Windows 10 üzerine
8 8

Bu konuda 1.112 mesaj var

Edge de eklenti desteği RTM ile beraber gelmeyecekmiş. Sonradan eklenecekmiş.  Kötü bu , olsa bir deneyecektim Edge 'i. Aslında biz sevmiyoruz ama şu son IE bile baya hızlı. 

Geçen gün bir mağazada Nokia 1520 denedim. Baya baya güzel telefon.  MS bir tutturabilmiş olsaydı, masaüstü+tablet+telefon Windows kullanılabilirdi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

windows 10 ile biometrik kimlik tanımaya iyi destek geliyor. Masaüstü bilgisayar kullanmakta ısrar eden bizim gibi insanlar için parmakizi okuyucu cihaz yok mu? 

Bir tane buldum ama notebookta kullanılmak üzere çok ufak yapılmış, kalitesi şüpheli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Windows 10 u satın alın bildirileri gelmeye başladı. Orjinal windows 7 8 kullanıyorsanız windows 10 u rezerve edip çıktığında direk güncellemeye başlıyorsunuz sanırım.

Ben laptop için rezerve ettim. Trayde ikon belirecek oradan windows 10 rezervasyonu yapabilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bende gördüm sağ alttaki ikonların orada beyaz şekilde windows logosu geldi, ordan windows 10' unuzu rezerv edin diye işlem yaptırıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ücretsiz Rezerv edin bende de çıktı da, upgrade nasıl olacak bilen var mı, yani ben windows 10 çıktığında sıfırdan kurmak istiyorsam. Böyle güncelleme ile falan değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yurtdışı Windows web sayfasında FAQ'de 29 temmuzda verilmeye başlanacak diyor. Bize Ağustos ayı içinde denmiş. 

Ayrıca benim windows normalde 8.1 SL sürümdü, ben sonra Microsoft'un online store'undan 8.1 pro pack alarak Pro sürümüne terfi ettirdim. Yakında anakart ve işlemci upgrade'i de yapacağım ve sıfırdan işletim sistemi yükleyeceğim. İnşallah sıkıntı olmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pro mu iyi olur,normal mi iyice öğrenmek lazım. Windows 8 Pro var,Windows 7 Home premium. Pro iyi olacaksa o kodu kullanmak lazım. Hemen gaza gelmeyeyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ücretsiz Rezerv edin bende de çıktı da, upgrade nasıl olacak bilen var mı, yani ben windows 10 çıktığında sıfırdan kurmak istiyorsam. Böyle güncelleme ile falan değil.

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Ben takıntılı adamım, upgrade yapmam , yeni işletim sistemini her zaman sıfırdan kurarım, temiz ,sorunsuz oluyor öyle. Umarım iso indirip usb belleğe yazmamıza izin verir. 

Temmuz 10 tarihi dolaşıyordu , bakalım tutacak mı o tarih , yoksa sarkacak mı? Belki rtm çıkarda , download edemeyiz. 

ilk çıktığı haliyle hafif kırpık olacakmış. Mesela Edge 'de extension desteği olmayacakmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

korsan windows 8.1 kullanıyorum. bana simge çıktı. kesin patlar dimi benim cihaz windows 10 geçsem. yoksa ''birader gel vazgeç korsandan'' gibisinden uyarı çıkar windows 8.1 e devam edermiyim?

edit: rezerve ettim. bakalım ne olacak ilerde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Win7 HP SP1'e henüz gelen bir bildirim yok.

Ben Win7 HP SP1 kullanıyorum, bu sabah gördüm simgeyi saatin yanında ;) Hemen rezervasyon yaptırdım tabi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

korsan windows 8.1 kullanıyorum. bana simge çıktı. kesin patlar dimi benim cihaz windows 10 geçsem. yoksa ''birader gel vazgeç korsandan'' gibisinden uyarı çıkar windows 8.1 e devam edermiyim?

edit: rezerve ettim. bakalım ne olacak ilerde.

Yanlış bilmiyorsam desktop'ta watermark görünecek sadece, başka bir fark olmayacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir arkadaş G2A'dan win 8.1 pro keyi almış. 64TL'ye mi ne geldi. Duyunca dayanamadım iki tane de ben aldım. Bakalım patlayacak mı. :D  Kendim Windows 8.1 SL ed. almıştım 250 küsüre, uzak masaüstü olayı olmadığını görünce bir de microsoftun mağazasından pro pack almıştım 260TL'ye. Ulan 500 lira nireee, 65TL nire :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu "rezerv" olayının esprisi nedir?

"İlk gelen ilk alır mı" yoksa "rezerv etmeyene paralı" mı?

Taş gibi sağlam duran Win7 yi değiştirmeden önce birkaç ay başkalarında göreyim, ondan sonra geçeyim diye düşünüyorum.

Şimdi değil, 6 ay sonra almak istersem Win10 u, para mı isteyecekler?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

rezerv süresi 6ay falan sanırım. Win 10 yükleme süresi de 1 yıl olması lazım. Rezerv ettikten sonra istersen iptal edebilirsin diyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
8 8

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok