Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.052 mesaj var

4 hours ago, Peregrine said:

Beyler Epic'de Control bedava. Kaçmaz, saldırın! :icon_viking:

bunlar steam'le rekabet edebilmek için ne yapacağını şaşırdı.

oynamayan kaldıysa kaçırmasın, çok iyi oyundur.

o kadar çok beleş oyun ekledim ki epic games'den galiba vicdanımı rahatlatmak için 1 oyun satın alacağım bu gidişle :lol:

ve şişko gabe'in sonu yaklaşıyordu... :icon_twisted:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ubi Store'da Forward etkinlikleri dahilinde indirimler var. FORWARD koduyla bazı oyunların fiyatları makul seviyelere gelmiş. Mesela Immortals: Fenyx Rising 74,50₺'ye, Ghost Recon: Breakpoint Ultimate Ed. 47,80₺'ye, AC: Valhalla 141,75'ye düşüyor (bunda pek indirim yok gerçi).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam indirimleri eski tadı vermiyor artık. Hep aynı 120 senelik oyunlar indirime giriyor. Son birkaç senedir Steam indirimlerinden bir şey alamadım, alacak bir şey bulamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

en sağlam indirimleri winter ve summer sale adı altında yapıyor, yani haftaya göreceğiniz fiyatlar önümüzdeki bir kaç ay için mümkün olan en düşük fiyatlar olacak..

benim hollow knight silksong dışında beklediğim oyun yok PC için. ama stardust edition olarak oynayıp beğendiğim death stranding gibi oyunları 100 lira ve altına düşerse alırım işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ori serisi, Hollow Knight, oynamadıysanız Bastion da güzeldir.

3 hours ago, Altan Yoklar said:

1050ti ile oynayabileceğim oyun öneriniz var mı acaba. 6-7 senelik fiyatı düşmüş kesin oyna diyeceğiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Altan Yoklar said:

1050ti ile oynayabileceğim oyun öneriniz var mı acaba. 6-7 senelik fiyatı düşmüş kesin oyna diyeceğiniz.

1 hafta sonra DIABLO IV

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 dakika önce, allreadydead said:

pre release mi açılıyor ? zaten 1 act 1-2 quest'i olur o.. en fazla 1 saat bilemedin 2 saatlik içerik..

Ay sonu gibi geleceği söyleniyor. Benimde tahminim o yönde Act 1-2

allreadydead beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forza Horizon 4 - 46 TL

-

Forza Horizon 4 Deluxe Edition - 62.5 TL

The Forza Horizon 4 Deluxe Edition digital bundle includes the Car Pass and the Formula Drift Car Pack.

-

Forza Horizon 4 Ultimate Edition 67.5 TL

The Forza Horizon 4 Ultimate Edition digital bundle includes the full game and Car Pass, VIP Membership, Formula Drift Car Pack, Best of Bond Car Pack, and the Fortune Island and LEGO® Speed Champions game expansions.

-

Bunu multi oynama şansım pek olmayacak gibi, hangi versiyonu alsam ? çok da büyük fark yok ama bi sorayım yine de @TiesTorN

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, TiesTorN said:

ben en yükseği neyse onu almıştım, 1 hafta oynadım sarmadı... sonra iade ettim :lol:

hadi ya, ben stardust edition'dan açıp bir bakayım indirim bitmeden önce, ona göre alırım o zaman.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, stardust said:

hadi ya, ben stardust edition'dan açıp bir bakayım indirim bitmeden önce, ona göre alırım o zaman.

5'i geliyor Eylül'de, hem de game pass ile. Konusu bile var forumda, nasıl moderatörsünüz arkadaşım?!?!?!111111:icon_crash:

:mrgreen:

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, MilesTeg said:

Karpuzcu Osman da kim?:kayik::zuh:

hmm çok iyi oldu sorduğun, o eski nick'ler temizlenebiliyormuş, sayende bunun da farkına vardım :D

karpuzcu osman, 25 sene falan önce sanane.com korsan counter strike serverlarında birlikte oynadığım bir arkadaştı, heralde bi ara onu yad ettim CS oynarken...

Peregrine and MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok