Bilgisayar masası önerileri
2 2

Bu konuda 419 mesaj var

2 hours ago, Whooosh said:

Neden bilmiyorum ama Hızlıresim.com sitesi yurtdışına kapalı.

HAngi siteyi kullanayım?

imgurl görünmüyor dediniz ben de hızlıresime göndermeye başladım sorun çıkmasın diye. https://vgy.me 'i denedim, her zaman çalışmıyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 minutes ago, ResetButton said:

HAngi siteyi kullanayım?

imgurl görünmüyor dediniz ben de hızlıresime göndermeye başladım sorun çıkmasın diye. https://vgy.me 'i denedim, her zaman çalışmıyor. 

https://eksisozluk.com/hizliresim-coma-turkiye-disindan-erisilememesi--5622912

Whooosh tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 18.04.2018 at 23:29, ResetButton said:

HAngi siteyi kullanayım?

Ben neredeyse hep tinypic.com kullanıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Masa değişikmiş. Ayakların altına bağlı tabla yere biraz daha yakın olsa kasa koyulur belki.

O ayak altına koyulan pofuduktan bunda da var.

2a91onk.jpg

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, ResetButton said:

O ayak altına koyulan pofuduktan bunda da var.

Onu kullanan tiplere "zevk pezemengi" deniyor (e'yi kapalı telaffuz edeceksin)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Klavye ve mouse un monitorden aşağıda olması gerekliliğini tek düşünen ben miyim ya... Aynı düzlemde olduğunda ya kollarda sıkıntı oluyor ya da monitore hakim olamıyorsunuz.. 

TatanQa and Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4 yillik hort olacak ama masalara bir bakayim dedim, guncel fiyatlar soyle;

LAGKAPTEN/ALEX - 140x60 cm - 2.779 TL | Sadece Tabla 379TL | Keson 1.200TL/adet

PE832720.jpg

LAGKAPTEN/ALEX - 200x60 cm - 2.979 TL | Sadece Tabla 479TL

PE813048.jpg

BEKANT - 140x60 cm - 2.649 TL

PE740517.jpg

BEKANT - 160x80 cm - 2.999 TL

PE740529.jpg

BEKANT - 160x110 cm - 3.649TL

PE740560.jpg

IDASEN - 160x80 cm - 3.249 TL

PE740624.jpg

Ahşap Sokağı Pento - 180x65 cm - 3.979 TL 

8817450156082_1556274851442.jpg

Bu sondaki de fena degil gibi... Benzer ahsap isi yapan cok firma var tabi, ben sadece birini koydum buraya... Gerci o ahsap masalar da cok agir oluyor gerek var mi o kadar bilemedim... 

Adorenin masalar da cok sikko geldi gozume... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayar masası için her zaman özel yaptırmak en iyisi. Gideceksin anlaşacaksın dekorasyon işleri yapan bir yerle. Ya Min 25mm kalınlığında mdf üzerine istenilen renk ve desende Laminat kaplı olacak ya da komple masif. Ayaklarını da kendi zevkine göre sırf ayak üreten üreticilerden sipariş geçeceksin. Bir kere vereceksin, ama kendi isteğine göre şekillendirilmiş ömürlük masan olacak.

Omfs and yarimpower beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, ZvAnA said:

Bilgisayar masası için her zaman özel yaptırmak en iyisi. Gideceksin anlaşacaksın dekorasyon işleri yapan bir yerle. Ya Min 25mm kalınlığında mdf üzerine istenilen renk ve desende Laminat kaplı olacak ya da komple masif. Ayaklarını da kendi zevkine göre sırf ayak üreten üreticilerden sipariş geçeceksin. Bir kere vereceksin, ama kendi isteğine göre şekillendirilmiş ömürlük masan olacak.

Aynen bu şekilde. Hatta örnek beğendiğiniz masayı direk yaptırmak çok daha kolay olur. Pinterest'tan bakabilirsiniz. Bu sıralar 5-6 bin civarı tutar muhtemelen büyüklüğüne göre. Ayrıca uygun alternatif ama büyük ihtimal suntalam.

https://www.trendyol.com/yatas-projects/vera-calisma-masasi-p-284029560

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

IDASEN'in hem tablası, hem ayakları çok sağlam ve kaliteli. Ben kullanıyorum, şimdi bir başka masaya daha ihtiyacım olsa gözüm kapalı IDASEN alırım.

Ek olarak, Youtube'da birçok eleman IKEA'nın mutfak tezgahlarını masa tablası gibi kullanıp, altına uygun ayak koyup masa haline getiriyor. IDASEN'in ayaklarıyla şunun gibi bir tezgahı kombinleyip güzel bir masa haline getirebilirsiniz:

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/mutfaklar/tezgahlar/60439173/saljan-tezgah.aspx

Najaz tarafından düzenlendi
Omfs and Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tabla olarak su var , bence cok iyi duruyor;

UPPSPEL - 180x80 cm - 1.399 TL

PE816441.jpg

Tamamen MDF yaziyor bunda... 

IDASEN masa iskeleti - 1.950 TL

PE739951.jpg

UPPSPEL masa iskeleti - 8.500TL :D

PE840574.jpg

Bunlarin hepsi birbirine uyumlu mu bilmiyorum, misal UPPSPEL tabla ile IDASEN iskelet seklinde kombin yapilabiliyor mu... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, stardust said:

1 tahta 1050 lira. ne bu arkadaş tahta yahu, 5. element mi bu. 1050'den kapış kapış gitmiş stokta yok...

Abi tahta dediğin şey masif ahşap, mobilya için en pahalı malzeme zaten.  :)  Ahşap her zaman değerlidir.

@Jardel ; Ayakların hangi tabla ölçülerine uygun olduğu yazar zaten. Tabla için konuşursak tamam tamamen mdf de yüzeyleri ne? Laminat vs kaplama mı, lake boya mı, lake boya ise üzerinde koruyucu bir vernik vs var mı? Et kalınlığı ne kadar, bunlar hep fiyat belirleyici özellikler. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, ZvAnA said:

Abi tahta dediğin şey masif ahşap, mobilya için en pahalı malzeme zaten.  :)  Ahşap her zaman değerlidir.

o linkteki masif ahşap değil ama malesef, laminat üstü kaplama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, stardust said:

o linkteki masif ahşap değil ama malesef, laminat üstü kaplama.

hmmm ben linke bakmamıştım zaten sen tahta dediğin için masif sanmıştım. Masif her zaman da pahalı olur o yüzden dediydim.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, Najaz said:

IDASEN'in hem tablası, hem ayakları çok sağlam ve kaliteli. Ben kullanıyorum, şimdi bir başka masaya daha ihtiyacım olsa gözüm kapalı IDASEN alırım.

Ek olarak, Youtube'da birçok eleman IKEA'nın mutfak tezgahlarını masa tablası gibi kullanıp, altına uygun ayak koyup masa haline getiriyor. IDASEN'in ayaklarıyla şunun gibi bir tezgahı kombinleyip güzel bir masa haline getirebilirsiniz:

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/mutfaklar/tezgahlar/60439173/saljan-tezgah.aspx

İki gün önce siparişi geçtim, dün akşam bir baktım başlık hortlamış :)

Aynen ben de Idasen kullanıyorum, 80cm derinlik çok kullanışlı oluyor.

Ancak oğlan için Idasen almadım, bahsettiğin gibi, aslında yurtdışında da populer olan Ikea desk hack vb. diye tezgah + ayak custom sipariş geçtim. Sebebi birlikte ders çalışırken masanın yan tarafından da oturabilmek. Tek eksi yönü derinliğin 63.5cm olması

Şöyle bir örnek olacaktır gelsin kurulum bitince:

ikea.jpg

ikea1.jpg

ikea2.jpg

stardust, JardeL, Omfs and 2 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok