Might & Magic Heroes 7
0

Bu konuda 35 mesaj var

1.7 halen çıkmamış durumdaydı indirim süresince o nedenle ben almadım ama takipteyim.. İlk olumlu hareket ve indirimde alıcam..

Bazı teknik sorunlar dışında çok beğenenler var / beğenmeyenler var.. Kendim alıp oynamadıktan sora yorumlara güvenmediğim için bağlayıcı bi özelliği yok,  ama AI'da problem olması yorumluk bişi diil biraz dumbmış sanırım..  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman bu indirimi pas geçmekle en doğrusunu yapmışız :) Belki bir 6 ay daha beklemek gerekiyordur, yeni bir expansion çıkartmaya başladıklarında toparlarlar. Arada simcity'i indirimli alınca aklımdan çıktı gitti, herhalde bir süre hatırlamam M&M'i :)

Ama satın almak için bizden birinin yorumlarını bekleyeceğime %100 eminim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kale ekranlari, oyundan uzak durmak icin yeterli olmus.

Heroes serisi, oynanisi kadar, ruhuyla da one cikardi. 6 ve 7'deki kale ekranlari, ruhu yok ediyor.

HoMM3 gibi bir eser varken, bu oyunlarin cikmasi gereksiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun sizin bilgisayarınızda aşırı cpu gpu ısınmasına sebep oluyor mu? Dün oynarken 2 kere fanlar maksimum hıza çıktı yarım saat içinde, anlam veremedim. Daha sonra baktığımda işlemcinin 75 ve gpunun 83 derecelere çıktığını gördüm. Başka oyunlarda böyle şeyler olmuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Steamden söylemiştim burdan da söylemiş olim.. Heroes benim için kış akşamı oynudur :) kışın oynamak için aldım o nedenle daha bakmadım..

Lakin agustosta son bi king kong patch gelecek ve varolan herşey için sorunların giderilceği söyleniyor o da bi etken oldu zaten bakmaman için.. Augusttan sonra değerlendiricem..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sorunun oyunla alakalı olduğu da kesinleşti çünkü daha sonra oynadığım Witcher 3, GTA 5 vs oyunlarda böyle anormal fanların son devire çıkması durumları olmadı hiç

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ekran kartının fanının sesi belki bundan olabilir ama buradaki gibi kısa aralıklarla yükselip alçalma olmuyor devirde. Bir başladı mı sürekli son devirde çalışıyor, yalnız Corsair sıvı soğutmanın radyatör fanları da aynı şekilde coştu. İşlemci de zira 70 derecelere gelmişti baktığımda, hemen kapattım oyunu. Yazlımda bir hata olması ihtimali daha yüksek gibi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok