Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.052 mesaj var

humble kampanyası bugün TR saati ile 17-18 civarında bitiyordu, bende dün gece 12.20 gibi almıştım. grupta paylaştım multisini yaparız dedim, 11.5 saat sonra kardeşime alalım dedik saat 12 olmuştu baktık kampanya bitmiş fiyatı 164TL'ye dönmüş. ekipten 2 kişiyi düştük mecburen.:facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, rammstein said:

Kaçırdım :icon_crash: :mad: :facepalm:  :cry::new_cussing:

Tüh beya , keşke kırmızı alarm butonu olsa forumda :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, mehmetclk said:

@MilesTeg Bilgilendirme için tşk. fakat oyun grafik olarak çok eski. muhtemelen içerik oynanışta zayıftır. ben pas geçiyorum.:cry:

Doğru, oldukça eski bir oyun. Hatta an itibariyle 4K desteği de yok. Arşivde bulunsun diyenler için :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Enflasyonla mücadeleye bir katkıda yerli ve milli Humble Bundle'dan, 1$'a tam 11 tane oyun:

https://www.humblebundle.com/games/humongous-entertainment-bundle?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_1_c_humongousentertainment_bundle

Oyunlardan birinin steam linki:

https://store.steampowered.com/search/?snr=1_4_4__12&term=Big+Thinkers+1st+Grade+

Hani içimdeki çocuk çok sevecek falan demezseniz pek hedef kitlesine dahil değiliz ama belki ufaklıklara bişiyler oynatmak istiyorsunuzdur, buyrun size Humble'dan fırsat

Pehh nereden nereye geldi koskoca Humble Bundle, 1$ origin Battlefield 3 falan vermişti sen böyle çoluk çocuk oyuncağı olacak adam mıydın be bre Humble.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Executioner said:

Enflasyonla mücadeleye bir katkıda yerli ve milli Humble Bundle'dan, 1$'a tam 11 tane oyun:

https://www.humblebundle.com/games/humongous-entertainment-bundle?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_1_c_humongousentertainment_bundle

Oyunlardan birinin steam linki:

https://store.steampowered.com/search/?snr=1_4_4__12&term=Big+Thinkers+1st+Grade+

Hani içimdeki çocuk çok sevecek falan demezseniz pek hedef kitlesine dahil değiliz ama belki ufaklıklara bişiyler oynatmak istiyorsunuzdur, buyrun size Humble'dan fırsat

Pehh nereden nereye geldi koskoca Humble Bundle, 1$ origin Battlefield 3 falan vermişti sen böyle çoluk çocuk oyuncağı olacak adam mıydın be bre Humble.

Buzzy ve putt putt ne abi :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, Narcissus said:

Buzzy ve putt putt ne abi :lol:

Onlarda güzel ama asıl 10$'lık paketteki Pajama Sam'ı tavsiye ederim. Bence biraz daha verin( yani 9$ daha : ) o paketi alın. 5-8 yaş arası diyor ama ben çok zevk aldım. İnsana hayatı sorgulatıyor oynarken ve günümüzdeki bütün eserlerin amacı bu değil mi zaten.:)

Hakkaten tam ucuz oyun avscısı paketi bu, o kadar bu başlığı takip ediyorum hiçbiriniz bana 1$'a 11 tane oyunluk paket önermediniz. Ben bununla noktayı koydum. 10$'lık paket tam jubile paketi, al onu, içindeki bütün oyunları bitir artık bir daha oyun falan oynamazsın hayatın boyunca. Ama böyle bir işe girişmenin yan etkisi olarak ömrünüz kısalabilir, zayıf bünyelerde akla intihar düşüncesi falan sokabilir. Kendinize güvenmiyorsanız oynamadan önce doktora danışmanın faydası olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada, çoğunluğun ilgisini çekmeyecektir tahminimce ama FO76, herhalde satışların da kötü gitmesiyle key sitelerinde €10 civarına satılır olmuş. Tüm kötü yorumlara ve serinin en zayıfı olmasına rağmen, atmosferi için oynarım derseniz fiyatı iyi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, AranelSurion said:

Bu arada, çoğunluğun ilgisini çekmeyecektir tahminimce ama FO76, herhalde satışların da kötü gitmesiyle key sitelerinde €10 civarına satılır olmuş. Tüm kötü yorumlara ve serinin en zayıfı olmasına rağmen, atmosferi için oynarım derseniz fiyatı iyi.

Evet fiyat yerlerde sürünüyor. İlk çıktığında 400'ler isteniyordu. Oyunla ilgili olumlu bir yorum görmedim ama biraz daha düşerse sadece meraktan alabilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 05.04.2019 at 12:22, Narcissus said:

Epic Gamesden gelecek olan beleş Recai Tayyar Mordoğan dan gelsin.. 

Len şu herifi mordoğan ile bir tutma güzelim cennet yerimi :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok