Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.228 mesaj var

On 03.05.2023 at 14:16, Squall said:

Tiny Tina s Wonderland çok iyi olmuş oynayın..

Psstore 599 nira diyor. 

Doom Eternal oynuyorum , sesler çok çok iyiymiş , akrobasi yapma zorunluluğu başta canımı sıkmıştı şimdi alıştım.
Gerçekten bir ara insanın gözü dönüyor ,sesler ,mühimmat, torch shotgun rocket launcher her yerden saldıran türlü türlü mahlukat, glory kill , tam bir kaos cümbüş killing spree.
ek:
Trine 4 ve Cuphead (Bu sefer başaracağım)  .

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Persona 5 Royal'i gamepass'den bitirdim. Herşeyini yapıcam diye uğraşıp bayağı uzun süre oynadım. Biraz sağı solu araştırırsanız oyunun bayağı övüldüğünü göreceksiniz. Eğer JRPG'ye biraz olsun ilginiz varsa oynayın derim. Şimdi de gene gamepass'den Persona3 Portable'a başladım. Eğer ikisini de oynayacaksanız 3'den başlayın. Hikaye olarak birbirleriyle bağlantısı yok ama aynı evrende geçiyor biraz devamlılık var. 5 den sonra 3 biraz ilkel kalıyor ama zevkle oynuyorum. Tavsiye ederim.

Executioner tarafından düzenlendi
JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Su an PC'de ne bulsam aciyorum acikcasi... Yillar yillar sonra ilk defa torrentten oyun indirdim hatta sirf ekran kartini denemek icin... 

Fortnite, Halo: Infinite MP, No Man's Sky, Ghostwire: Tokyo, Cyberpunk 2077, Witcher 3 vs acip son ayarlarda deniyorum hepsini... Yeni ekran kartinin verdigi gaz gecmek uzere... 

Simdi yillardir yapmak istedigim ama bir turlu firsat olmayan Legend of Zelda BotW'i indirip emulatorle acacagim bakalim... Onu bastan sona oynamak istiyorum emulatorde sikinti cikmazsa... Sonrasinda da yeni cikan Tears of the Kingdom'a dalabilirim... Vakti zamaninda degmez diye almadik Switch... :/

JardeL tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tiny Tinas Wonderlands son yıllarda gelmiş en iyi fps. Borderlands dende çok daha iyi. Halo falan leş kalır yanında ancak.

5 saat önce, JardeL said:

Su an PC'de ne bulsam aciyorum acikcasi... Yillar yillar sonra ilk defa torrentten oyun indirdim hatta sirf ekran kartini denemek icin... 

Fortnite, Halo: Infinite MP, No Man's Sky, Ghostwire: Tokyo, Cyberpunk 2077, Witcher 3 vs acip son ayarlarda deniyorum hepsini... Yeni ekran kartinin verdigi gaz gecmek uzere... 

Simdi yillardir yapmak istedigim ama bir turlu firsat olmayan Legend of Zelda BotW'i indirip emulatorle acacagim bakalim... Onu bastan sona oynamak istiyorum emulatorde sikinti cikmazsa... Sonrasinda da yeni cikan Tears of the Kingdom'a dalabilirim... Vakti zamaninda degmez diye almadik Switch... :/

Swıtch de bu oyunlar ps2 gibi çalışıyor pc de emuyla ps5 gibi düşün. Switch ile zeldayı ziyan etmek istemezdim açıkçası.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

It Takes Two

https://store.steampowered.com/app/1426210/It_Takes_Two/

0df62534ccb450abf2b50d18559207398e8d564b

Evde çocuklarla birikte oynayabileceğimiz split screen co-op oyunlar bakarken varlığından haberdar olduğum bir oyun.
EA logosunu görünce falan beklentilerimi çok düşürmüştüm fakat resmen sürpriz oldu.

It Takes Two çok net bir şekilde son yıllarda oynadığım en iyi oyunlardan biri. Özellikle split screen oynayabileceğiniz birileri varsa kesinlikle kaçırmayın derim.

Executioner beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 dakika önce, Whooosh said:

It Takes Two

https://store.steampowered.com/app/1426210/It_Takes_Two/

0df62534ccb450abf2b50d18559207398e8d564b

Evde çocuklarla birikte oynayabileceğimiz split screen co-op oyunlar bakarken varlığından haberdar olduğum bir oyun.
EA logosunu görünce falan beklentilerimi çok düşürmüştüm fakat resmen sürpriz oldu.

It Takes Two çok net bir şekilde son yıllarda oynadığım en iyi oyunlardan biri. Özellikle split screen oynayabileceğiniz birileri varsa kesinlikle kaçırmayın derim.

Şimdi farketmen talihsizlik olmuş hocam. Çıktığında ortalığı kasıp kavuran bir oyundu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İncelemelerden yorumlardan satış rakamlarından belli oluyor çok şey fakat hiç radarıma girmemişti.

Benim radarıma girmediyse çok kişinin de girmemiştir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/9/2023 at 17:20, Squall said:

Swıtch de bu oyunlar ps2 gibi çalışıyor pc de emuyla ps5 gibi düşün. Switch ile zeldayı ziyan etmek istemezdim açıkçası.

Gamepadi de tanitinca miss gibi oldu aslinda... Breath of the Wild CEMU ile calisiyor, simdilik de sahane calisiyor acikcasi... 

rVFvNS.jpeg rVFzqb.jpeg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/14/2023 at 12:36, Erwin said:

Horizon Forbidden West'e saldırdım PS5 geir gelmez. Horizon'ın yeri başka bende. :D

Bende 2. kez ps5 de başladım oyuna dlcyide aldım.. PS4 ve va panelden sonra oled-ps5 e geçince holy shit oldum oynuyorum hayranlıkla..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Horizon: Forbidden West çok iyi ya, başından kalkamadım. Akıp gidiyor oyun gene çok güzel iş çıkarmışlar. Baya bir vakit geçirmeme rağmen haritanın %70'i kapalı halen. 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalniz Legend of Zelda: BotW muhtesem oyun... Eger vaktiniz varsa kesinlikle oynayin derim... Oyunun gelmis gecmis en iyi open world sandbox oyunlarindan biri oldugu her yerde yaziyor zaten... Iceriginde o kadar farkli seyler var ki "oynamadan once bilmeniz gereken X sey" videolari izlemeden farkinda olmak mumkun degil ki sadece Gamespot youtube kanalinda bu oyunla ilgili onlarca video mevcut... Ben daha bitiremedim, kisa surede de mumkun degil bitmez zaten ama grafikler ve oynanis muthis keyifli... Zaten ciktigi sene odulleri silip supurmus, Gamespot, Famitsu, IGN, Edge, Game Informer, Polygon vb. tum sitelerden tam puan almis ve bugune kadar 30 milyonun uzerinde satilmis... 

CEMU ile PC'de oynuyorum... CEMU WiiU oyunlarinin emulatoru ve bayagi sorunsuz... Switch versiyonu icin Yuzu diye bir emulator var ama o bu kadar sorunsuz degilmis... Emulatorun icinde grafik paketi vs. bir suru ivir zivir da geliyor, grafikler sahane... Performans konusunda bir sikintisi da yok ki orta duzey bir ekran karti ve 8GB ustu ram ile sorunsuz calisiyormus... Kontrolcu konusu da "neredeyse" sorunsuz sadece "gyro" gereken yerlerdede cortluyor, mouse ile cok zor ugrasmasi cep telefonu veya tablet baglanabiliyormus ama... Redditte filan bir suru konu var zaten, ayar konusunda sikinti yasamiyorsunuz... 

Oyunun baslarinda en onemli sey stamina; ne yaparsaniz yapin ( kosma, tirmanma, yuzme, paraglide, taming vs. ) staminaniz yetersizse ya ölüyorsunuz ya basarisiz oluyorsunuz... Ama oyundaki neredeyse herseyde oldugu gibi buna da farkli bir yontemle care bulabiliyorsunuz; cooking ... Oyunun en onemli ogelerinden birisi bu; buldugunuz her firsatta topladiklarinizla yemek veya iksir hazirlamaniz lazim... Kimisi soguga karsi koruyor kimisi sicaga karsi, kimisi elektrige karsi korurken kimisiyse hareket hizinizi artiriyor... Bir diger onemli icerik ise shrine... Oyunda 120 tane shrine varmis, her shrine farkli bir puzzle iceriyor ve cozdugunuzde orb kazaniyorsunuz... Bu orblarlardan 4 adetiyle can ya da staminanizi yukseltebiliyorsunuz... Ayrica her shrine icerisinde min. 1 adet chest var ki bunlara ulasmak icin ekstra seyler yapmaniz gerekiyor... Her birinde farkli seyler cikiyor... 

Hikaye ile hic ugrasmasaniz bile yapacak o kadar cok sey var ki benim burada anlattiklarim sadece bir kismi... Haritanin cesitli yerlerinde ahirlar var, atlarinizi register edip istediginiz anda o ahira getirebiliyorsunuz... Yalniz ben haritanin neredeyse tamamini kosarak gectim cunku at isi biraz yavaslatiyor... Yol yerine tirmanarak gittim cogu yere, e tirmaninca at kaliyor ve eger uzakta kalirsa da islikla cagirsaniz da gelemiyor... Bazen de 3-4 basamak merdivenden asagi inemiyor... 

Daha cok sey yazilir bu oyun icin ama dedigim gibi eger vaktiniz varsa, turu seviyorsaniz kesinlikle oynamaniz gereken bir oyun... 

CEMU'yu da bayagi begendim; bunu bitirdikten sonra WiiU'nun diger oyunlarina da (Mario, Donkey Kong vb.) bakarim mutlaka... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/9/2023 at 5:20 PM, Squall said:

Tiny Tinas Wonderlands son yıllarda gelmiş en iyi fps. Borderlands dende çok daha iyi.

Ağır bir Borderlands oyuncusu olarak Tiny Tina's Wonderlands'i uzun bir süre pass geçmiştim. Önyargımın nedeni de Borderlands 2'deki Tiny Tina DLC'sini pek sevmemiş olmam.
Melankolik sıkıcı bir havası vardı DLC'nin.

Fakat Wonderlands çok başka bir şey olmuş, yapmış adamlar. DLC'deki konseptin aynısını alıp bu sefer çok güzel uygulamışlar.

Bir de oyun dolu dolu. Haritalar hem büyük hem de kat kat, 3 boyutlu dön dolaş bitmiyor. Bir sürü etkileşim alanı var, bir sürü yan görev var ve hiç biri de tırt değil.

Her Borderlands oyunu sektöre bir ders vermiştir. Bu oyunda da bence nasıl labirent harita yapılır onu göstermişler.

Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Humanity oynuyorum. 
1 saat falan oynadım. Güzel , oynanır.
Lemmings'in güncel versiyonu alt metin vb. var gibi.
Aslında bunu split screen yapsalar. Aynı anda iki kişi başlasa kim daha önce bitirecek şeklinde muhteşem rekabet olur.
tpy6jre.jpg

Vr2 ile oynuyorum , Doom Eternal'i de Vr2 ile oynuyorum.
İki oyun da vr oyunu değil , gözlükte önümde kocaman ekran olması hoş .
Kablo sorun değil de gözlük kocaman ve ağır.
Bir de arkasında tam başın yastığıa-koltuğa yaslandığı kısma başlığı sıkıştıran vidanın çevirme kısmı var.
Kafanızı yaslayamıyorsunuz tam rezillik. 
orqye2h.jpg

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 22.05.2023 at 17:42, JardeL said:

CEMU'yu da bayagi begendim; bunu bitirdikten sonra WiiU'nun diger oyunlarina da (Mario, Donkey Kong vb.) bakarim mutlaka... 

SM Galaxy 1-2  oynamadım demeyin sakın :icon_eek:
Gerçi SM Galaxy  wii oyunu ama Wiiu oyunu olan SM 3d World'den daha iyi bence.

Wiimote ve sensor bar gerekiyor.
Bunları temin ederseniz :icon_korsan:
gpdf3af.jpglqe6cvh.jpg

Altan Yoklar tarafından düzenlendi
JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece eğlencesine ve artık hiçbir değeri olmadığı için 230tl vererek Starship Troopers aldım.

Grafikler öyle son moda değil, oyun hala geliştiriliyor ve çok eksiği var.

Ama acayip zevkli.

Bayağı eğlendim sıkılmadan. 16 player Coop. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Erwin said:

Sadece eğlencesine ve artık hiçbir değeri olmadığı için 230tl vererek Starship Troopers aldım.

Grafikler öyle son moda değil, oyun hala geliştiriliyor ve çok eksiği var.

Ama acayip zevkli.

Bayağı eğlendim sıkılmadan. 16 player Coop. 

Extermination değil mi?

https://store.steampowered.com/app/1268750/Starship_Troopers_Extermination/

Biraz düşsün alayım diyeceğim ama tam tersi artma ihtimali daha yüksek. Neyse bekleyelim biraz bakalım.

Nerede o eski ST oyunları:cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok