Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.221 mesaj var

Merhaba,

Böyle bir konu açmak, bir süredir aklımdaydı. Okuduğumuz kitaplar ve dinlediğimiz müziklerden sonra, oynadığımız oyunları da paylaşalım istedim.

- Ben geçtiğimiz haftasonu, Tales of Maj'Eyal isimli RPG kategorisindeki oyuna başladım. ( http://store.steampowered.com/app/259680/ ) Nomal/Adventure zorluk derecesinde başladığım oyunda yarattığım karakter, permadeath penaltısı veren Adventure modundan dolayı level 13 ötesini göremedi. Oyunu daha iyi anlamak için bu penaltıyı kaldıran Exploration modunu kullanıp, Normal zorluk seviyesinde  Human/Berserker olarak tekrar başladım. Oyunu dün bitirdim. Oyun lineer değil, hatta gördüğüm kadarıyla her ırk ve sınıfın farklı başlangıç questleri ve oyun içinde kendilerine özgü tercihleri var. Yine ırk ve sınıfa bağlı olarak farklı beceri  kombinasyonları yaratılabiliyor.  Hikaye ilerlerken yaptığımız bazı tercihlerle, oyunun başında açık olmayan bazı ırk ve sınıfları açıp oynama şansını elde edebiliyoruz. Oyun, ilk başta kendisinden beklenilmeyen bir derinliğe ve yer yer hayatı sorgulatan bir zorluğa(!) sahip. Ben oynadığım süre boyunca keyif aldım.  Ayrıca, oyun achievement toplamayı sevenler için ayrı mücadele alanı sunuyor: 1395 tane steam achievement var.

- Bunun dışında Crusader Kings 2 oynamaya devam. 867 yılında başladığım Wessex krallığı ile İngiltere'yi kurmayı başardım. Arkası gelirse oyun sonunda (daha beş yüzyıl falan var)  Europa Universalis IV'den devam etmak istiyorum. Ayrıca arada Path of Exile: the Awakening ve Eve Online oynamayı sürdürüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güncel olarak Hearthstone, diablo 3 oynuyoruz. Hatta d3 yine aktif olarak oynamaya başladık bu aralar patchte geliyo yine yakında.

Arada bi girip Grid: Autosports oynuyorum. Artık yarışlar çok uzadığı için 1 sezon geçip sıkılıyorum zamansızlık var tabi.

Birde arkadaşlarla heroes of the storm oynamayı sürdürüyoruz. Şimdilik böyle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dark Souls: Prepare to Die Edition (PC)

GFWL'den çıkıp Steamworks olmasından sonra tekrar oynamaya başladım. Oyun menüsünde yer almayan birçok grafik ayarına olanak tanıyıp default çamur grafikleri adam eden ve oyunu 60fps oynamamıza olanak tanıyan DSFix'in yeni versiyonu da Steamworks versiyonuyla sorunsuz çalışmakta. (http://blog.metaclassofnil.com/?tag=dsfix)

Batman: Arkham Knight'a PC için Ağustos ayında büyük bir güncelleme yayınlayacaklardı. Çıkar çıkmaz da ona başlamayı planlıyorum. (http://steamcommunity.com/games/208650/announcements/detail/145589580833757497)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zombie Army Trilogy güzel oyun tavsiye ederim.ne kadar iyi nişan aldığınıza göre puan falan veriyor.bazı vuruşlarda yavaş çekim gösteriyor bir kurşunla iki ikişiyİ vurabiliyorsunuz.değişik kombolar var.çoklu oyuncu modu da var oyunun.fazla kan içeriyor yalnız miğdeniz kaldıramayabilir...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

- Call of Juares Gunslinger yakın zamanda aradan çıkardığım bir oyun oldu beklediğimden çok daha güzel dizany edilmiş tavsiye ederim. 

- Metro Redux'lar çok güzel olmuş eskiye göre özellikle ışıklandırma sorunları çözülmüş çok güzel olmuş oyun. ..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

torchlight 2 oynuyoruz bu aralar coop olarak Ranilin ile, tavsiye ederim. diablo'dan sıkılanlar için birebir :D

Hah bu sefer de Z68 anakart yanacak..  :))

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Killing Floor 2 ve Battlefield 4 ağırlıklı olmak üzere, shadowrun returns (son boss, ayda bir öldürmek için saatlerce uğraşıp, öldüremeyip kapatıyorum), witcher 3, biraz da starcraft 2 campaign. bu aralar wolfenstein ve metro redux oyayacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hah bu sefer de Z68 anakart yanacak.. :))

Vallahi yandı... Anakart değil ama ekran kartı bozuldu az önce yine tl2 oynarken... Bu bi efsane olmalı. Kartıda amerikadan aldıydım, g.tümde patladı resmen.

Griffon beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok