Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.052 mesaj var

Hangisi complete journey mi.. ? 

Düz Deponia yazıyor. Sonraki adını söylediğinde dahil seriyi alacağım vakitli bir zamanda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm ilk deponia..  Valla onu oynadığımda o eski adventurelara ne kadar hasret kaldığımı ve ruhumu doyurduğunu hissetmiştim.. 

Onun devamı sırasıyla Chaos on Deponia ve Goodbye Deponia ... Complete Journey bu 3 oyunun birleşimi, onu almana gerek yok ilkini oynadıysan.. 

Buarada 3. oyun konu olarak ve gameplay olarak baya zor onu da aklıma gelmişken belirtiim.. 

Bu seri aslında üçlemeydi ama sonra Deponia Doomsday adıyla bir oyun daha çıktı.. onu ben de daha oynamadım ama merak da ediyorum nasıl devam ettirdiklerini ilk büyük indirimde alıcam..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İçeriden aldığım bilgiye göre :) FM17 cuma-pazar akşamı arası ücretsiz olacakmış, %50 indirimli olarak alınabilecekmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

one pek imkan hitmal yok o renderlari yapmak oldukca pahali ve zahmetli.o yuzden bi cok firma o isleri birakip bol bol oyun icin seyler yapiyo.oyunlar elden gecirip codu degisitirp low testurelarin yerine high yapmak gibi orjinalli olmasa bile amatoru modcular yapapildigi duzeyi geciyo.o bakimdan pek imkan ihtimal vermiyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben multi mantığıyla bakıyorum, 2 zaten aşağı yukarı aynısı değil mi 1in...

neyse, seveni vardır tabi de benim için çok gereksiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

reset başkan sen niye bunu ucuz oyuna yazdın ki, yeni başlık açılmayı hakeden bir haber bu.

ben açtım başlık, sc muhabbetine yeni başlıktan devam edebiriz :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

SC

gören de oynadı yalayıp yuttu multinin kitabını yazdı sanacak  :cici: sc2 oynadın mı hiç?

2 yi çok oynamadım ama sen kısa pantolonla gezerken biz üniversite yurtlarında sabaha kadar SCBW atardık. 2. oyunu da oynayan arkadaşlarım ilk oyundaki kadar iyi MM olmadığından şikayetçiler.

Blizzard saçma sapan auth metodlarına ve DRM saçmalıklarına geçtikten sonra ben bıraktım kendisini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5