Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.051 mesaj var

Anladığım kadarıyla bu epicin nihai hedefi ölücüleri uykusuz bırakıp 1 ay sonunda telef olmalarını sağlamak.. 

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ne derseniz diyin, Assasins Creed Odyssey' ı 88 küsür liraya indirmişler, 60 lira da indirim çekim vardı, 28 liraya mis gibi oyun elde etmiş oldum.

Daha iyisi uplay hesap eşitlemesi yaptığınız için oyun uplay' den de indirilebilir hale geldi. Epic' in boktan arayüzünü kapattım, uplay' den indirdim, steam' e harici oyun olarak ekledim miss..

Nereden olursa olsun rekabet iyidir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, wazzap said:

@Onuryalnız AC:O "mis" gibi bir oyun değil. Kişisel görüş tabi, saygı duyarım. 

Şöyle iczah etmeye çalışayım o zaman söylemek istediğimi, Steam' da 269 TL değerindeki oyunu 28 liraya edinmiş oldum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 minutes ago, Onur said:

Şöyle iczah etmeye çalışayım o zaman söylemek istediğimi, Steam' da 269 TL değerindeki oyunu 28 liraya edinmiş oldum.

Yok indirim olayına bir şey demiyorum. Gerçekten çok ucuza veriyor da oyunun kendisi hakkında benim lafım. :)

@RFID Civ 5 candır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son iki ac oyunuda muhteşem oyunlar. Origins bence biraz daha iyiydi ben mısır temasını daha çok sevdiğim için..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ubisoft'dan bir daha 5 liraya bile oyun almam, artık içim çok rahat korsan takılırım.

Anno serisini çok seviyorum, hepsi de orjinal var elimde.

en son Anno 1800'ü de Gold Edition yani bütün paketleri ve season pass'i ile birlikte 300 lira verip aldım.

yeni DLC'ler çıkmış, girip baştan başlayayım hem de yeni DLC'leri de oynarım dedim.

şaka gibi şeyler oluyor yani o kadar sinirliyim ki şuan.

efendim benim aldığım paketteki season pass 1'miş.

şimdi bu season 2 olmuş.

season 2 pass 110 TL.

tek kelime ile SİKERLER.

artık aç gözlülükte yeni bir boyut, EA'yi bile geçtiler. 

her türlü korsan oynamak mübahtır bundan sonra Ubisoft oyunlarını...

Firienholt and Thustu beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, stardust said:

Ubisoft'dan bir daha 5 liraya bile oyun almam, artık içim çok rahat korsan takılırım.

Anno serisini çok seviyorum, hepsi de orjinal var elimde.

en son Anno 1800'ü de Gold Edition yani bütün paketleri ve season pass'i ile birlikte 300 lira verip aldım.

yeni DLC'ler çıkmış, girip baştan başlayayım hem de yeni DLC'leri de oynarım dedim.

şaka gibi şeyler oluyor yani o kadar sinirliyim ki şuan.

efendim benim aldığım paketteki season pass 1'miş.

şimdi bu season 2 olmuş.

season 2 pass 110 TL.

tek kelime ile SİKERLER.

artık aç gözlülükte yeni bir boyut, EA'yi bile geçtiler. 

her türlü korsan oynamak mübahtır bundan sonra Ubisoft oyunlarını...

O açlığın dibini Sega Total War serisinde uyguluyor. Adamlar oyun içi kan efektini açan DLC satıyor... :lol:

Thustu and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, GoXeL said:

Epic 'de borderlands 2 ücetsiz :D

2 değil handsome collection

Edit: aynı şeymiş :D

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

böyle şeylere kanıp bu epic bokuna bulaşmayın.

borderlands 2 gayet güzel bir oyundu, zamanında co-op oynadık bitti.

bu saatten sonra bir de girip tek tabanca oynanmaz. varsa birlikte oynayabileceğiniz birileri öyle anca...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bulaşma dediğin bir hesap o kadar, teminat falan istemiyorlar.

İsteyen varsa zamanında görmeyen yüklesin, haftaya yine paralı :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sega' dan gelen maili paylaşayım, tam olarak ne olduğunu anlayamadım.

Warhammer Total War: TROY diye yeni bir oyun gelecekmiş 13.08.2020' de. Mail içeriği şu:

Mark your calendars because A Total War Saga: TROY 
will be FREE to claim for 24 hours from the Epic store
on August 13. Check your inbox as we
countdown the days until release! 

Anladığım kadarıyla yeni çıkacak oyun, çıktığı andan itibaren 24 saat boyunca Epic' de bedavaya verilecek. Free to claim dedikleri icin 24 saat oynamasi bedava değil de oyuna sahip olma bedava diye algıladım.

Steam' da daha fiyati ve kesin cikis tarihi bile belli değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün Steam'e Journey gelmiş. 18,75 TL. 

Aldım, bitirdim. Tekrar oynarım ben bunu. Güzel oyun, hiç PS olaylarına girmediğimden ilk defa oynadım.

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 2/20/2020 at 1:10 AM, Narcissus said:

Son 2 oyun birbirinin aynısı ve biraz AC havasından uzaklaşmış oyunlar olsa da şu salak Oddysey i Cyberpunk çıkmadan bitirme hayallerim var .. hadi hayırlısı.. 

PS Tabi bu yukarıdaki sıralama seriyi yeni oynayacak biri için geçerli değil... Black Flagden öncesi kusmuk gibi gelecektir.. Hatta o bile eski gelebilir, yenilenmiş motoruyla Unity ve Syndicate den aşağısı kurtarmaz heralde.. 

Nevet söz verdik, gerçekleştiriyoruz yaklaşık 2 ayda 175 saat gömüp %100 ledik oyunu .. :icon_eek:

On 5/24/2020 at 7:12 PM, wazzap said:

@Onuryalnız AC:O "mis" gibi bir oyun değil. Kişisel görüş tabi, saygı duyarım. 

Bence bu oyuna biraz haksızlık ettik başlangıcından ötürü... Hatta ben de ilk 15 dakikasındaki boktan parkuru ve kurtla kuşla kapışmadaki hissiyatsızlığından ötürü .. şunları yazmıştım.. 

https://www.cursedhardware.com/topic/3209-assassins-creed-odyssey/#comment-102489

Şimdi aynı başlığa bi re-review yapmak boynumun borcudur.. 

Annotation 2020-06-22 222116.jpg

Narcissus tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben "şeyli" versiyonunu bitirdim bir süre sonra sadece bitse de gitsek diye oynadım. Oyunda öyle saçma bir zorluk seviyesi var ki, anlatılmaz yaşanır yani. Kendi seviyenizde şu suikastçı mıdır nedir elemanları öldürebilmen için parry sonrası en az 20 defa falan vurman gerekiyor; üstelik en üst seviye kıyafet ile. Bu kadar saçmalık olmaz, yani bir de oyun başındaki haliniz ile oyun sonundaki haliniz arasında hiçbir fark yok. Oyun başında bir normal adamı öldürmen için 10 defa vurman gerekiyorsa oyun sonunda da aynı olay var. Örneğin witcher3'de de bu olay vardı ama sadece enemy upscaling'i açarsan bu saçmalık oluyordu. Sonunda, "yeter bee" diyip en kolaya alıp oyun çabuk bitsin diye öyle bitirdim. Combatın hiçbir ilgi çekiliciği yok zaten. Parry yap, saldır; parry, saldır; parry, saldır... Yan görevlerin ne kadar boş olduğuna değinmeyeceğim bile. Açıkçası ben beğenmemiştim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Revelations sonrası koptum ben, Origins’e kadar olanlar var ama ya sorunlar oldu devam edemedim ya da oyun hiç sarmadı, Odyssey bedava ilken indirdim şöyle bir baktım beğenmedim, sarmadı beni, zaten çabuk sıkılırım ezelden beri, artık yaş da ilerleyince senaryolu bu tarz oyunlarda baya sıkılıyorum.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, Narcissus said:

Valla nightmare zorlukta herkese tek atıyordum.. :icon_think: Oynayandan oynayana değişiyor demek ki.. 

Nasıl tek atıyorsun ya, mümkünatı yok. Kanıt istiyorum. :baba:

Skillden bahsetmiyorum bu arada.

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, wazzap said:

Horizon Zero Dawn Steam'e geliyor, 77 TL'ye alınır mı? Gonsolcu arkadaşlardan yorum bekliyorum. :)

500 tllik bir oyun varsa oda bu oyundur. 77 tl bedava ki 10 tl indirimde var sanırım extradan.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok