Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.051 mesaj var

Çıkar çıkmaz saniyesinde alınmalı bence. Sakata gelmemek lazım. :D Gerçi pek oyun oynadığımız da kalmadı ama dursun kenarda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zteam, Horizon Zero benzeri bir vaka tekrar yaşanmasın diye geçenlerde vpn ile bölgeniz dışında oyun almayı engelleyen adımlar attı diye biliyorum ama tam olarak yürürlükte mi emin değilim.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, Deathknight said:

Troyu ekledimde, arkadaşım kurup 5 dk sonra sildiğini söyledi :zuh:

Para verse silmezdi.. Temel psikoloji işte, beleş malın değeri çok olmuyor insancıkların gözünde.. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence rakamlar abartı değil. Beklediğimden düşük. 65 TL troll mü bilmiyorum ama 65'e yakalamışsanız çok çok iyimiş 5 yıl alınırdı :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 minutes ago, ObiWan said:

Bence rakamlar abartı değil. Beklediğimden düşük. 65 TL troll mü bilmiyorum ama 65'e yakalamışsanız çok çok iyimiş 5 yıl alınırdı :)

bizim 400 bitcoin'imiz yok ağam, sana her şey ucuz. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

EA ve Ubisoft gibi yamyam firmalardan oyun satın almamaya karar verdiğim için fiyatları ile ilgilenmiyorum.

Cyberpunk aldım. RDR2 halloween indiriminde alırım. Bunlar yeter.

Horizon aldım oynayamıyorum, beğenmediğimden değil ama anno 1800 o kadar iyi olmuş ki, kapatamıyorum oyunu.

-

EA play ile ilgili bir soru sorayım.

Misal üye oldun Titanfall 2 oynuyorsun, DLC'ler açık olacak mı ? olmayacaksa para ile aldığın DLC'lerin ücretini üyeliğini bitirmek istersen iade edecekler mi ?

DLC'leri de veriyorsa iyiymiş diyeceğim.

oyun 199 TL, 1 ayda bitiririm diyorsan ver 29 tl oyna bitsin.

-

size bir öneri

Eğer EA Play'deki single-player oyunlar, steam ofline mode'da oynanabiliyorsa, 10 kişi toplanıp yıllık 17 TL'ye ortak bir steam hesabı açıp EA Play alabiliriz.

Bir whatsapp grubu üzerinden, hesabı yönetir, oyununu indirecek kişi indirip steam hesabını offline'a alır.

tabi oyunu oynatmak için ayrıca bir Origin ya da farklı bir DRM falan istiyorsa o zaman olmaz bu işler, araştımak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

EA Play, Xbox Game Pass e dahil edilecekmiş,  henüz tam tarih belirtilmemiş fakat 10 Kasım'dan sonra deniliyor.

Bu arada yurt dışında Game Pass üyeliklerine zam gelmiş, muhtemelen burada da gelir yakında.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Watch Dogs'u hep merak etmişimdir. Tamam, bir GTA V değildir ama oynanmayacak gibi değildir diye düşünüyorum. Doğru muyum?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, wazzap said:

Watch Dogs'u hep merak etmişimdir. Tamam, bir GTA V değildir ama oynanmayacak gibi değildir diye düşünüyorum. Doğru muyum?

Oynanmayacak değil tabii ki ama ilk Watch Dogs'un iki sorunu var. Birincisi; oyun çıkmadan önce görsel olarak çok hype yaptılar ama piyasaya çıkan ürün trailer'dakilere göre berbat görünüyordu. İnsanlar burdan vurmaya başladı hemen. İkincisi; oyundaki bazı mekanikler biraz sıkıntılı (örn: araç kullanımı, tek tuşla hack işleri vb) ve bu yüzden oyun belli bir noktadan sonra sıkıcı olmaya başlıyor. Bitirmek için insanın biraz kendini zorlaması lazım.

İkinci oyunu oynamadım, boş vakit bulursam başlayacağım ona.

RFID beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 saat önce, Psikobat said:

Hatırla ! :D 

ahah eyvallah.. yalnız ben gönderiyi girdikten sonra resmin altında yazanı farkettim.. 24 Eylül'e kadar yazıyormuş.. Ben ilk okuduğumda 24 Eylül'den itibaren diye algılayıp o nedenle hatırlatın yazmıştım.. Sonra farkedip attım hemen kütüphaneye.. Yiğitliğe bok sürdürmemek için de buradaki mesajımı düzeltmedim :mrgreen:

Ama hatırlatma için tekrardan teşekkürler :alkis:

Psikobat and TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam Sonbahar Satışı saat 21:00 itibariyle başladı, Red Dead Redemption 2 ile Death Stranding aldım ben indirimden.

Doom Eternal fiyatı da baya uygun ama bu ikisi yeter bana artık.

Oyun almak isteyenler bakabilirler.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Red Dead Redemption 2'yi iade ettim, en yüksek ayarlarda 1080Ti ile 1080p çözünürlükte benchmark testi 52 FPS oldu ki artık Winter Sale döneminde ekran kartı değişmiş olursa o zaman bakarım, 52 FPS falan çekilir birşey değil çok, sadece hikayesi üstüne muazzam görsellere sahip bir oyun olsa yine iade etmezdim de o da değil benchmark testinden gördüğüm.

Death Stranding'in performansı ve oyunun görsel kalitesi gayet iyi, onunla devam.

T800 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, T800 said:

Red Dead Redemption 2'yi iade ettim, en yüksek ayarlarda 1080Ti ile 1080p çözünürlükte benchmark testi 52 FPS oldu ki artık Winter Sale döneminde ekran kartı değişmiş olursa o zaman bakarım, 52 FPS falan çekilir birşey değil çok, sadece hikayesi üstüne muazzam görsellere sahip bir oyun olsa yine iade etmezdim de o da değil benchmark testinden gördüğüm.

Death Stranding'in performansı ve oyunun görsel kalitesi gayet iyi, onunla devam.

1080p ile 1440p arasında neredeyse hiç fark olmuyor rdr2'de. 1440p monitör varsa onda oynayabilirsin abicim. Bir de her ayarın en yüksek, ultra olmasına gerek yok. Görüntü kalitesi çok değişmeden gayet kaliteli görüntüyle 1080Ti ile 60-90 fps'de oynayabilirsin. Bazı ayarlar görsel olarak birşey katmasa da hayvan gibi fps düşürüyor. Youtube'da ayarları aratırsan bulursun. Ama 100 fps falan oynayım ayar falanla da uğraşamam dersen yeni kart şart :mrgreen:

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok