Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.221 mesaj var

Oynayan varsa alınmasın ama PUBG biraz kezban oyunu.. Zamanın ultima online, metin2ci tayfasının yeni aşk meyvesi.. 

Evet fena değil arada bi eğlenceli ve muhtemelen bağımlılık yapıcı ama iyi bir oyun deneyimi sunmaktan hem teknik hem mantalite olarak uzak.. 

50 dakikalık oyun süresince max 3 adam öldürebilmek için dakikalarca dolap karıştırıp sonra bir 30 dakika daha çalılıkların arasında yatmak benim ideal fps veya tps tarzım değil.. 

SEP and Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Narcissus said:

50 dakikalık oyun süresince max 3 adam öldürebilmek için dakikalarca dolap karıştırıp sonra bir 30 dakika daha çalılıkların arasında yatmak benim ideal fps veya tps tarzım değil..

Bencede aldim birkac kez oynadim sonra geri iade ettim steame..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Narcissus yok yahu. senin yolladığın videodan bahsediyorum ben. ac2:brotherhood endingleri gösteriyor ya, orada gemiye saldırı gibi bir olay var. o kısmı hiç hatırlamıyorum işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
35 minutes ago, wazzap said:

@Narcissus yok yahu. senin yolladığın videodan bahsediyorum ben. ac2:brotherhood endingleri gösteriyor ya, orada gemiye saldırı gibi bir olay var. o kısmı hiç hatırlamıyorum işte.

Hocam sen de karagöz hacivat dialogu yaratmak için elinden geleni yapmışsın yani. :lol: 

Biz yukarıda ac4, gemi falan diye konusurken.. ben gemi hatırlamıyorum diye geliosun ki videonun 15 saniyesi haric her yeri melee weapon moves ve finisherları üzerine... :D  su saniye falan deseydin bari  

Da Vinci nin icatlarıyla oynadığımız 3-4 görev vardı... Tank, Planör, Toplu kayık... onlardan birinden o sahne.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The game was originally released on November 11th, 2014 for Xbox 360, PlayStation 3 and PC. 

Hadi resident evil 1'in falan remastered'ı yapılıyorda 2014'de çıkmış oyunun remastered'ı ne alaka. Koskoca milyon dolarlık şirketler nelerle uğraşıyorlar ya. Bu arada bunu tam hatırlamadım, AC3'ün yancısıydı galiba doğru mu?

And about PUBG, sonuna kadar I agree with you.

@Narcissus +1 :)

Executioner tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10.01.2018 at 13:45, atp said:

Ben dün itibariyle BF 1 e başladım. Epey uzun bir bf4 arasından sonra FPS yi özlediğimi fark ettim. Level 1 den çok kısa bir kaç saatlik sürede level 9 oldum.  Tabi level işi baslarda hizli oluyor.   Silahlar çok da farklı geldi bu sefer. Bf3 den sonra Bf4 de hiç fark olmamıştı hâliyle. Biraz oryante olunca heralde daha keyifli oynayabilicegim

Abi ben de geçenlerde premium aldım indirim olunca. Artık ara aa bf1 döneceğim bu aralar, takılalım yine :)

On 11.01.2018 at 00:17, Enyalios said:

Rainbow Six Siege 60+ oldu dahada gideri var :)

Rainbow Six Siege'in her şekilde min 400-500 saat gideri olur. Son yıllarda oynadığım en iyi multiplayer fps oyunu. Yaklaşık 1500 saat gömmüşüm Siege'e. Ama hiç pişman olmadım.

atp beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, ZvAnA said:

Abi ben de geçenlerde premium aldım indirim olunca. Artık ara aa bf1 döneceğim bu aralar, takılalım yine :)

Rainbow Six Siege'in her şekilde min 400-500 saat gideri olur. Son yıllarda oynadığım en iyi multiplayer fps oyunu. Yaklaşık 1500 saat gömmüşüm Siege'e. Ama hiç pişman olmadım.

Standart alsaymışım keşke gerçi 10 karakter açtım şimdiden ama sezon karakterleri 25000 puan olunca sinirlerim bozuluyor bazen allahtan ranked da iyi puan geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zaman sonra, ciddi süre alacak şekilde Civ6 açtım. Oldukça iyi geldi. Expansionda açıklanmış. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/10/2018 at 10:34 AM, Narcissus said:

oyundan çok interaktif film gibi oldugundan ve devamlı görsel puzzle çözmekten başka bi olayı olmadıgından mobil oyun gibi daha çok.. o nedenle de oyun oynama isteğimi dizginleyebilme yetisi yok açasım gelmiyor..

Senua yı sonunda bitirdim.. oyunun 1/3 ünü oynamışım  1-2 aylık süreçte haftada 1-2 saat oynayaraktan... o nedenle de sarmamış ve çok tutmamıştım başlarda..  buna istinaden de oyunu neden halen bitirmediğimi ve oynayasım gelmediğini yukarıdaki şekilde açıklamışım ... Halen pek bana göre bir oyun olmadığını düşünüyorum ama zaten oyunu bitirdikten sonra fark ettim ki adamlar zaten farklı bir şey yapmak istemiş.. yani daha önce tecrübe edilmemiş bambaşka bi deneyim sunmak istemişler..  gerek konusu gerek içinde barındırdığı teknolojik yapım teknikleriyle.. 

Konuya hakim olup oyundan zevk alim diye her şeyiyle bitirmek için bu haftasonu biraz zaman ayırdım ve şunu söyleyebilirim ki; oyunu ilk çıktığı gün neden oldunu bilmediğim bi şekilde 49TL diye alıvermiştim ve ilk başta bu pek bana göre değilmiş ya falan desem de oyunun son yarısında epey bir sardı ve bitirdikten sonra oynadığıma pişman olmadım hatta puanlıcak olsam güzel puan da veririm.. .. gayet güzel iş çıkarmışlar.

Oyunu bitirmesi hakkını verirseniz anca 10-11 saat sürer ... ama zaten biraz daha uzun olsaymış olmazmış  hakikaten, tam kararında tutmuşlar yani afferim..  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evil Within 2 yide bitirdim az once..

Baslarda super korkunc baslayan oyun gittikce yavanlasti ve civiklasti, sonlara dogru ise 60 li yillarin yesilcam filmlerini aratmayacak bir havaya burundu.

Ilk oyun kadar korkunc degildi kesinlikle. 15 saatte bitirdim kotu degildi ama gereksiz denecek bir oyundu.. Yani oyunun bir stili yok arkadas, silent hill resident evil karisimi ama ikisininde tirnagi olamiyacak bir oyun gibi birsey..

Combat hantal ve vurus hissi igrenc denecek kadar kotuydu. Yani darbe aliyorsaniz sadece oyunun berbat combat sistemi yuzunden. Ates ettiginizde adami vurdunuzmu vurmadinizmi ,vuramadiysaniz neden vuramadiniz (cunku bal gibide vurdunuz aslinda) anlayamiyorsunuz genelde. Birde ne halta yaradigini cozemedigim bir gizlilik ozelligi var oyunda ama hicbir ise yaramiyor bosuna benim gibi enayi gibi puan harcamayin o agaca. 

Simdi ac origins e baslayacagim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 hafta önce Pillars of Eternity'ye başladım. Bu oyunun adını uzun zamandır duyuyordum, inceleme sitelerinde yüksek puanlar almış,Baldur's Gate tadı alabileceğimiz bir oyun olarak lanse ediliyordu.

Oyun benim için ciddi bir hayal kırıklığı oldu.

Ne hikayesi, ne karakterleri, ne savaş sistemi ve düşmanları, hiçbir şeyi sarmadı...

Müzikler Baldur's Gate ve diğer frp oyunlarından araklanmış, mekanlar az sayıda ve birbirine benzer, seslendirme kötü, diyaloglar uzun, anlaşılmaz ve aşırı sıkıcı..

Looting olayı, silahlar, kıyafetler vs. ayrı bir hayal kırıklığı.

Yine de belki ilerledikçe eğlenceli hale gelir diye oyunu 15-20 saat oynadım. Her defasında oyunu oynadıktan sonra "lan niye bu oyunu oynadım ben, tam bir zaman kaybı oldu" diye vicdan azabı çektim :)

Kısaca tavsiye etmiyorum. Eski isometric rpg hayranları üzerinden para kazanmayı hedefleyen, iyi niyetli fakat bence çok yetersiz bir oyun olmuş. Bu kadar yüksek puanlar almasına da pek anlam veremedim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

AC Origins a basladim bekledigimden cok daha iyi bir oyun cikti.. Mekanlar muzikler grafikler muhtesem. Hicbirsey yapmadan sadece etrafta kesif yapip avlanmak bile cok zevkli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Butun haftasonu PS3'te Borderlands 2 oynadim :mrgreen: ... Nornalde PS4'te Deus Ex Mankind Divided oynuyordum, cok da severim Deus Ex'i ama Twitch'te birkac gun BL2 izleyince dayanamadim... Bitirmedigim bir suru yan gorev varmis, onlarin buyuk cogunlugunu bitirdim ama hala oynayasim var yeniden baslayabilirim oyuna... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu aralar D3 oynuyorum. Yeni sezona neredeyse hiç oynamadigim Crusader ile başladım. Bayagi eglenceli imiş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 21.02.2018 at 11:51, goccukgurbaa said:

2 hafta önce Pillars of Eternity'ye başladım. Bu oyunun adını uzun zamandır duyuyordum, inceleme sitelerinde yüksek puanlar almış,Baldur's Gate tadı alabileceğimiz bir oyun olarak lanse ediliyordu.

Oyun benim için ciddi bir hayal kırıklığı oldu.

Ne hikayesi, ne karakterleri, ne savaş sistemi ve düşmanları, hiçbir şeyi sarmadı...

Müzikler Baldur's Gate ve diğer frp oyunlarından araklanmış, mekanlar az sayıda ve birbirine benzer, seslendirme kötü, diyaloglar uzun, anlaşılmaz ve aşırı sıkıcı..

Looting olayı, silahlar, kıyafetler vs. ayrı bir hayal kırıklığı.

Yine de belki ilerledikçe eğlenceli hale gelir diye oyunu 15-20 saat oynadım. Her defasında oyunu oynadıktan sonra "lan niye bu oyunu oynadım ben, tam bir zaman kaybı oldu" diye vicdan azabı çektim :)

Kısaca tavsiye etmiyorum. Eski isometric rpg hayranları üzerinden para kazanmayı hedefleyen, iyi niyetli fakat bence çok yetersiz bir oyun olmuş. Bu kadar yüksek puanlar almasına da pek anlam veremedim...

Açıkcası benzer fikirlere sahibim diyebilirim, özellikle NWN geliştiricilerinin elinden birşey olması gözümü parıldatmıştı ki üstelik zamanına göre konuşmaların voice bile olmayıp text olmasına katlanırım derin hikayeler olur dalar giderim diyarlarda düşüncesindeydim. Ben sanırım 5 - 6 saat oynadım zaten ilk 1 2 saatte oynun ne olduğu anlaşılıyor ama benzer fikirlerle belki oynadıkça hem sistemi vs daha iyi öğrenir anlarım ve birşeyler oturur birşeyler gelişir algısıyla yola çıkmıştım. Epey bir kötürüm oyunmuş listemde de uzun zamandır bekliyordu açıkcası. Bilmiyorum belki zamanın verdiği etkiler vs diyeceğim ama hiç öyle eski tada dair birşeyler yakalayamadım. Eski eskide güzeldi diyip bu defteri yumuşak bir sayfayı çevirircesine çevirip attım :D

Narcissus beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

AC Origins bitince gears of war 4 e basladim oynamaya calisiyorum. Originsdan sonra oynayinca sanki birden 20 sene onceye gitmis gibi oldum, odun gibi oyun..

Neyse katlanicam artik 5-6 saatte bitiyormus zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Inside oyun degil sanat eseri.

5 saat oynar gecerim diyordum ama gears of war 4 ultra dandik cikti yarim saat oynadim kaldirdim.

Final Fantasy 15 initiated. :icon_starvin:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 minutes ago, OnLyTNT said:

Hearthstone oynamaya başladım. Baya baya sardı...

Hocam seninle overwatch oynamamıs mıydık biz.. ama blizz listemde yoksun sanki..

add me for fun Narcissus #2213

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 minutes ago, Narcissus said:

Hocam seninle overwatch oynamamıs mıydık biz.. ama blizz listemde yoksun sanki..

add me for fun Narcissus #2213

Oynadık sanırım, eklememişiz ya da ekledik unuttuk bilemedim. Eve dönünce bakayım...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok