Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.052 mesaj var

1 hour ago, rammstein said:

Hem bedava olunca haber vermiyorsunuz hem de epic fail diye alay mı ediyorsunuz :lol:

On 12/26/2021 at 9:33 PM, SEP said:

İlgilenen olursa Control, bir günlüğüne Epic'te yeniden ücretsiz.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 hours ago, Peregrine said:

Hâlâ Control oynamayanlar için "Epic fail" olmuş diyebilirim. (bkz. dad jokes) :mrgreen:

19 hours ago, rammstein said:

Hem bedava olunca haber vermiyorsunuz hem de epic fail diye alay mı ediyorsunuz :lol:

Yok ben aslında laf cambazlığı esprisi yapmaya çalışmıştım "an epic fail of failure to install Epic on your PCs" anlamında; bir nevi "dad joke, cheesy joke, etc." :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

God of War ve The Last of Us Part II %75 indirime girmiş. Haberiniz olsun.

The Last of Us Part II = 99,75 TL

God of War = 89,50 TL 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Fenriz said:

God of War ve The Last of Us Part II %75 indirime girmiş. Haberiniz olsun.

The Last of Us Part II = 99,75 TL

God of War = 89,50 TL 

hoşgeldiniz yeni üyemiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Direk ekledim battlefront 2 sonrası bu hediye şukella oldu. Şu an fallen order oynuyorum akabinde geçiş bile yapabilirim o derece gaz geldi 😁

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ucuz oyun kalmadı da Steam indirimleri başladı saat 21:00 itibariyle, pek alacağım yoktu ama Elden Ring'de de 60 FPS kilidi var gördüğüm kadarıyla, Sekiro'yu da iade etmiştim bu nedenle, bunda da baktım bir iki mod ancak hep sorunlu, sorunsuz olanı yok sanıyorum.

Spider-Man Miles Morales indirime girdi, daha önceki indirimlerde indirim yoktu bunda, Elden Ring'de de sanırım ilk defa indirim oldu, onun dışında Days Gone ve God of War'da iyi indirim olmuş gördüğüm kadarıyla.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, Pablo 'Definitive' Vader said:

Bu yıl Epic'in ücretsiz oyunları adına yakışır şekilde EPIC FAIL bana göre.

Bu akşamki bedava oyun Metro serisinden olacakmış. Gerçi artık oyunu bedava olarak almayan kaldı mı bilmiyorum. Yine de adı sanı olmayan, zaten satış fiyatı 10-20 TL olan oyunlardan değil.

Bu sene Epic eski performanslarını aratıyor gerçekten de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Epic demişken, Crime Boss: Rockay City isimli bir oyun var, sanırım Epic exclusive bu. Payday varı bir oyuna benzettim, kadrosu ilginç baya, Danny Glover, Michael Madsen, Chuck Norris, Danny Trejo, Kim Basinger var, aktör kadrosuna ciddi kaynak ayırmışlar gibi. Daha çıkmadan da indirimde ancak yine görmekte fayda var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkham Knights'ı ilk çıktığında FPS bloku nedeniyle ignore etmiştim Steam'de. Şimdi baktım da her şeyi düzelmiş, 13.35 TL'ye premium edition aldım, sanırım bunda bütün ek paket vs beraber geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, wazzap said:

Arkham Knights'ı ilk çıktığında FPS bloku nedeniyle ignore etmiştim Steam'de. Şimdi baktım da her şeyi düzelmiş, 13.35 TL'ye premium edition aldım, sanırım bunda bütün ek paket vs beraber geliyor.

her şeyi düzeleli yıllar geçti yahu :lol: ben 2019'da bitirdiğimde tüm sorunları giderilmişti zaten ki ben bile geç oynadım aslında...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Epic'te bugün verilecek bedava oyunun Death Stranding olacağı söyleniyor. Oyunu edinmek isteyenler kaçırmasın. Türkiye saatiyle 19.00'da.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yok, hayır,  Epic "bedava ve ekstra" ** verdiği oyunlar yeterince iyi olmadığı için "tü kaka". 🤷‍♂️ :) 

** (Trademark LP)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, MilesTeg said:

Epic'te bugün verilecek bedava oyunun Death Stranding olacağı söyleniyor. Oyunu edinmek isteyenler kaçırmasın. Türkiye saatiyle 19.00'da.

Evet Death Stranding veriyorlar ve login kasılıp kasılıp hata veriyor. Sanırım tüm dünya bedava ve ekstra Death Stranding almak için sıraya geçince sistemi çökerttiler. :lol:

epic-fail.png

Peregrine tarafından düzenlendi
edit: screenshot

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uygulamadan alınamıyor yoğunluk yüzünden sanırım, web sitesinden alınabiliyordu ekledim kütüphaneye. Gamepass'te olmayan bir oyun verselerdi daha iyi olacaktı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de uygulamadan alabildim az önce ama önce indirmek için library girdisinin altında da login yap diyordu. Üzerine basınca yeniden login istedi ve onu da yapınca indirme aktif oldu. Şimdi SSD'de yer açmaya çalışıyorum. 🤦‍♂️😅

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Epic'te ilk olarak oyunun "Director's Cut" sürümünün verildiği, ancak yoğun talep sebebiyle oyunun temel sürümüne dönüldüğüyle ilgili bir bilgi var. Erken davranıp Director's Cut alanların siparişleri de temel sürüm olarak değiştirilmiş. Doğru mu acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok