Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.051 mesaj var

1 hour ago, allreadydead said:

oyunlar şu anda steam ve epic de aynı fiyat ama epic squall'ında dediği gibi sürekli 60 liralık kupon dayıyor. Mesela Squadrons gözümde fiyatı her iki tarafta da 167 TL. Ama epicde 60 TL kuponla 107 liraya geliyor.

saadet zinciri bu olm, kanmayın böyle şeylere. titancı mısınız siz ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, stardust said:

virgül kullanmanın önemi: Assassin's Creed Chronicles - China Ubisoft'ta bedava sandım, sacede çinçedir dili diyerek basmıyordum nerdeyse linke :D

Bu sanırım benim hesapta var. :) 

Boşver PC'yi aç konsolda oyna yayılıp.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, stardust said:

virgül kullanmanın önemi: Assassin's Creed Chronicles - China Ubisoft'ta bedava sandım, sacede çinçedir dili diyerek basmıyordum nerdeyse linke :D

China Ubisoft diye birşey mi vardı?:lol: Olsa bile bizi ilgilendirmezdi sanırım. Neyse, zeki  olunca herşey kolayca çözülüyor bak:facepalm:

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, MilesTeg said:

China Ubisoft diye birşey mi vardı?:lol: Olsa bile bizi ilgilendirmezdi sanırım. Neyse, zeki  olunca herşey kolayca çözülüyor bak:facepalm:

Sağol kafam yarıldı :lol:

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Microsoft Store'da da bazı oyunlarda güzel indirimler var. 35 liraya Division 2'yi aldım dün gece. Konsola demosunu indirip kurcalamıştım biraz; oynanışı hoşuma gitti diyebilirim. Series X için 60 fps güncellemesi de gelmişti. Epey bir oyalar bu oyun beni.

Bir de Witcher 3 için 2 expansion set'i içeren season pass aldım 20 liraya. PC'de adamakıllı oynayamamıştım Witcher'ı. Konsolda yine 60 fps güncellemesiyle, geniş bir zamanda oynayıp bitirmeyi düşünüyorum.

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 saat önce, Najaz said:

Microsoft Store'da da bazı oyunlarda güzel indirimler var. 35 liraya Division 2'yi aldım dün gece. Konsola demosunu indirip kurcalamıştım biraz; oynanışı hoşuma gitti diyebilirim. Series X için 60 fps güncellemesi de gelmişti. Epey bir oyalar bu oyun beni.

Bir de Witcher 3 için 2 expansion set'i içeren season pass aldım 20 liraya. PC'de adamakıllı oynayamamıştım Witcher'ı. Konsolda yine 60 fps güncellemesiyle, geniş bir zamanda oynayıp bitirmeyi düşünüyorum.

Division kadar haksızlığa uğramış başka oyun yoktur. Şimdi baktım 237 saat olmuş. Hala hergün oynuyoruz şu anda resident evil eventi var ona kostüm topluyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Squall Vallahi dün akşam başına bir oturdum, 6 saat kadar oynamışım. Uykum gelmiş olmasa bir o kadar da oynardım herhalde :)

Bende Xbox Gold olarak ilk Division da var, ama o bunun kadar sarmamıştı. Hatta bundan önce Ghost Recon Breakpoint'in deneme sürümünü indirip oynamıştım ama temel oyun dinamikleri aynı olmasına rağmen o da yavan gelmişti. Sanırım o şehir/sokak çatışması, gerilla savaşı atmosferini çok iyi yaratmış Ubisoft Division 2'de; o yüzden kaptırıyor insan kendini oynanışa. Grafikler ve özellikle 60 FPS güncellemesi de çok güzel olmuş.

Bir de oyunun tüm bunları 35 liraya sana sunduğu gerçeği var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grafik motoru zaten efsanedir. Oyunun oynanışı çok başarılı, bir shooter olarak vuruş hissi ve class mekanikleri efsane. Hele birde co op oynacak arkadaşların varsa dahada zevkli. Topluluğuda bir mmo için gayet iyi, ne zaman yardım çağırsam en fazla 2-3 dakika içinde bir ajan gelip yardım etmiştir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

20 saat önce, TiesTorN said:

cyberpunk'a ilk indirim gelmiş steam'de... %10

%50 indirim geldiğinde artık alınacak kıvama gelir heralde beklemeye devam :mrgreen:

Ölücü detected.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cyberpunk daha önce de bir kez %10 indirim almıştı oyun çıktıktan sonra. %50 indirim beklenmesi çok mantıklı hareket ama veri çaldırma, hissedarların mahkemeye vermesi falan derken bu süreçten sağ çıkacak mı bakalım CDPR.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, allreadydead said:

CDPR hacklendi ve bütün kaynak kodlarını çaldılar. Cyberpunk'ın kodu da çalındı ve satıldığı söyleniyor. Belki alan fixler :D

:zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok