Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.067 mesaj var

On 05.07.2020 at 13:55, allreadydead said:

:D
Aldım ama oynarmıyım bilmiyorum. 100 liranın altında her oyunun çok düşük korsan oranı olur diye düşünüyorum aslında. 275ten 1000 tane satacağına 77 den 30000 satmak daha mantıklı değil mi ? 

Sony ve mantık? Gülerim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Far cry 3 güzeldi.ama sonraki 4, 5, bir de ayrı isimle çıkanlar hep aynı şey. O yüzden sadece 3'ü oynayıp bitirdim serinin takibini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, Squall said:

Hepside iyidir ama en güzelleri 3. oyun ve primal.

Primal''ı ben de çok beğendim. Fiyatı uzun bir süredir 50 TL civarında. Oyun arayışı olanlar bir şans verebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 dakika önce, MilesTeg said:

Primal''ı ben de çok beğendim. Fiyatı uzun bir süredir 50 TL civarında. Oyun arayışı olanlar bir şans verebilir.

İlerdediçke daha iyi oluyor bazı skiller açıldığında :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2'yi tek seven benim galiba... :D Oyunun atmosferi, silahların bi süre sonra eskiyip bozulmaları falan o dönem çok hoşuma gitmişti, severek oynamış hatta suyunu çıkarmıştım. Ama bir outpost'u temizlemiş olsanız bile sürekli orada spawn olan düşmanlar can sıkıyordu bir süre sonra.

3 de çok güzeldi. 4'e biraz baktım ama 3'ten pek de farklı olmadığını görünce bitirmedim. Sonrasını hiç oynamadım zaten, kabuk değişse de içi hep aynı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten demek istediğim oydu, 3'ü oynamayan biri 4'ü ya da 5'i oynasa yine güzel oyun der.  4'den sonra 3'ü oynarsa aynısıymış der.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Red Dead 130 TL falan olursa bakacağım da 300 TL ve bunun üzeri fiyatları bir oyuna vermem için oyunun bitmemesi lazım, senaryolu, belli bur sürede tamamlanacak oyuna bu paraları vermek hiç istemiyorum artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, T800 said:

Red Dead 130 TL falan olursa bakacağım da 300 TL ve bunun üzeri fiyatları bir oyuna vermem için oyunun bitmemesi lazım, senaryolu, belli bur sürede tamamlanacak oyuna bu paraları vermek hiç istemiyorum artık.

Aslında oyun  bitmiyor. Senaryolar bittikten sonra sonsuza kadar o evrende oynayabiliyorsun kovboy gibi ama ana hikaye bitiyor tabii. Birde online var tabii ama sorunluymuş duyduğuma göre.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

RDR2'nin maalesef online'ı GTA 5 gibi olamadı. Ben ilk zamanlarda bakmıştım ama hiç zevk vermemişti. Belki şimdi düzelmiştir ama pek oynayan yok gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yani global fiyatlandırma çerçevesinde mümkün değilken, EA in originde dahi Türkiyeyi Euro bölgesi olarak görmesi durumunu da göz önünde bulundurursak mümkün değil x2 oluyor..  Olursa (ben sanmıyorum) ben de dahil herkes alır heralde spotify üyeliğinden bile ucuz bu ne be...  :1pof:

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4 hours ago, stardust said:

Domuz gibi açgözlü bir firma olan EA'den böyle bir kıyak bekliyor olmanız... Origin varken steam'e geleceğini düşünmeniz... 

:cici:

Steame kesin gelecek zaten tonguç, buradaki tek tartışma ücreti.. :icon_zzzz:

ObiWan beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kara cumada XBox One S almıştım. EA Access'e yıllık  65 TL ödemişim. İnternetten araştırmıştım önceden fiyatı, böyle olacağını bilmeme rağmen yine de bir yamuk olmasın diye iyice yazıları okumuştum satın almadan. 

Şimdi baktım hala Xbox'a yıllık 65 TL'den satılıyor yıllık Access. PC'de de benzer durum olabilir. Tabii Steam'deki Horizon Zero Dawn vakası korkutuyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok