Reply to Otomobil Hakkında Her şey

Deathknight
By Deathknight,
Sunfix denilen malzemeyle bi uygulama yaptım bakalım başarım oranı nedir ilerleyen günlerde görücem. Araya dolgu macunu gibide olduğundan büyük ihtimalle başarılı olacağını düşünüyorum, malzeme boyanabilir özellikteymiş daha sonra olmazsa gri renk boyayla üzerindende bi geçerim artık. Bi arada sanayiye denk gelirsem gösteririm, tamponun normalde boyasının sökülüp zımpara falan yapılıp boyanması gerek tabi. Boya kırık ve çatlakları görüntüsü hoş durmasada masraf çıkartmasını pek istemiyorum.   Bu arada geçen gün n11' den merak edip aldığım şu susuz temizleme spreyiyle bir denemede yaptım. https://urun.n11.com/ic-temizlik-ve-koruma/the-solution-cok-amacli-genel-temizleyici-susuz-arac-yikama-cila-P145575957 Açıkcası başarılı buldum, her nasıl bir kimyasalsa aracın kaba yerlerine sprey sıkıp birde mikrofiber bezede sıka sıka komple bir sildim. Üstüne kuru 2. bi mikrofiber bezle kurulama gibi geçtim. Özellikle geçen gün yağan yağış sonrası toz topraklıydı yıkama sonrası gibi temizlenmiş gibi görüntü çıktı meydana.