Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.051 mesaj var

normalde konsol portuna, hem de 3 sene sonra değil 77, 7 lira bile vermemek lazım ama ps4 alsam oynayacağım oyunların başında geliyordu...

hadi bakalım... aslında prensip icabı korsan oynamam lazım ama böyle fiyatlarla gelirseniz alırız tabi :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun kötü bir oyun değil, modası geçmiş eski bir oyun değil, pahalı da değil, dandik konsol portu da değil, mis gibi Steam'e de gelmiş öyle epic store falan da değil.

Almamak için hiçbir sebep göremiyorum.

Konsolda artık satış yapmayan ticari olarak ömrünü tamamlayan oyunları böyle PC'ye getiriyorlar artık, iyi oluyor. Hem konsolcuların öve öve bitiremedikleri exclusive oyunların aslında ne kadar vasat oyunlar olduğunu da ilk elden görmüş oluyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
57 minutes ago, Whooosh said:

Hem konsolcuların öve öve bitiremedikleri exclusive oyunların aslında ne kadar vasat oyunlar olduğunu da ilk elden görmüş oluyoruz.

oyunu aldırdın şimdi bunu mu söylüyorsun yani :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
26 minutes ago, stardust said:

oyunu aldırdın şimdi bunu mu söylüyorsun yani :zuh:

Bunu görmedik daha ama birkaç tecrübem var öncesinde

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü bir oyun değil, PS4'te var ben de ama oynanacak gibi değildi, PC'de bakarım artık, yaz günü iyi oldu, Last of Us da PC'ye gelse baya iyi olur, gerçi onun ilk oyunu PS3 oyunu olduğu için onda PS4'te sıkıntı yok. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, SEP said:

Almak isteyip de alamayan varsa fiyat 275'e çıkmış, geçmiş olsun...

77 lira normal fiyatı değil miymiş? Harbiden yurtdışı fiyatı 49$'mış. Neyse düşeşe getirmiş olduk.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 minutes ago, Narcissus said:

Birleşip Çingeneler Zamanı 'nın bluray ini alın... 

sen alamadın diye mi üzüldün yavrum diyeceğim ama o bahsettiğin zamanları sen bizden önce almışsın zaten...

horiz.PNG

bu konuda da eline su dökememişiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, stardust said:

muhohahaha :icon_twisted: @wazzap 'a ne ısmarlıyorsunuz hadi bakalım...

horizon1.PNG

U lucky bastards @allreadydead @Whooosh

horizon.PNG

67'e aldık görüyon mu bak oturduğumuz yerden 200 TL kazandık.

asıl önemli soru acaba hemen iade etsek steam bize geri 275 TL yatırır mı :lol:

:D
Aldım ama oynarmıyım bilmiyorum. 100 liranın altında her oyunun çok düşük korsan oranı olur diye düşünüyorum aslında. 275ten 1000 tane satacağına 77 den 30000 satmak daha mantıklı değil mi ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
49 minutes ago, Narcissus said:

Birleşip Çingeneler Zamanı 'nın bluray ini alın... 

Onun Blu-ray'i yok ya, olsa alırdım ben şimdiye. Süper film.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardust Teveccünüz..  :8

44 minutes ago, allreadydead said:

275ten 1000 tane satacağına 77 den 30000 satmak daha mantıklı değil mi ? 

TRde bu oyunu alacak adam sayısı zaten 1000 tanedir muhtemelen ondan çok şeetmemişlerdir dicem de.. 

Hayır  sebebi ne olursa olsun zaten 77 ile başladığını gören adamın ağzında bırakacağı o kekremsi tad zaten 275e almasını imkansız kılacak.. Görmemiş olsa bile allahın hödüğü diilse fiyat takibi yapan sitelerde o fiyata düştüğünü görecek, veya en kötü ihtimal sikic games storeda 79tl oldugunu görüp oradan alacaktır bu saatten sonra..  

allreadydead beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ubi, 12 Temmuz'daki Ubisoft Forward etkinliğini uPlay hesabıyla izleyenlere Watch Dogs 2 (ve oyun içi bazı ödüller) verecekmiş. Meraklısı olan varsa 12'sinde baksın.

https://www.ubisoft.com/en-gb/forward

Stick around for the main show at 12:00 PM PDT/9:00 PM CEST for details from Assassin’s Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legion, Hyper Scape, and a few surprises.

The stream kicks off at 11:00 AM PDT/8:00 PM CEST with news and content from games like Trackmania, Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint, Just Dance 2020, Tom Clancy’s The Division®2, and more.

Don’t forget to login with your Uplay account to claim a free copy of Watch Dogs 2, plus answer trivia questions throughout to earn additional in-game rewards.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok