Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.051 mesaj var

17 hours ago, wazzap said:

@Narcissusben bitirdim şeyli versiyonunu. iyi ki orijinal almamışım. tek düze senaryo, saçma yan görevler, saçma sapan zorluk katsayı değişimi vs vs.

Ya ewt biraz boktan olduğunun farkındayım aslında ama Gears 5 ve Red Dead de bittikten sonra Eylüle kadar bi boşlukta olucam diye düşündüm..  Malumunuz Star Wars Fallen Order ve Doom Eternal in fiyatları kapı kolu gibi olduğu için direkt alıp oynama isteğini törpülüyor insanın.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

AC' yi aslında en son AC: Syndicate oyununu oynamayarak bırakmıştım. Başlarda cezbedici ve sürükleyici bir seriydi ama hep aynı oynanış şekli, devamlı aynı şeyleri tekrar tekrar yap dinamiği baymıştı oyunun. Blag Flag oyunu açık ara en sağlam oyunlarından biriydi, ilk iki oynunda orijinal konsepte bağlılık olarak çok büyük yeri vardır. Diğer oyunların belli sahneleri dışında çok büyük bir etkisi yoktu, revelationsda Ezio' nun Altairin öldükten sonra yıllarca gizli kütüphanede bekleyişiyle buluştuğu an falan sağlam sahnelerdi. Geri dönük olarak anıları depreştiriyordu. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

En son aldıklarınız başlığında ralli muhabbeti dönedursun, Humble Bundle da WRC 7 veriyor 5 liraya (yanında 2 tane de motor yarışı oyunu var).

https://www.humblebundle.com/games/just-drive

Bu arada, diğer 2 motor yarışı oyunu (MXGP - The Official Motocross Videogame ve MotoGP15) pek ilgimi çekmiyor. İsteyen ve meraklısı olan varsa gift olarak gönderebilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
37 dakika önce, MilesTeg said:

Harikaydı. Zaten Tomb Raider severdim oldum olası ,  iyi oyundu. Devamındakileri de oynadım ps4'te ama bu ilki kadar düzgün değillerdi.
Oynamayan kaldıysa bir fırsat yaratıp bitirin derim.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi
MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben alabildim GTA V'i de surpriz olan yaninda 80TL uzeri alisverislerde gecerli 60TLlik kupon verdi... :mrgreen: GTA V'i PS4'te bitirmistim, burada sirf modlara bakmak icin indiririm, indirirsem... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, iceice said:

Oyun süresiz olarak ücretsiz değil mi? Yani şimdi alsam sonra da bedava indirip oynayabileceğim. Steam'deki gibi yani.

Evet orada "ömür boyu senindir " yazıyor.

Ben ücretsiz edinemedim VPN 2FA denedik vermedi bana.

iceice beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

GTA sevip halen GTA V oynamamış olan mı kaldı ya... Elin kekoları PCde hile yapmak için 93 tane epic hesabı açıp hepsinden beleş gta kapıcaklar

... ve tabi bunu da Epic 2-3 ay sonra 100 milyon kullanıcımız var yihuu diye boş propaganda için kullanmıcaksa ben de bir şey bilmiyorum.. 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, Narcissus said:

GTA sevip halen GTA V oynamamış olan mı kaldı ya... Elin kekoları PCde hile yapmak için 93 tane epic hesabı açıp hepsinden beleş gta kapıcaklar

... ve tabi bunu da Epic 2-3 ay sonra 100 milyon kullanıcımız var yihuu diye boş propaganda için kullanmıcaksa ben de bir şey bilmiyorum.. 

Benim sevdiğim tarz bir oyun değil ama misafir gelince çocuk mocuk oluyor PC'de oynasın hazır bedava veriyor. Bugün takrar denedim edindim sonunda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun çıktığında alıp oynamadıysanız, aradan geçen 7 yıllık süre içinde girdiği indirimlerde kampanyalarda ucuza alıp oynamamışsanız, korsan yollarla falan alıp oynamamışsanız zaten ilginizi çeken bir oyun değildir demektir bu.

7 senelik oyun bedava olunca neden bu kadar heyecan yarattı anlam veremedim doğrusu.

MilesTeg and Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok