Starcraft 2: Legacy of the Void
1 1

Bu konuda 78 mesaj var

Bim de PS4 500tl de güzel fiyattı .. istersen sana alim de gizli saklı almak zorunda kalma... sonra evine geldiğimizde görüyoruz eski konsollardan koleksiyon yaptığını.. bir sürprizi daha kaldıramam.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

gizlim saklım yok evladım, gears of war oynayalım diye ağladın, bimeks'de süper indirim var diye zırladın, senin aklına uyup aldım, sonra da büyük satışını gerçekleştirdin.

şuan bardak altlığı olarak kullanıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu yavrumuz neden sürekli ağlıyor.. :lol:

Gears of War lar için xbox al da beraber oynayalım diye koca 4 yıl geçip serinin 4 oyunu da çıktıktan SONRA alıp hadi 2 yi oynayalım diye ağlaman üzerine 4 yıl geçmiş olmasına ve oyunu yalayıp yutup pişmaniye kutusuna koymuş olmama rağmen seninle oynamam... bitirdikten sonra ise aynı ağlamayı 3 üncü oyun için  yapman ve oyunun bende olmaması konusunu satış olarak değerlendirmek gerçek bir akplilik... Ulan hele konsolunu söylediğimden 4 yıl sonra alıp halen bi bunları söyleyecek  yüz bulabiliosun ya bundan sonra senin adın Cihan Tayfun Erdoğan.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan sayemde evde kedinle scrabble oynamaktan kurtulup.. Gears of War 2 - 3 ve Red Dead Redemption gibi kendine oyuncu diyen herkesin oynaması gereken oyunları oynadın halen gözyaşlarınla klavyeyi ıslatıosun... :facepalm:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

72 yıl sonra oyunu tekrar kurduk.

hiç ısınma maçı bile yapmadan ranked maç yaptık ties ile 2v2.

3 maç oynadık üçünü de kazandık :D

bazı şeyler değişmiyor... 

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@stardust ile çok şımardık bu aralar, diamond tier 2'yiz... arada bir karşımıza şöyle saçma adamlar çıkarıyor (çifte master)

ömrümüz genelde 5dk oluyor ama olsun :lol: hoş, bu master diye geçinen adamların da oyun başlar başlamaz saçma sapan rush taktikleri dışında bildikleri bir şey yok. rush'ı durdurabilirsek eğer sonrasında ezdiğimiz bir sürü adam oluyor böyle.

GM.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de yok mu rush önleme taktiklerini, baksanıza internetten? Pro oyuncular bile diğer pro oyunculardan taktik öğreniyor. Ha tabi  siz über pro olduğunuzdan bir şey diyemem. :D

CandleGarden beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
29 dakika önce, wazzap said:

İyi de yok mu rush önleme taktiklerini, baksanıza internetten? Pro oyuncular bile diğer pro oyunculardan taktik öğreniyor.. :D

Tövbe et zındık!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, wazzap said:

İyi de yok mu rush önleme taktiklerini, baksanıza internetten? Pro oyuncular bile diğer pro oyunculardan taktik öğreniyor. Ha tabi  siz über pro olduğunuzdan bir şey diyemem. :D

rush önleme taktiği çok da, o taktikleri her daim yapamazsın sonuçta bu bi kumar, adam rush yapmazsa boşuna para harcadığınla kalırsın. bu noktada %100 sonuç için scout etmek önemli, onda da biz çok iyi değiliz açıkçası :) ama %80 tutan bir ucuz yollu rush önleme taktiğimiz var, artık hep o şekilde gidiyoruz. karşı taraf rush yapsın yapmasın, önlemimizi alıyoruz.

şu son yazdığın cümleye karşılık olarak da diyebilirim ki iş güç sahibi ve günde en fazla 2-3 saatini oyuna ayırabilen bireyler olarak gayet pro'yuz diyebilirim. o pro dediğiniz adamlar hayatını bu oyuna veriyorlar, biz hobi olsun diye arada bir oynayarak master'a yaklaşıyoruz. yetenek farkı budur bence.

bu arada, aranızda hala oynayanlar yok mu yav bu oyunu :) girip çevirseydik bir kaç oyun...

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
34 minutes ago, Erwin said:

Oyunu oynayan kalmadığı için normal. :zuh:

sc2'yi oynayan eksilmez, find game dediğimde 1dk içinde oyun bulurdu, hala 1dk içinde buluyor. oyuncu azalması yok...

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 minutes ago, TiesTorN said:

sc2'yi oynayan eksilmez, find game dediğimde 1dk içinde oyun bulurdu, hala 1dk içinde buluyor. oyuncu azalması yok...

Bu oyuncu azalmadığını gösteren bir kriter değil ama, sadece oyunun ölmediğini gösterir :) Zaten 1 değilde 5dk içinde buluyorsa, sen ben o kalmıştır artık, biz siz onlar gitmiş demektir :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben arada oynuyorum hatta commander olarak hosuma giden stukov aldım 8lvl yaptım ufaktan gidiyorum,  rank hiç girmedim sanırım bir 10maç. yapay zeka ile oynamak gerekiyor,uğraşmadım hiç.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yapay zeka ile oynamak gerekmiyor, beginner level'ları var, karşına diğer beginnerları çıkarıyor alıştırma amaçlı. zaten istemezsen çıkabiliyorsun diye biliyorum o kısımdan, normal oyuna başlayabiliyorsun.

sc2 oynayıp da multi oynamamak battlefield alıp sadece single oynayıp silmeye benziyor. asıl olayı multi zaten...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Multi giriyorum aslında ama karsımızdaki yapaz zeka yanımda benim gibi adam oluyor o sayılmıyor mu ? :D Ama bir deniyim dediğiniz gibiyse, ben yanlışta hatırlıyor olabilirim ama oyle bir ekran karşıma çıktı diye aklımda kalmış.

Heros of the storm da oynarım mesela ama hiç rank girmedim, Rank oyunlar rekabetçi olsa da daha çok troll,gereksiz adam barındırıyor gibi geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

küçük starla nostalji yapalım dedik 6 el oynadık 5'ini kazandık, direkt olarak diamond lige attı bizi. yahu bir nefes aldır arkadaş, at şöyle gold'a falan rahat rahat ezelim milleti ama nerdeee :lol:

şaka maka 3-4 yıldır el sürmemiş olsak bile hala çok iyiyiz. bisiklete binmek gibi beyin otomatik yapıyor bir çok şeyi artık.

oyun olarak bu kadar yıldır strateji türüne sc2 haricinde doğru düzgün bir şey gelmemiş olması da ayrı bir trajik durum tabi. sırf şu strateji açlığımızı gidermek için arada bir oynuyoruz. bu gidişle direkt sc3'e geçiş yaparız heralde kim bilir kaç sene sonra.

RFID, rammstein, stardust and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gördüm sizi, bizim malachide görmüş hatta o tiese bak 2v2 atıyo falan yazdı. Stardustla atıyolardır dedim girip baktım öyleymiş :D 4v4 atıyoduk o arkadaş dimi falan dedi; oyun bende de kurulu aslında gaza geliyorum ara ara, belkim gireriz arada bizde. Durduk yere canım çekiyor gerçekten, gelmiş geçmiş en iyi rts bence kesinlikle.

stardust and TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok