Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.226 mesaj var

57 dakika önce, Najaz said:

Uncharted - Legacy of Thieves PC'ye geldi sonunda.

Bu paket iki oyundan oluşuyor. Uncharted 4 - A Thief's End ile Uncharted - The Lost Legacy.

Neden ilk 3 oyun yok acaba? Hikayeye sondan başladılar?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

A Plague Tale: Requiem oynuyorum.

Oyun hem PC hem XBOX için Gamepass'e geldi. Lineer ilerleyen konulu bir TPS. Grafikleri, özellikle çevre (ağaç çiçek böcek) ve karakter modelleri çok güzel ve detaylı olmuş. Senaryosu da fena değil.

Lakin steam'de PC versiyonu 550 TL. Gamepass'te olduğu için bedava oynuyorum ama 550 TL verip de almazdım.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, wazzap said:

Dying Light bitti, Grim Dawn'a başlayacağım şimdi. :icon_starvin:

Grim Dawn öyle bitebilen bir oyun değil. Senelerdir dönüp dönüp farklı karakter ve kombinasyonlarla tekrar başlıyorum. 1000 küsür saat olmuş şimdilik:mrgreen:

Eğlenceli olmasa bu kadar oynamazdım zaten, umarım aynı keyfi alırız:thumbs:

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hack&Slash olduğu için sarar zaten. Ama mesela Hades'i %100 yapana kadar oynamıştım, çok da sarmamıştı açıkçası. Süper oyun ama 12893701872 saat oynamanın anlamı yok.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

heavenly-bodies-cover.cover_large.jpg
Ps5 ne zorlu oyunmuş , 2 saattir  bırakamadım.
Uzay istasyonunda astronotuz. Tamirat işleri yapıyoruz. Tek düşmanımız çekimsiz ortam. Serbest salınırken iş yapmak feci zor. Sadelik boşluk yalnızlık...
Human Fall Flat oyunundaki kontrollerin aynısı  , uzayda geçen versiyonu.
Bırakılacak gibi değil şimdilik.

İkinci oyun Hue.

aoum1pd.jpg

Renklerin çalındığı (bitti çalınmamış) bir evrende geçen puzzle-platform.
Hollow Knight benzeri haritalandırma ve ekran geçişleri var.
Öldürme yok ,öldürecek bir şey de yok.
Dingin bir müziği var .
Bu oyun da oldukça iyi.

ekleme : HUE harika oyunmuş yahoo.:thumbs:
ek2: Oyun bitti tek kelime ile harikaydı. Para verip alınacak bir oyunmuş (psplus verdi).
Grafik biçimi desenler vb. harika , oynanış kusursuz , bulmacalar giderek zorlaşıyor  ama delirtmiyor aksine çözmeye teşvik ediyor , hikaye de harika sonu falan dokunaklı.
%100 tavsiye.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gamepass'te görüp bu neymiş diye merak edip A Memoir Blue oynadım. Tek bir kelime etmeden duygusal bir hikayeyi çok güzel hissettiren bir oyun olmuş. 1 saatten biraz fazla sürüyor bitmesi , soft bir oyun arayan varsa bir şans verebilir. Müzikleri de oldukça güzel ve dinlendirici.

Steam Sayfası : https://store.steampowered.com/app/1497450/A_Memoir_Blue/

Geliştiricinin Oyun Sayfası : https://annapurnainteractive.com/games/a-memoir-blue

Definitive tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

WarZone 2 bugün çıktı bu arada. Hem steam hem Battlenet'te ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.. Nasıl olmuş diye girdim bu akşam, ilk solo oyunumda winimi de aldım :P Sonra da squad olarak girdik. sıkıntı yoktu yinre. Ama ikinci oyuna girereken parti kuramadık bir daha. Parti kurup girenler de oyun bulamıyormuş duyduğum kadarıyla. Muhtemelen oyun Amerika'ya da açılınca sunucular çöktü.

Oyun fena olmamış. Epey hoşuma gitti. Önceki warzone'dan epey farklılık var. Loadout sistemi, gulag çok değişmiş. Battlepas tierlarının açılımı değişmiş. Yeni bir oyun olmuş. Ayrıca artık üzerimizde bir sırt çantamız var. Üzerimizdekiler dışında aldığımız herşeyi çantanın slotlarına atıp taşıyabiliyoruz. Üzerimizdeki mühimmat, armor vs tükendiğinde backpackten alıp kullanmaya devam edebiliyoruz. 

Normal Battle Royale dışında bir de DMZ modu var. Tarkov tarzı. Henüz ona girip bakamadım. Onu da çok merak ediyorum. Hızlı oyun isteyenler Battle Royale, yavaş taktiksel oynayım diyenler DMZ modunu oynayabilir.

ZvAnA tarafından düzenlendi
jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir Türk geliştirici firma tarafından yapılan HAVSALA: Into the Soul Palace isimli bulmaca oyununu bitirdim. Şu anda Steam indirimlerinde 14,30 TL'ye satılıyor, bu fiyatı fazla fazla hakeden bir oyun olmuş. Türü seviyorsanız bence oynamanız lazım.

Steam bağlantısı : https://store.steampowered.com/app/1732750/Havsala_Into_the_Soul_Palace/
Üreticinin oyun sayfası : https://stratera.co/havsala/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gamepass'ten bir bakıp silerim diye Vampire Survivors indirdim, elime yapıştı kaldı. Hadi bir daha diye diye oynatıyor kendisini. Steam'den 49 TL verip satın almazdım muhtemelen, Gamepass'in nimetlerinden birisi bu tip oyunları keşfetme şansı vermesi. Rogue Like seviyorsanız bir bakılmasında fayda olan bir oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eski kaldı ancak ortamı ve senaryoyu beğendim, Ghost Of Tsushima

Sinematik ortam kıyafetler ve hastası olduğum capon kültürü var yeterli,

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12/1/2022 at 11:08 AM, jackjoker said:

iyi ki VA panelim var diyorum bu oyunu oynarken. 

ben onu ışık oyunları olan her oyunda diyorum aslında... bir oled olmasa da, ondan sonraki en iyi şey.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Control oynuna başladım, 2 saat falan oynadım diyeyim. Yani görselleri falan güzel bir oyun gibi ama öyle oturupta başına aman aman oynayayımlık bir oyun gibi gelmedi pek. Devam ederim bitiririm ama eksik birşeyler var gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Deathknight said:

Control oynuna başladım, 2 saat falan oynadım diyeyim. Yani görselleri falan güzel bir oyun gibi ama öyle oturupta başına aman aman oynayayımlık bir oyun gibi gelmedi pek. Devam ederim bitiririm ama eksik birşeyler var gibi.

Karakter geliştikçe yapabildikleriniz arttıkça oynanış daha keyifli olacak. Senaryosu da fena olmadığı için bitirirsin. Grafik olarak ise bence o yönden abartılan bir oyun. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yarıda bıraktım Control'u , pek anlamadım hikayeyi senaryoyu ondan bıtaktım.

Bu aralar Sniper Elite 4 oynuyorum.

Konsolda oynamama rağmen konsol grafikleri yok adamakıllı pc oyunu grafikleri var , oh be dedirtti.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Control'ün sorunu hikâyeyi anlatma biçimi. Hikâyenin bir kısmını kıyıda köşede bulduğunuz gizli metinlerden okumanız gerekiyor. Yoksa yarım yamalak bir şey anlıyorsunuz.

Half Life gibi oynatarak hikâye anlatma biçimini Valve'dan başkası iyi yapamadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Altan Yoklar said:

İngiliççe olduğundan anlamıyorum tam.

Türkçe altyazısı vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok