Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.064 mesaj var

7 hours ago, Executioner said:

Epic'te bir adventure oyunu bedava, girin alın. Ayrıca bayağı bir indirim var. Şu an ps4'de 200 tl ye satılan Detroit Become human ön siparişle 20 TL'ye satılıyor. Epic'e 5 kuruş vermem kafasındayım ama bu fiyat bedava gerçekten:

https://www.epicgames.com/store/tr/product/detroit-become-human/home

Yalnızca o değil...uzun zamandır PC 'ye çıkarsa Playstation'ın  benim için hiç bir özelliği kalmaz dediğim Quantic Dream oyunlarının tamamı ( Heavy Rain, Beyond Two Souls ve tabi Detroit) Ezic Store a gelmiş durumda..  Fiyatları falan da baya iyi ama o Store un çağdışı halini görünce içimdeki ulan bi çılgınlık yapim mi düşüncesi yok olup gitti... Steam'e gelmez de MS store a bile gelse alırım ama buradan almam heralde... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız dediğiniz gibi Türkiye'de 20 tl'ye (3.30USD) satılıyorsa TR'ye çok iyi fiyat veriyorlar demektir. Çünkü benim ekranımda Detroit indirimli 9.99USD (60TL) görünüyor.

Whooosh tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

80 TL'nin üstündeki fiyatlarda EPIC kendi insiyatifiyle 60 TL'lik bir indirim yapmış. Onun için 80 TL'lik Detroit 20 tl'ye satılırken Heavy Rain 40 TL'ye satılıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada yazıldı mı bilemiyorum, 4 gün daha Xbox Game Pass 'da indirim var. 3 aylık 5TL civarı komik bir rakama Forza Horizon 4, Sea of Thieves, State of Decay II, Gears of War 4 gibi oyunları oynayabiliyorsunuz. PC 'de desteklenen sanırım bunlar dahil 19 oyun var, Xbox 'da oynuyorsanız katalog daha da geniş.

Tabii bit yeniği şurada, bunu iptal ettirmeyi unutursanız sonraki 3 ay için 180TL alıyorlarmış. Globalde kötü fiyat değil ama Steam, Epic vs. bölgesel fiyatlandırma yaparken değmez gibime geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, AranelSurion said:

Bu arada yazıldı mı bilemiyorum, 4 gün daha Xbox Game Pass 'da indirim var. 3 aylık 5TL civarı komik bir rakama Forza Horizon 4, Sea of Thieves, State of Decay II, Gears of War 4 gibi oyunları oynayabiliyorsunuz. PC 'de desteklenen sanırım bunlar dahil 19 oyun var, Xbox 'da oynuyorsanız katalog daha da geniş.

Tabii bit yeniği şurada, bunu iptal ettirmeyi unutursanız sonraki 3 ay için 180TL alıyorlarmış. Globalde kötü fiyat değil ama Steam, Epic vs. bölgesel fiyatlandırma yaparken değmez gibime geliyor.

Editleyemedim önceki mesajı. Alır almaz yinelenen ödemeyi iptal ettirip 3 ay sonrasında kendiniz isterseniz devam ettirmek mümkün. €1 'ya aldım, 3 ayda FH4 ve Sea of Thieves 'dan hevesimi alırım bence. :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered isteyen var mı? Humble paketinden çıktı ama bende zaten vardı. Gerçekten oynamak niyetinde olan birisi varsa key hediye edebilirim.

İlk isteyen alır:icon_dance:

MilesTeg tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
50 dakika önce, MilesTeg said:

Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered isteyen var mı? Humble paketinden çıktı ama bende zaten vardı. Gerçekten oynamak niyetinde olan birisi varsa key hediye edebilirim.

İlk isteyen alır:icon_dance:

Ben oynarım :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 saat önce, MilesTeg said:

@TatanQa 'ya ilettim keyi:thumbs:

@MilesTeg 'e çok teşekkürler , Red Faction serisini severek oynadım ama hepsini değil sanırım . Özellikle re-mastered olması çok cezbetti. Oynadıktan sonra görüşleri yazarım buraya.

:thumbs:

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
  • Microsoft GamePass for PC 'yi ilk ay $1 'a veriyor. Katalogdan daha önce bahsetmiştim, üstüne eklenenler var. Sonra da (şimdilik) aylık $5 olarak devam edecek.
  • Epic Store 'a The Division 2, Anno 1800 gibi bazı Ubisoft oyunları gelmiş, fiyatlar yine regional pricing + epic indirimiyle epey avantajlı oluyor.
    • Epic önümüzdeki günlerde Enter The Gungeon 'u bedava verecek.

Fallout 76 'ya iki update duyuruldu bu arada, ikisi de ücretsiz. Birinde nihayet NPCler ve etrafında dönecek questler geliyor, diğeri de yeni bir oyun modu getiriyor. Key sitelerinde falan €10 civarına satıldığını düşününce, iyi yani. Öbür taraftan çıkar çıkmaz patlayan bir diğer oyun Anthem için hiçbir şey duyurulmadı. Bethesda 'ya hakkını vermek lazım, en azından BioWare değiller.

AranelSurion tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, AranelSurion said:
  • Fallout 76 'ya iki update duyuruldu bu arada, ikisi de ücretsiz. Birinde nihayet NPCler ve etrafında dönecek questler geliyor, diğeri de yeni bir oyun modu getiriyor. Key sitelerinde falan €10 civarına satıldığını düşününce, iyi yani. Öbür taraftan çıkar çıkmaz patlayan bir diğer oyun Anthem için hiçbir şey duyurulmadı. Bethesda 'ya hakkını vermek lazım, en azından BioWare değiller.

Hocam pardon ne hakkı, dalga geçiyorsunuz da sarcasmı ben mi anlamadım..    :lol: :lol:

İki update den ilki şu "yeni oyun modu" dediğiniz şey allahın "BATTLE ROYAL" ı ...  Ortada bu kadar iyi mekaniklerle bir dolu BR oyunu varken kimin umrunda olacak bu oyuna bu "yeni modun" gelmesi... 

Diğer update de NPC lerin gelmesiymiş :lol:, vay be oyun dünyasına yaptıkları bunca yeniliğe bir yenisi daha ekliyorlar...  Ya bu Bethesdanın başındaki adam çıkıp açık açık  "bizim kayınçoyla iddiaya girdik ve (zaten kendisi de rezalet bir oyun olan) Fallout 4 ü alıp içindeki NPCler, senaryo vs vs herşeyi çıkarıp  0 geliştirme maaliyetiyle bu  oyunu adında sırf Fallout yazıyor diye multiplayer only olarak satsak bu salaklar deli gibi alır almaz mı diye... " şeklinde bi açıklama yapsın da rahatlayalım bu nedir ya..  

Zaten 2 üst msgda MI'm Miles yazmış key sitelerinde €10 yu falan geçin oyun şuan bedava zaten kendi launcherında :mrgreen: , o da sırf sorulduğunda " valla kayıtlı 500 bin kullanıcısı var oyunun durumlar gayet iyi elhamdüllah"  diyebilmek için diilse ben de bir şey bilmiyorum... 

Anthem evet bekleneni vermedi, hype treninden göbekleme düştü falan ama, Fallout 76 denen garabetten bu haliyle bile fersah fersah iyi bir oyun. Çünkü abartmadan söylüyorum ki  Fallout 76 dünya tarihinde çıkmış en berbat oyunlarda ilk 10a rahatlıkla oynayıp, zirveyi zorlayacak bi yapım...  Yani nasıl söyliim; bu oyun öyle bir oyun ki geliştirme, pazarlama, gameplay, grafik vs vs aklınıza gelebilecek her konuda rezaletin sözlükteki tanımı niteliğinde bir çöplük...  

Allah razı olsun Bethesda.. 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, Narcissus said:

Hocam pardon ne hakkı, dalga geçiyorsunuz da sarcasmı ben mi anlamadım..    :lol: :lol:

İki update den ilki şu "yeni oyun modu" dediğiniz şey allahın "BATTLE ROYAL" ı ...  Ortada bu kadar iyi mekaniklerle bir dolu BR oyunu varken kimin umrunda olacak bu oyuna bu "yeni modun" gelmesi... 

Diğer update de NPC lerin gelmesiymiş :lol:, vay be oyun dünyasına yaptıkları bunca yeniliğe bir yenisi daha ekliyorlar...  Ya bu Bethesdanın başındaki adam çıkıp açık açık  "bizim kayınçoyla iddiaya girdik ve (zaten kendisi de rezalet bir oyun olan) Fallout 4 ü alıp içindeki NPCler, senaryo vs vs herşeyi çıkarıp  0 geliştirme maaliyetiyle bu  oyunu adında sırf Fallout yazıyor diye multiplayer only olarak satsak bu salaklar deli gibi alır almaz mı diye... " şeklinde bi açıklama yapsın da rahatlayalım bu nedir ya..  

Zaten 2 üst msgda MI'm Miles yazmış key sitelerinde €10 yu falan geçin oyun şuan bedava zaten kendi launcherında :mrgreen: , o da sırf sorulduğunda " valla kayıtlı 500 bin kullanıcısı var oyunun durumlar gayet iyi elhamdüllah"  diyebilmek için diilse ben de bir şey bilmiyorum... 

Anthem evet bekleneni vermedi, hype treninden göbekleme düştü falan ama, Fallout 76 denen garabetten bu haliyle bile fersah fersah iyi bir oyun. Çünkü abartmadan söylüyorum ki  Fallout 76 dünya tarihinde çıkmış en berbat oyunlarda ilk 10a rahatlıkla oynayıp, zirveyi zorlayacak bi yapım...  Yani nasıl söyliim; bu oyun öyle bir oyun ki geliştirme, pazarlama, gameplay, grafik vs vs aklınıza gelebilecek her konuda rezaletin sözlükteki tanımı niteliğinde bir çöplük...  

Allah razı olsun Bethesda.. 

Beklentiye bağlı, FO76 'nın FO5 olmayacağını baştan söylediler. Ben loot shooter olarak oynuyorum ara sıra, diğer loot shooterların, mesela Borderlands 'ın cell-shade grafikli ortamında hoplayıp zıplamanın buna kıyasla çok bir artısı yok. Bunda artı olarak dünyası, artworkü, çatışmaları falan bana keyifli geliyor. Yani New Vegas vaat etmişler de olmamış tribi anlamlı değil.

Updateler mevzusunda, NPC 'lerin gelmesi güzel olur, aslında olup olmaması oyunun mekaniklerini zerre etkilemiyor. Diablo 'nun NPC 'leri olmasa ne kadar etkilerse, FO76 için de o kadar. Ha işte geniş bir alanda tek bir insan bile görmeyince darlıyordu adamı bir yerden sonra, şimdi kenarda köşede üç beş NPC gezsin, iyi olur.

BR modu başarılı olur mu bilmem, The Division yapmıştı böyle bir DLC, mükemmel olmuştu. Orada "Division mekanikli PUBG" yapmadılar, kendilerine uydurdular ve asıl oyunu oynayanlar çok sevdi. Bethesda da kendi oyununa uydurursa güzel olur, uyduramazsa da önemli değil, pas geçilir.

Anthem 'ı henüz oynamadım, ne kadar bitmiş bir oyun falan bilmem. Ancak oyunu piyasaya çıkarırken, mesela daha duyurduğu günden itibaren "bakın bu oyun FO5 değil. bakın bu oyunda NPC yok." diye açık açık söylemeyi, yine gelen oyuncu tepkisine göre önceden verilmiş bazı dizayn kararlarını değiştirmeyi, piyasada başarı elde edemese bile free updatelerle oyunu desteklemeye devam etmeyi ben takdir ediyorum. Bunun oyunun ne kadar iyi olduğuyla da alakası yok, ne olursa olsun oyuna destek vermeyi sürdürmekle alakası var. Anthem 'de bunları duymadım, yaparlarsa onlara da aferin derim.

PS: Bildiğim kadarıyla oyun bedava değil, Free Trial. Bir hafta deniyorsunuz sonra kapanıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok