Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.051 mesaj var

Siz beğenerek oynuyorsanız F76 yı diyecek bir şey yok hocam ama bilin ki azınlık raporu 2 çekilirse sizi çağırabilirler.. 

Bu oyun MMO olarak tasarlanmış bir oyun New Vegasla alakası olamaz zaten de,  FO4 neydi ki FO5 beklemeyin ifadesine saygı duyayım hele ki 5 yıl öncesinin New Vegas kadar bile eğlence vaad edilmiyorsa zaten beklenti kanalizasyondaymış ..

Evet halen Fallout 1 ve 2 yi en severek oynadığım oyunlar listesinde tutan biri olarak Fallout IPsinden beklentim büyük, ama takıntılı fanboylardan olmadığım gibi Fallout 3te (ki genel olarak beğenilmiş bir oyun) beklentimin pek karşılanmaması üzerine zaten kendimi güzel anılarda bırakıp F3 ten sonrasına hiç bulaşmam artık diyerek kendimi korumaya almıştım.. 

O nedenle ben bu oyunu zaten bir Fallout olarak değerlendirmeyi bırakın normal bir oyun olarak değerlendirdiğimde zaten bu yorumları yazar halde buldum kendimi, çünkü dediğim gibi bu oyun "benim için"  inanılmaz boş harita, boş gameplay, berbat combat mekanikli bir yapım.. 2001den beri kullandıkları motorla NPC siz mmo bu kadar işte.. 

Oyun çıktığı ilk 2 ay kelimenin tam manasıyla "oynanamaz" haldeyken Metacriticdeki düzinelerce 0 ın arasındaki şu 9 puanlık review ise evlere şenlik.. : 

Nov 24, 2018
9
Great Game and finally a Fallout Multiplayer 
Love every Second in it, last session 12h without a crash or Bug.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konu dışı olacak ama merak edip indirip biraz bakındım dün bugün fakat.... fakat.... E3'ü de canlı izlemiştim halbuki, millet deliriyordu bu 76 için duyurulan "yeniliklere". Dedim var herhalde bişey noluyor ne bitiyor bi indirip deniyim hazır bedava diye. Daha önce de trailerına bile bakmamıştım bu 76 ne ya acaba diyipte. Aslında çok güzel bi yolda giderken yoldan sapmışım. Bu oyunu fallout ismiyle anmak hakaret bence, sadece texture ve modellerini kopyalamış "bişey" yapmışlar.

E3 içinde üstüne bi karikatüre denk geldim ekte...

Screenshot_3.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

20 Hazirana kadar Epic'te bedava, Enter The Gungeon:

https://www.epicgames.com/store/tr/product/enter-the-gungeon/home

Bayağı hype yapmış bir oyun ve steam'de ara sıra indirim dönemlerinde görüyordum ve steam sayfasına girerseniz bayağı olumlu yorumlar almış ama bullet hell tarzı oyunlar sinirlerimi bozduğundan pek üstünde durmamıştım. Bu vesileyle indirip denedim bayağı tatlı bir oyunmuş, ha cidden zor ama bedava sonuçta, indirin deneyin derim.

Executioner tarafından düzenlendi
MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Epic games'in Rebel Galaxy kısa süreliğine ücretsizmiş, nasıl desem bedava sirke baldan tatlıdır diye diye ekle babam ekle yapıyorum, 4-5 yıldır ne aldığım oyunlardan eksiksiz tat alıyorum nede bedavaları açıyorum. :icon_think:

https://www.donanimhaber.com/31-TL-degerindeki-Rebel-Galaxy-kisa-sureligine-ucretsiz-oldu--111880

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

EPIC Games'in bedava oyunları sürekli  duyuruluyor listeye ekliyoruz fakat daha oynadığım olmadı, :lol: vakit mi kalır bunca iş güç ve diğer oyunlardan.

Mutant Year Zero: Road To Eden

Hyper Light Drifter

https://www.donanimhaber.com/Toplam-degeri-120TL-olan-iki-oyun-Epic-Games-magazasinda-ucretsiz-oldu--113365

yıllardıronlineolmayanadam tarafından düzenlendi
Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, Executioner said:

%33 indirime indirim demiyos biz ama bu da bişiydir :)

Sen aldın mı kaptan?

bu indirimde alacağım. riyad dan şimdi geldim. bi uyuyup, uyanayıp hallederim. anno en sevdiğim oyun serisi.

Executioner beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güzelmiş ama yorumlarda campaign'in kısa olduğundan bahsediyorlar. Çokta oyun süresini falan araştırmadım açıkçası ama bitirirsen süresi konusunda da ufak bir yorum atıver kaptan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tamam da campaign zaten 1 sefer oyuna alışırken oynanan tutorial tarzı bir şey zaten bu seride.

Asıl olay multiplayer ve sandbox'u oyunun. bir de ne beklentiyle oynuyorsun o önemli, bu oyunda hikaye unusuru ön planda değil ki campaign'in kısa olmasını kafaya takayım...

şunu söyleyeyim, Setllers serisini 93 senesinde Amiga'ya çıktığından beri oynuyorum. İyisiyle kötüsüyle blue byte'ın yaptığı her oyunu da oynadım. (evet settlers online denen faciayı bile yüzlerce saat oynadım)

Hem oynanış hem de grafiksel açıdan böyle güzel bir settlers/anno oyunu daha görmedim. Efsane... 500 ila 1000 saat oynatır bu oyun kendini. Hele şöyle kafa bi adam bulup 2 kişi co-op oynasan tadından yenmez de artık iş güç yüzünden, bir oturunca en az 3-4 saat süren oyunu oynamak için kimseyle denk gelemiyorsun. yabancıyla da keyif vermez. bizden alan olursa haber versin. benim yaz programı fecaat ama bir şekilde uydurmaya çalışırım saatlerimi.

bu arada trial'ı denedikten sonra gold edition olarak aldım oyunu. 100 Ubi puan karşılığı mevcut indirimin üstünden %20 indirim daha yapıyor. Oyunu alır almaz 58 puan daha verdi, oynadıkça da achievement'lardan 73 puan daha açabiliyorsunuz, yani bir %20 indirimim daha var :)

Totalde bu rakama geldi gold edition:

anno.PNG

Normal fiyatı 489 lira, Gold edition'ın içinde oyunla ilgili her şey var, deluxe + season pass.

standart versiyonu da alırsanız 165 TL'ye geliyor. (100 ubi puanınız varsa) (tek başına deluxe almayın çünkü season pass olmadan bir anlamı yok)

Steam'de olmadığı için bu oyuna black friday'e kadar bir daha indirim gelmez, Niyetiniz varsa alın bu hafta.

Bu arada oyunun Denuvo DRM koruması 130 günür kırılamadı, oyunu alana kadar sabah akşam bu linki kontrol ediyordum, kurtuldum sonunda:

https://crackwatch.com/game/anno-1800

Executioner and Whooosh beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet steam'de satılıyordu. pre-order yapanlar ve çıkar çıkmaz alanlarda var. sonra ubisoft ahmakça bir kararla oyunu steam'den çekip "epic games" denen garabete koydu. açıkçası cracklenebilse 1 kuruş bile para vermezdim fakat beceremediler. 

neyse bugün de 1-2 saat oynayabildim. yeni dünyaya yerleştim. oyun cidden olmuş. anno 2205'de yaptıkları hatalardan çok iyi ders almışlar. çoluk çocuk da oynayabilsin diye kolaylaştırma işlerine girişmemişler bu sefer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de çok merak ediyorum bu yeni olanı. Haftasonu vıdı vıdısını kaçırdığım için deneyemedim :/ Fiyatı benim için kabul edilebilir düzeylere inerse alacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok