Windows 10 üzerine
8 8

Bu konuda 1.112 mesaj var

Hadi idare edeyim ben derken (çok kullanılan fontlardan biri olmasa da bi şekilde geçici süre idare ederim dedim) bu kez de fan bir yere sürtmeye başladı ve makina iade edildi. Bakalım yeni gelecek olan nasıl gelecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
27 minutes ago, cherqes said:

Hadi idare edeyim ben derken (çok kullanılan fontlardan biri olmasa da bi şekilde geçici süre idare ederim dedim) bu kez de fan bir yere sürtmeye başladı ve makina iade edildi. Bakalım yeni gelecek olan nasıl gelecek.

konumuzla alakasını çözemedim? :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 06.03.2019 at 08:13, TiesTorN said:

konumuzla alakasını çözemedim? :1pof:

önceki mesajımı okuduysan alakası orada:) 

windows 10'da bazı fontları göremiyordum ve çözemedim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bana haberi gelmişti, pc'niz hazır olunca otomatik güncellenecektir diyordu. Kendim media creation tool2 2004 ile yükselttim. Şimdilik gözüme bozulan herhangi birşey çarpmadı. Ancak tazeleme hızları birbirinden farklı çift monitör kullanımında bu windows sürümü ile giderildiği söylenen stutter probleminin çözüldüğünü sanmıyorum. Ana monitörüm 144hz, diğeri 120hz'de iken ikinci monitörde pencereleri falan taşırken yine bir stutter söz konusu. Bunlar neyi düzeltmiş anlamadım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni Update ile gelen bazı sorunlar:

1.HDD disklerin geç uyanması ve arasıra mavi ekran sıkıntısı.

2. Browser açık iken bir önceki sürüme göre CPU'yu daha çok tüketiyor ve browser üzerinde donma problemleri olabiliyor. Restart atmadan ilginç bir şekilde düzelemiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Windows 10, şuana kadar kullandığım en stabil windows sürümü. Ama her büyük güncelleme öncesi bir geriyor, "bakalım nasıl bir macera yaşayacaz yine?" diye düşündürüyor. Bu seferki de sanki biraz ağırlaştırdı. Ama windows gezgini hızlandı ama chrome falan işlemciyi daha çok çalıştırıyor gibi. Açılış süresi de uzadı gibi. Çalışmayan bir şey olmadı sanırım. İşe yaramayan Cortana için yeni sürüm çıkarmışlar gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, mamad said:

Windows 10, şuana kadar kullandığım en stabil windows sürümü.

Yalnız Windows 10 tam olarak bir Windows sürümü değil. Yani evet bir windows sürümü ama öncekiler gibi değil.

W10'da Her büyük güncelleme aslında yeni bir işletim sistemi gibi, sadece önce yaptıkları gibi yeni bir isim ile yeni bir sürüm adıyla çıkmıyor ve hep Windows 10 olarak kalıyor. Yoksa ilk çıkan Windows 10 ile bugünkü arasında pek bir bağ kalmadı. Normal şartlarda şuan kullandığınız Windows 12-13'e falan tekabul ediyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
8 8

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok