Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.051 mesaj var

Öyledir mutlaka da hiç uğraşmadım hatta artık bildiğim halde bile diyeyim.

Cyberpunk gelecek, onu da almıştım, hem Death Stranding hem de bu şimdi çok gelecek. Daha sonra bakarız artık.:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@T800

https://www.cursedhardware.com/topic/3439-read-dead-redemption-2/?do=findComment&comment=119745

Tolga abi, wazzap göndermişti, bu video'da gözüken şekilde yaptım ayarları, görüntü kalitesinden taviz vermeden 20 fps civarı arttırıyor. Gerçi oyunu iade etmişsin ama yine aklında olsun. 

-

Ayrıca Death Stranding'i benim yüzümden alıyorsan ben iade kabul etmiyorum, küfür etme bana sakın bu oyunu nasıl beğendin diye. :mrgreen:

Oyunun sonu bile bitmiyor, adamlar başına 2 saat sonuna 2 saat film koymuşlar resmen izliyorsun olayları. Çok farklı bir oyun umarım beğenirsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, stardust said:

@T800

https://www.cursedhardware.com/topic/3439-read-dead-redemption-2/?do=findComment&comment=119745

Tolga abi, wazzap göndermişti, bu video'da gözüken şekilde yaptım ayarları, görüntü kalitesinden taviz vermeden 20 fps civarı arttırıyor. Gerçi oyunu iade etmişsin ama yine aklında olsun. 

-

Ayrıca Death Stranding'i benim yüzümden alıyorsan ben iade kabul etmiyorum, küfür etme bana sakın bu oyunu nasıl beğendin diye. :mrgreen:

Oyunun sonu bile bitmiyor, adamlar başına 2 saat sonuna 2 saat film koymuşlar resmen izliyorsun olayları. Çok farklı bir oyun umarım beğenirsin.

Winter Sale'de alırım büyük ihtimal bir daha, o zaman bakayım, sağol. :)

Kojima oyunlarını(derken Metal Gear serisini kastediyorum) severim diyebilirim iyi kötü, Metal Gear Solid 2 yüzünden PS2 almıştım mesela, ama ilk oyunu kaçırmıştım PS1'de. Metal Gear Solid 3'ü ise nedense pek tutmamıştım. Metal Gear Solid 4'ü yine PS3'te bitirmiştim, o da iyiydi. 

Beşinci oyunun ise Prologue sayılabilecek kısmı olan Ground Zero gayet iyiydi ancak oyunun kendisi yine sarmadı.

Bunun da girişini beğendim, sonrasında sapıtmazsa(bana göre tabii :) ) bir sorun olmaz, merak etme yani. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Psstore Worms W.M.D tek başına 219 lira.
Worms Battlegrounds+Worms W.M.D ikisi birden alınınca 39.75.
Pc'de senelerce oynadım. Bu sürümlerini bilmiyorum ama fiyatı görünce aldım.
Bu arada psstore'dan 180 liraya psplus aboneliği alamıyordum hem oyun hem de aboneliği birlikte sepete atınca ilk denemede kabul etti kredi kartını.
Bir dümen dönüyor ama bilemedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 saat önce, Altan Yoklar said:

Psstore Worms W.M.D tek başına 219 lira.
Worms Battlegrounds+Worms W.M.D ikisi birden alınınca 39.75.
Pc'de senelerce oynadım. Bu sürümlerini bilmiyorum ama fiyatı görünce aldım.
Bu arada psstore'dan 180 liraya psplus aboneliği alamıyordum hem oyun hem de aboneliği birlikte sepete atınca ilk denemede kabul etti kredi kartını.
Bir dümen dönüyor ama bilemedim.

Random tamamen. Keyfi varsa paranı alır yoksa almaz.

Adamlar yıllardır daha bu kredi kartı sorununu bile çözemedi.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

40 defa ps4 ve bilgisayardan denemişimdir . Asla kabul etmedi. Sadece 39.75 liralık oyun ekledim sepete. Psplus 1 senelik abonelik +39.75'lik Worms paketi. İlk denemede kabul etti. Şüphe uyandırmıyor mu?
O şekilde ayarlanmış diye düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Psstore'da yıllık harcadığım paraya göre bir algoritma-şablon hazırlanabilir. Çok da zor değil yahu. Psstore'dan az alışveriş yapan çok alış veriş yapan uzun süre yapmayan , bir sürü senaryo oluşuturulabilir. 40 defa denemişimdir 3-5 defa değil. Bilgisayardan ayrı ps4ten ayrı gece sabah öğleden sonra hep aynı cevap ama sepette iki ürün olunca ,ilk denemede yahu ilk denemede şaak kabul edildi.
Yazılım - online alışveriş vb işlerinden bihaberim . Saçmalıyor muyum?
Komplo teorileri-büyük resim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce ilk beleş oyunumu aldım skylines aldım ve çaat diye 60 tl kupobn verdi. :) Onunlada Valhallayı alırım cyberpunkın acısını hafifletsin biraz :( 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Squall said:

Az önce ilk beleş oyunumu aldım skylines aldım ve çaat diye 60 tl kupobn verdi. :) Onunlada Valhallayı alırım cyberpunkın acısını hafifletsin biraz :( 

Benim de o kuponla Anno 1800'ü alasım var ama bedavaya verirler diye çekiniyorum. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

anno 1800'ü bedava verirlerse mahşerde ellerim yakalarında olur. Ubi Store -ubisoft connect olmuş- fena olmayan indirimler yapmıştı ona. uzak ara en iyi anno oyunu olmuş saatlerce yerinden kalkmadan oynuyorsun. bedava verilecek oyun değil ama epic, steam karşısında öyle eziliyor ki her şeyi deneyebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Epic'in şuan bedava verdiği oyunlar üstüne para verip başınıza silah dayasalar yine oynamayacağınız türden şeyler. 60 tl indirim kuponu iyi stratejik olarak kullanabilirseniz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Black Friday'den farklı birşey görmedim, tek fark Ghostrunner bir miktar ucuzlamış, ama onun da bu indirimle ilgisi yok herhalde, artabilir belki fiyatı.

Ghosrunner da Polonyalı stüdyo oyunu bu arada. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, stardust said:

steam kış indirimleri başlamış, epic mevzusunu kapayabiliriz :zuh:

Bildiğim kadarıyla epicdeki kupon tek seferlik değil, oyun aldığınızda bir daha veriyor.

Steamdeki indirimlere ise bakmaya bile gerek yok çünkü hep aynı şeyler yeni oyunda yok steamde hala yüzyıllık Withcer 3 ü koymuş ana sayfaya onu satmaya çalışıyor epicden valhallayı ve watch dogs legion ı alacağım.. Zaten indirimliler birde üzerine 120 tl indirimle alacağım mis. :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 hours ago, stardust said:

steam kış indirimleri başlamış, epic mevzusunu kapayabiliriz :zuh:

oyunlar şu anda steam ve epic de aynı fiyat ama epic squall'ında dediği gibi sürekli 60 liralık kupon dayıyor. Mesela Squadrons gözümde fiyatı her iki tarafta da 167 TL. Ama epicde 60 TL kuponla 107 liraya geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok