xbox one, playstation 4 hakkında herşey
0

Bu konuda 150 mesaj var

ilkbaharda gelecek xbox one güncellemesi le snap olayı bitiyor.

https://twitter.com/XboxQwik/status/823937530676453376

adamlar en başında xbox 360 ın menülerin aynısını yapacaklarına farklı şeyler yaptılar şimdi düzeltiyorlar. 

burdaki videoya görede 2 kere quide a basınca açılan menü 360 ın benzeri olmuş.

Griffon beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel olmuş. Windows 10'da Application backup getirsinler artık da rahatlayalım.

Windows 10 a game mode gelecekmiş. Fps artışı olacakmış. videosunu izlemiştim şimdi bulamadım. Arka plandaki tüm windows uygulamalarını kapatıp sistemi rahatlatacakmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

xbox a arayüz güncellemesi geldi.

artık xbox tuşuna bir kere basınca ana ekrana dönme olayı yok. sol tarafa eski x360 benzeri herşeye ulaşılan menü çıkıyor bir kere basınca.(iki kere basma olayı kalkmış) arayüz, store hızıda artmış. son zamanlarda hele store da gezinirken çok yavaşlıyordu. halletmişler bu sonrada çıkan yavaşlık işini.

Griffon beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla onu bunu bilmemde Injustice 2 çok çok iyi bi dövüş oyunu olmuş... İnanılmaz beğendim bir an evvel gelmeli PCye yemişim full DLCli halini falan.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsisony yetkili Sony Bayisi diye biliyorum. Hatta yanlış hatırlamıyorsam Hepsisony bu İstanbul Kanyon'daki Sony Mağazasıydı. ALB Teknoloji hakkında bir bilgim yok. Yani en azından hepsisony satıcısı kesin sony eurasia garantili satıyordur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Microsoft yeni üyelik servisi Xbox Game Pass'in 1 Eylül tarihinden itibaren Türkiye'de kullanılabileceğini açıkladı. Kullanıcılar 29 TL ödeyerek Xbox Game Pass'e dahil oyunları ücretsiz oynayabilecek.

Xbox-Game-Pass-Turkiyede93301_0.jpg

Microsoft'un Xbox için geliştirdiği üyelik sistemi Xbox Game Pass, 1 Eylül'den itibaren Türkiye'de de kullanılabilecek. Origin Access'e benzer yapıdaki Xbox Game Pass'te belirli bir ücret ödedikten sonra sistemdeki tüm oyunları ücretsiz oynayabiliyorsunuz.
 Türkiye’deki Xbox kullanıcıları 1 Eylül’den itibaren Xbox Game Pass üyeliğini başlatabilecekler. 14 günlük ücretsiz deneme süreciyle bu hizmeti deneyimleyebilecek oyuncuların, Halo 5, Dead Rising 3, Bioshock serisi ve Dirt Rally gibi popüler ve ilgi çeken 100'e yakın oyuna erişim hakkı olacak. Yeni üyelik sisteminin Türkiye fiyatı ise aylık 29 TL olarak açıklandı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

6 yılın sonunda, tam da black friday öncesi, Ps4 satışları toplamda 102,53 milyona ulaşarak ilk Ps satışlarını (102,50) geçmiş oldu.

http://www.vgchartz.com/article/441538/playstation-4-units-sold-to-consumers-outsells-playstation-1/

Böylece Ps4 konsol tarihinin en çok satın ikinci ev konsolu oldu. Ps2'yi geçmesi zaten beklenen bir şey değil.  Bu yüzden Ps4, yapabileceği her şeyi yapmış gibi görünüyor. Ama belki el konsollarından Gameboy'u da geçerek en çok satan 3. konsol (tüm türler) olarak da tarihe geçebilir.

mamad tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen hepsi burada xbox one s 1tb+3 oyun bundle'ı 1300TL'ye sattı. İyi fiyat değil miydi? Millet pek rağbet etmedi sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

One X için ultimate pass almıştım onu oc de kullanabiliyor muyuz? PC için abonelik yapmak istiyorum kampanyadan 15tl diyor uzat diyor bütünleşik gibi geldi ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 hours ago, mamad said:

6 yılın sonunda, tam da black friday öncesi, Ps4 satışları toplamda 102,53 milyona ulaşarak ilk Ps satışlarını (102,50) geçmiş oldu.

http://www.vgchartz.com/article/441538/playstation-4-units-sold-to-consumers-outsells-playstation-1/

Böylece Ps4 konsol tarihinin en çok satın ikinci ev konsolu oldu. Ps2'yi geçmesi zaten beklenen bir şey değil.  Bu yüzden Ps4, yapabileceği her şeyi yapmış gibi görünüyor. Ama belki el konsollarından Gameboy'u da geçerek en çok satan 3. konsol (tüm türler) olarak da tarihe geçebilir.

Xbox One daha az satmıştır diyordum da şimdi girip baktım 44 milyon satmış. Baya kötü geçmiş bu jenerasyon xbox için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 saat önce, Atrin said:

Xbox One daha az satmıştır diyordum da şimdi girip baktım 44 milyon satmış. Baya kötü geçmiş bu jenerasyon xbox için.

Xbox one için durum başından beri öyleydi. Ama son 1-2 yılda fark iyice açıldı. Ps4 ile Xbox one arasındaki fark 2 katın üzerine çıktı. Muhtemelen 50 milyonu anca görecek. Yine de wiiu gibi bir felaket değil. Ps4 ise Sony'yi baya mutlu etmiştir.

Ha bir de switch'in durumu var ki; yeni nesil konsollar gelecek olmasa ps4'ü bile geçebilecek potansiyele sahip o. Ama 2021'den itibaren düşüşe geçecektir.

mamad tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

xbox one o kötü başlangıca rağmen yine iyi satmış bence. adamlar cihazı oyun konsolundan çok media player türü tanıttı en başında.

işletim sisteminin kullanabilirliği, hızı vs. de felaketti. çıkış oyunlarıda iyi değildi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok