Ucuz oyun avcısı
5 5

Bu konuda 2.052 mesaj var

Ben mi bu indirimde Steam'de bir şey bulamıyorum bir tek yahu:icon_think:

(Ne biçim bir cümle oldu...)

Zebil gibi oyun var ama ilgilendiklerimin indirimleri az, saçma sapan oyunlar da ilgimi çekmiyor. Bu indirim elimiz boş döneceğiz galiba...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu indirimde Northgard ve Beholder'ı aldım. Her iki oyun da indie ve beklediğimden iyi çıktılar. İhtiyaç duyan varsa her ikisinin de resmi olarak Türkçe desteği var ancak Northgard'da Türkçe karakter sorunu var şimdilik, o da yamayla düzelecek bir şey. Frostpunk'ı da bekliyorum ne zamandır ama nispeten yeni çıkmış oluşundan iyi bir indirim gelmedi ona.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 hours ago, Lightning McQueen said:

Bu indirimde Northgard ve Beholder'ı aldım. Her iki oyun da indie ve beklediğimden iyi çıktılar. İhtiyaç duyan varsa her ikisinin de resmi olarak Türkçe desteği var ancak Northgard'da Türkçe karakter sorunu var şimdilik, o da yamayla düzelecek bir şey. Frostpunk'ı da bekliyorum ne zamandır ama nispeten yeni çıkmış oluşundan iyi bir indirim gelmedi ona.

Northgard güzel oyun, alırsam onu alırım. İyi vakit geçirtiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Northgard güzel oyun; bu aralar tam oynamak istediğim tür ama pahalı bence. 10 lira seviyesinde falan olsaydı alırdım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steam indirimlerinin son gününde olduğu aklıma geldi de gidip hemen Middle earth shadow of war aldım, 60TL bu oyun için gayet güzel bir fiyat, Öncekini oyun (shadow of mordor) humble'da görüp aldım ama o 19.99$'du.:1pof:

Başka varmı diye göz gezdirirken witcher 3'e gözüm kaydı, tam alacaktım ki zaten az vakit ayırabildiğim için oynama imkanı bulamam deyip  Aralık indiriminde almaya karar verdim.

https://www.cheapshark.com/  bu sitede verilen cidden işe yarıyor.

mehmetclk tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Insurgency 48 saat için bedava, yarın doluyor süre galiba, elinizde yoksa install'a tıklayarak listenize ekleyebilirsiniz.
https://store.steampowered.com/app/222880/Insurgency/

Ayrıca şu anki steam kütüphanesinin çoğu ucuz oyun sınıfına giriyor. Steam'in bizim 1 TL ile boş bir kese kağıdı alamamız durumuna ne zaman bir aksiyon alacağını merak ediyorum gerçekten. Örnek vermek gerekirse merakla beklediğim ve severek oynadığım Walking Dead serisinin final sezonu 32 TL'den satışa sunulmuş durumda. Yurtdışı fiyatına baktım 20$'dan satıyorlarmış ki Steam'de 32 TL'de gördüğünüz birçok oyunun ABD fiyatı 20$. Güvenimizin sonsuz olduğu reyiz ve damatın  doların belini kıracağını farzedersek 20$=120 TL eder. Yani full price satılan birçok oyunu %75 indirimli satın alıyoruz. Ayrıca steam devletin satışlarda zorunlu tuttuğu %18 KDV'yi kendi üstleniyor. Steam üzerinde almayı düşündüğünüz oyunlar varsa pek indirim falan beklemeyin yani bence.

Executioner tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 09.09.2018 at 11:21, Onur said:

40$ * 6,4 = 256 TL :shock:

Eskiden: 40 $ * 2,5 = 100 TL :(

Sen zaten 3 gün sonra askersin, takma kafanı bunlara :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Narcissus hocam haber için teşekkürler, 10 lira fark ile Legendary versiyonu alınır mı ? biraz bakındım ama ne farkı var anlamadım.

Edit: Hımm Galiba +10 kahraman ekleniyormuş, gerçi onlar oynadıkça da açılıyor deniliyor ama neyse biledim 

Psikobat tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
5 5

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok