Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.052 mesaj var

Bu başlığı da açalım. 

Var mı güzel oyun indirimi?

Densha sormuş başka bir başlıkta. Enpara'nın %50 kampanyası devam ediyor. Bu yıl PS ve XBox store da eklenmiş indirime . 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Online olarak başvuru yapılıyor. Müşteri Temsilcisi kartı ve bankacılık sözleşmesini verdiğiniz adrese getiriyor.

Ben de dün enpara.com müşterisi oldum. Bankacılık hizmetlerimi de tamamen oraya taşımayı planlıyorum.

Ayda maksimum 25 TL hesaba geri ödemesi güzel.

Ek olarak Türk Lirası olarak yapılan hiçbir para transferi için ücret yok.

Hiçbir hesap tipi için hesap işletim ücreti yok.

Enkart için kart ücreti yok.

Finansbank ATM'lerinden para çekmek ve yatırmak sürekli olarak ücretsiz. Ayrıca 2015 yılı sonuna kadar ayda 1 kez farklı banka ATM'lerinden para çekmek ücretsiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Play Station, Deezer ve Spotify 'da aylık toplam 50 TL'lik harcamanın %50'si bir sonraki ayın 5'inde hesaba nakit olarak iade yatıyor. Hangi servisten kaç TL harcandığı önemli değil. Toplamı 50 TL'yi aşsa bile en fazla 25 TL geri alınabiliyor. Steam için kullanılacaksa ve iade tutarları biriksin isteniyorsa Steam cüzdanına her ay 50 TL ekleyip 25 TL'si geri alınabilir.

Web sitesinde tüm kampanyalar detaylı olarak açıklanmış. Bu kampanyanın linki de aşağıda mevcut :

http://www.finansbank.enpara.com/kampanyalar/uygulamaindirimi.aspx

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benzer bir kampanya , bu kadar iyi olmasa da , iGaranti'de de var . ama onda kart falan çıkartmak gerekiyor. Faizleri de çok çekici değildi. O yüzden çıkarmadım kart. 

Var mı iGaranti kullanan?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MMO olupta f2p olan hiç bi oyundan hayır gelmez. Adamlar zaten zoraki harcama yapman için teşvik ediyor, bi yerden sonra bi bakıyosun atı alan Üsküdar'ı geçmiş hesabı senin onca saat oynadığın emeğin üstüne çata pat edip geçiyor. Yakın vadede swtor örneği vardı mesela arkadaşla biraz takılmıştık. Sırf senaryo oynamak için bile kahroluyordun yok 10 lvle kadar hızlanma kapalı yok 30 mu 40 mı unuttum şimdi araç kullanamassın gibi gibi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Online olarak başvuru yapılıyor. Müşteri Temsilcisi kartı ve bankacılık sözleşmesini verdiğiniz adrese getiriyor.

Ben de dün enpara.com müşterisi oldum. Bankacılık hizmetlerimi de tamamen oraya taşımayı planlıyorum.

Ayda maksimum 25 TL hesaba geri ödemesi güzel.

Ek olarak Türk Lirası olarak yapılan hiçbir para transferi için ücret yok.

Hiçbir hesap tipi için hesap işletim ücreti yok.

Enkart için kart ücreti yok.

Finansbank ATM'lerinden para çekmek ve yatırmak sürekli olarak ücretsiz. Ayrıca 2015 yılı sonuna kadar ayda 1 kez farklı banka ATM'lerinden para çekmek ücretsiz.

Enpara yı bir südir kullanıyorum. 

Faizi iyi , ordan zaten esas kazanıyor. Bu tür kampanyaları da iyi . 

Ancak ana hesap  olarak kullanmak zor. Daha işlevsellik olarak diğerleri kadar gelişmiş değil. en basitinden sanal kart yok. 

Garanti yi hep eleştiririz ama kabul etmek lazım ki, teknoloji takip konusunda en iyilerden ,belki en iyisi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Enpara yı bir südir kullanıyorum. 

Faizi iyi , ordan zaten esas kazanıyor. Bu tür kampanyaları da iyi . 

Ancak ana hesap  olarak kullanmak zor. Daha işlevsellik olarak diğerleri kadar gelişmiş değil. en basitinden sanal kart yok. 

Garanti yi hep eleştiririz ama kabul etmek lazım ki, teknoloji takip konusunda en iyilerden ,belki en iyisi. 

Garanti Bankası'nın işlem ücretleri çok yüksek. Internet ve Cep şubesinin işlevselliği gibi konularda birçok rakibinden iyi durumda olduğunu ben de kabul ediyorum..

Ben bir miktar parayı enpara.com'a transfer ettim ve kullanıyorum. enpara card bana yeterli geliyor, sanal kart kullanmayı bıraktım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Humble'da Square Enix Bundle'ı var. 

Hitman Absolution, Hitman GO ve Supreme Commander. Averaj (6,84$) üzeri Thief, Murdered Soul ve Deus EX: Human Rev. Dir. Cut ve açıklanmayan bir oyun da geliyor. 15$ verirseniz ek olarak Tomb Raider ve Sleeping Dogs veriyor.

https://www.humblebundle.com/?logo&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_campaign=0b413825a8-Humble_Square_Enix_Bundle_2&utm_medium=email&utm_term=0_990b1b6399-0b413825a8-100816757

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok