Mass Effect : Andromeda
1 1

Bu konuda 129 mesaj var

E3 2015 Announce trailer (Onceden gormeyenler icin)

Bu da bugun cikan Teaser

Cikis : 2016 sonu 2017 Bahar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

shepard ne alaka hakkaten benim de dikkatimi direkt o çekti... hem kadın sesi, hem de shepard'ın hikayesi bitmişti hani?

Kızıymış o.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım sağlam olur, ME güzel bir seriydi 3. oyun artık biraz zorlama gibiydi zaten 2 ve 3 ilkinden uzaktı temelleri bakımından aynı şeyleri dragon age serilerinde de yaşamıştık. Neyse gelsin bakalım..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kız olayını bilmem de şu mass effect 3 ün sonunda stargazer ve çocuk arasındaki konuşmayı hatırlayan var mı?

Orada birkaç farklı versiyon var tabi ama bir tanesinde çocuk stargazer a bana bir tane daha shepard hikayesi anlatsana diyor.

Bu bile aslında ya bir prequel (Skillian Verge ve Shepard ın Alliance hero olması hikayesi olabilir (Andromeda neticede Mass Effect sezon bir içinde bilinmeyen bir galaksi değil. Dolayısı ile yeni birşey keşfetmek yok aslında. Sanki andromeda hikayesinde protheanlar hakkında fikir sahibi olmadan evvel insanlığın protheanlar hakkında fikir sahibi olmuş bir başka ancient being ile karşılaşmasının hikayesi olabilir. Burada da gayet tabiki shepard görmemiz mümkün. ))

Ya da daha hibrit bir hikaye bizi bekliyor olabilir bir ileri bir geri giden bir hikaye gibi. Yani önce shepard hikayesi ardından mass effect 3 den sonra bunun yansıması olan kısım. Tabi bioware shepard hikayesi bitti dedi ama EA bu. Her türlü sağılacak inek haline getirmiş olabilir shepardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Senaryonun Shepherd ile çekiştirecek bir tarafı kalmadı. Eğer yapılırsa da zorlama olur. Kadın sanırım Shepherd'in nenesi bu arada.

Trailer hiç ilgi çekici değildi, son videoda da heyecan yaratacak bir şey göremedim.

Yinede Bioware 'den keyifli bir oyun bekliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar bellek yetersiz diye "holster" özelliğini bile disable etmişlerdi son oyunda, çöp konsolların iyice bokunun çıktığı dönemlerdi  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kac aydır yazıcam unutuyorum buguneymiş.. :

Shepard ın olayı bitti.. Oyun içinde voice loglar falan buluruz muhtemelen hem referans hem tribute olsun diye.. Hatta ilk oyunlarda abla mı / eleman mı oynadın falan diye de sorar bence oyun baslarken.. %94 sheparddan sonraki bi zamanda geçen bi oyun olacak.. 

Buarada bi trailer veya gameplay videosu değil tam olarak ama e3te oyuna dair verilen yeni bir video var  : 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle çıkışından baya önce duyurulan oyunlarda illa bir sıkıntı oluyor, Mass Effect gibi bir serinin taa ne zaman duyurulan oyunundan halen doğru düzgün birşeyler gösterilememesi ilginç.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ana karakterin "generic kepçe white guy" olması..   :facepalm:

Abi neden böyle ya bu son oyunlarda.. Çirkin standart oyuncuların kendilerini bulması falan mı isteniyor anlamadım ki..

Ayrıca tuşa bas ki yol açılsın olayı da oyuna acaip bi komplexite katmış waow.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Toplam 13 kere bitirmiş olduğum Mass Effect serisini default erkek karakterle oynadım valla ben en azından bi tarzı vardı.. customlar genelde şaban gibi oluyor.. 

commander-shepard-1.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok