love:

Dövüş sisteminde sorun yok, şakır şakır çalışıyor fakat konuyu anlamadım.
Ne olup bitiyor hiç bir fikrim yok.
Yetenek kazanıp silahları şunu bunu geliştirme işini de ne kadar karmaşık yaparsak oyun o kadar çok satıyor diye düşünüyor yapımcılar sanırım.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Altan Yoklar said:

Dövüş sisteminde sorun yok, şakır şakır çalışıyor fakat konuyu anlamadım.
Ne olup bitiyor hiç bir fikrim yok.
Yetenek kazanıp silahları şunu bunu geliştirme işini de ne kadar karmaşık yaparsak oyun o kadar çok satıyor diye düşünüyor yapımcılar sanırım.

Yok be hocam, oyunun level atlama sistemi çok doğrusal ve basit bence ingiliççe sorunu olmuş olabilir diye düşünüyorum, yani evet oyun paranormal konulu ve araya dil bariyeri girince çorba olmuş olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Trek to Yomi oynuyorum. Japonca seslendirme ve İngilizce altyazıyla güzel vakit geçirten bir action adventure. Open world olmayan oyunları özlemişim.

Steam'de 50 TL ama Gamepass'te var, ben oradan oynuyorum.

Definitive tarafından düzenlendi
MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, Pablo 'Definitive' Vader said:

Trek to Yomi oynuyorum. Japonca seslendirme ve İngilizce altyazıyla güzel vakit geçirten bir action adventure. Open world olmayan oyunları özlemişim.

Steam'de 50 TL ama Gamepass'te var, ben oradan oynuyorum.

Trek_to_Yomi_cover_art.jpg

Teşekkürler hocam, bir bakayım. Güzel birşeye benziyor:thumbs:

Ek: Baktım, gerçekten çok keyifli. Tekrar teşekkürler.

Güzel oyalayacak beni...

MilesTeg tarafından düzenlendi
Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, MilesTeg said:

Teşekkürler hocam, bir bakayım. Güzel birşeye benziyor:thumbs:

Ek: Baktım, gerçekten çok keyifli. Tekrar teşekkürler.

Güzel oyalayacak beni...

İyi eğlenceler, keyfi çıksın diye hergün 1 bilemedin 1.5 chapter oynuyorum. Uzun süreye yayılsın da bitmesin, böyle keyifli oyun bulmak zor.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uncharted - Legacy of Thieves PC'ye geldi sonunda.

Bu paket iki oyundan oluşuyor. Uncharted 4 - A Thief's End ile Uncharted - The Lost Legacy. Her iki oyunu da PS4 için satın almış ve ilkini PS4'te 30 FPS oynayıp bitirmiş biri olarak, yüksek FPS'te oynayabilmek için Sony'ye bir PS5 parası domalmaya niyetim olmadığı için, Stardust Edition olarak indirip paşa paşa PC'de oynayacağım :D

PS Exclusive oyunların gecikmeli de olsa PC'ye geliyor oluşu güzel oldu. God of War'ı da PC'de yüksek FPS'le oynayabilmiştim. Sony hiç kusura bakmasın, aynı oyunu sırf daha akıcı oynayabilmek için iki defa para vermeye niyetim yok.

Najaz tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benimle belki alay edeceksiniz ama hala CS GO ve Rainbow Six Siege gibi online fps oyunları oynuyorum. Oynamadan mutlu olamıyorum. Bunun dışında FIFA 22 be BF 2142 de oynuyorum. Dirt 5'i yeni yükledim ve çok beğendim. Önceki Dirtlerin aksine kazanması daha kolay ve simulasyon mantığından daha uzak.

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok