Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.052 mesaj var

Buda tatlı bir oyuna benziyor, zamanının serious sam oynunu anımsattı konseptler farklı olmasına rağmen birazda painkillerıda anımsatıyor. Buda denenebilir gibi geldi beleş olması zaten ayrı tatmış :P

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zİggurat çok tatlı oyun ya, ben para verip almıştım severek zevkle oynadım. Halada arada canım çeker oynarım. Boş beleş oyun muamelesi yapmayın, roguelike, heretic tarzı bir oyun diyelim. Heretic diyorum çünkü bir büyücüyü kontrol ediyoruz. Roguelike yani ölünce bir telafisi yok baştan başlıyorsunuz ve her oyunun haritası birbirinden farklı.Tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 dakika önce, Deathknight said:

Gog' da Beneath a Steel Key bugün beleş listesine giren bir başka oyun olmuş.

Beneath a Steel Sky'mı acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam' de PUBG indirim yapılmış. 46liraya geliyor 5 temmuza kadar sürecekmiş kampanya. Gündemde favori bi oyun sayılır, benim bi kaç arkadaş almışlardı daha önceden, alsana alsana diye ısrar ediyorlardı. Dh forumlarda da cüzdandakileri paraya dönüştürmek isteyen bazı arkadaşlar %35' e kadar daha indirim yapıyorlar. Normal şartlarda 70liraya satılan bir oyunmuş 30liraya denk getirip bugün 1 tane aldım bakalım bende. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, Executioner said:

Steam'in şu dandirik mouse düşmanı oyununu kasan var mı aranızda? Biraz oynuyim dedim çok salakça çekilmiyor ya. :)

Levet atlama, karaketer özelleştirme, ilkokul seviyesinde oynanış ve 400 kişiye beleş oyun hediyesi ile epey bir kitleyi bağlamışlar gibi duruyor :) Ben de biraz baktım ama çabuk sıktı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rise of Tomb Raider aldım şimdi. Season Pass içinde diyor ama sanırım bazı DLCler eksik. Season Pass olarak alınca hepsi içinde olmuyor muydu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok