Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.067 mesaj var

Bu dombili gabe g2a linkleri paylaşırsak steamchatten siliyo. Ne dombili yaw. g2adan oyun alanlara diyim de iki gün sonra patlatırsa gabe bu keyleri fena olabilir. tüm hesap elden gidebilir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu dombili gabe g2a linkleri paylaşırsak steamchatten siliyo. Ne dombili yaw. g2adan oyun alanlara diyim de iki gün sonra patlatırsa gabe bu keyleri fena olabilir. tüm hesap elden gidebilir. 

Steam zaten oyunların kullanım hakkını veriyor, Steam sistemini kapatırlarsa ama benim oyunum vardı diye çalacak bir kapı da yok ki.. G2A'dan alınan key'lerde sıkıntı çıktığında bildiğim kadarıyla sadece oyunu siliyorlar hesaptan ama hesabı banlamak gibi bir durum olmuyor. En azından ben hiç duymadım öyle bir örnek.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende duymadım. Steam Yozgat menşeili bir türk firması olsa rahatça yapabilirdi bunu. Nede olsa burası dingonun ahırına evrildi, istediğini istediğin kılıfa uydurabiliyorsun ama ABD, Avrupa falan sıkar biraz 500 oyunlu bir hesabı sırf g2a'dan 10 dolara ucuz oyun aldın diye silmek.

Hamza beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Stanley Parable oyundan ziyade daha çok pskolojik bir deneye benziyor. Ben hiç sevmedim bu yüzden ayrıca oyun başladığı zaman kapıyı kapatmıştım oyun başlar başlamaz bitmişti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir deneyeyim Parable'ı, ilginç birşeye benziyor.

EK: Dün akşam 2-3 saat oynadım başından kalkamadan :)

"Seçim" kavramının gözüne parmak sokmuşlar tek kelimeyle. Takıntı haline getirilebilinecek bir oyun olmuş.

Keyifli, bazen tekrarlar yüzünden sıkıcı ama bir o kadar da sürprizlerle dolu, paranoyak ve şizofren bir oyun.

Teşekkürler @@SkyWarrior güzel bir deneyim oldu benim için :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5