Deathknight

Death
 • Content count

  3,671
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  99

Deathknight last won the day on May 10

Deathknight had the most liked content!

About Deathknight

 • Rank
  Source of Death
 • Birthday 11/29/1983

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.webgrafikdizayn.com

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  İzmir

Recent Profile Visitors

3,906 profile views
 1. El emeği göz nuru https://youtu.be/oiQK-cGlJmc Tamamen kendi tecrübelerimle yaptığım bir build. Pit 30+ Nm dungeon 65+ rahat akıyor. Gear henüz max değil seviye bu saatten sonra bu şekilde bunları falan uplayarak gider. End gaming nasıl diye merak edenlere fikir vermesi amaçlı. Yalnız gearından mı bilmiyorum ama random bir barbar pit için parti attı. Adam lvl 55 açmış tabi bana yüksek geldi zar zor çatıştım; adamda öldü bossta defalarca ben resledim ama oraya gidene kadar herif adamların üstüne şarj yapa yapa dozer gibi giriyordu Muhtemelen gearı hemen hemen max olabilirdi hiç bakmakta aklıma gelmedi.
 2. Buildine bağlı değişir. Ben ikisinden de faydalanıyorum. Şu an oyunun endgame kısmına geldim desem yeridir. 98 lvle dayandım zaten 2 3 saat daha oynadım mı 100 olmuş olcak. Ondan ziyade endgame kısmına geldim derken masterworking ve pit kısmı açıldı. Bu Greater Rift benzeri bi mantık yapmışlar hoşuma gitti. Belli bir sürede direk finale gelmeniz gerekiyor. Tamamlayınca Obol denen bi malzeme falan veriyor bununlada masterworking de basmak istediğimiz itemı %5 daha uplıyoruz. Patch gelmeden BS' de itemı yükselttiğimiz şeyi bu şekilde yapmışlar. Öyle çata çuta her itema basılmıyor yani anlışılan. Basılan item için resetleme var ama bu üstünde ki harcanan malzemeyi veriyor mu emin değilim. O yüzden basacağınız itemın üstünüzde kalıcı olcağını düşünerek uplamaya özen gösterin derim. Benim şu ana kadar eldiven ve bir dagger çift mark ve istediğim özellikli geldi onları 3 ve 2 kez olmak üzere upladım. Nightmare Dungeonlarda glyphleri uplayarak, pittede böyle gearı yükseltme döngüsü yapılmış. Ha gözüm bir yerden sonra 100 lvl olunca yine paragon sonsuz olsaydı kısmını yine arayacak ama bakalım. Bi ihtimal bir süre aynı şeyi yapmakta sıkacak tahminimce.
 3. Oyunda böyle itemları farmlamaya sebep vermesi bile yeterli şu an
 4. Sezon olayı başka türlü çekilmiyor zaten, ilk oynarken evet saatlerimizi verdik ama şimdi tekrar kasmak istemiyorsun. Bu durumda hemen helltide, legion, world boss gibi eventlerde hızlı farmingle char kasılabiliyor. Şu ana kadar toplamda 10 saat oynamadım bile sanırım yeni charda 75 lvl oldum. Ki arkadaşlarla grup yapma şansımız dahi olmadı 4 kişi grup oynasak belki kolaylıkla 100 ' e dahi dayanacaktı. Bu yüzden char mı açıcam kascam derdini çok kafaya takmamak lazım çok kolay end game seviyelerine gelinebiliyor şu an. TAbi sonrası bakalım nasıl olacak, oyalayabilecek mi yoksa bu kadar mı durumunu analiz edicez. Masterpiecing olayını merak ediyorum.
 5. Normalde bende o kadadayım JJ ama 2. ve 3. sezon zatan copypaste harici bi kaç değişiklik harici pek bi olay yoktu. Şu an loot ve item temeline değişen epey bir şey var bu yüzden baktırıyor. Ha bi sonra ki sezonu beklersin bu yenilikleri o zaman göreyim dersen başka.
 6. Oyun bu sefer epey bi ölçüde olmuş diyebilirim aslında, ya diablo açlığım çoktu onu tamamlıyorum bi nevi bilemedim ama keyif alıyorum şu an. Lvl 75 oldum. Gear ve buildim tam random ve bakmadan istediğim kıvamda oldu diyebilirim. T4 de t30+ zindanları şakr şakır yaparak gidiyorum şimdilik. Temper muhabbeti baya zevkli, ancestral itemlarda 2 kez basabiliyorsunuz üstelik; önceden utility olayına çok önem vermezdim ama mesela bu rogueda imbue skill muhabbeti şarjlı olduğu için 2 itemda da +2 +2 daha ekleyerek 6 şarj olunca cart cart yardırarak gidiyorum. Elitleri knock back etmek süper keyifliymiş Adamları yürütmüyorum desem yeridir yerde sürünüyorlar sürekli. Hâlâ tıkanacağım bir seviye ya da durum denk gelmedi iyi gitti bu seviyelere kadar bakalım devamı nasıl olacak. Birde ancestrallerde işaretlenmiş olanlar var bunların denk geldiği bir affixi normalde olması gereken maksdan da %50 falan fazla oluyor, buda değişik bir renk katmış item farmin işine. Mesela itemın random olabileceği max stat 100 diyelim işaretli çıkınca 150 oluyor direk rollemeye gerek kalmadan.
 7. Necro kasmıştım zaten ilk char, tekrar kasmanın bi mantığı yok. Sezon bitince item bufflar için falan bakarım sonra. Rogue neye göre kötü onu bilemem ama benim mi şansıma öyle denk geldi bilmiyorum item ve skill kpmbinasyonunu nette bakmadan kendim bişiler ayarladım. Ortalığı bombalaya gümlete gidiyor. Bide Rogue oynayanlar genelde hep barrage ya da rapid fire oynuyor. Ben penetrate shota geçtim şimdilik imbue ettikten sonra odaları sile sile gidiyor mübarek. Birde itemdan düşen bombalar var üstlerinden yürürken patlatıyor. Belki ilerde güçsüz kalmaya başlar ama şu ana kadar 63 lvle geldim hemen hemen tier 4 e geçmeye yakın sayılırım ve çok rahat akıyor char Knockback olayları falan güzel elit melit yürütmüyor teptirtmekten. Yalnız rogueun skill çeşitliliği biraz boktan. En azından mesela trap olayı falan biraz daha güzel olabilirmiş. Atıyorsun adam üstüne gelsin diye bekle çalışsın efektif bulmadım onu. Belki ilerde kastırma olursa onun yerine conceal alıp stealthden falan faydalanabilirim.
 8. Ucuz yollular yurtdışından gelenler oluyor bildiğim kadarıyla, burda yazılımla imei falan kırıyorlar sonra bende öyle biliyorum. Çift hatlarda sanırım problem olabiliyor o konu. Ben çift hat kullandığımdan hiç bi zaman sıcak bakamadım o olaylara.
 9. Bu yeni sezon sanırım oyunu adam etmiş. Belki çok uzun zamandır oynamadığım için biraz oynama duygumda kabarmış olabilir ancak önce ki sezonlarda bir barbar deneyimim, bir de druid deneyimim olup çok kısa sürede bıkmıştım ve böyle akıcı şekilde oynamıştım diye hatırlamıyorum. Belki 4 - 5 saat süre harcayıp Tier 3 - 55 lvl seviyeye kadar geldim. Grup falanda değil üstelik ama eventlerde tabi grup gibi olunuyor. Bu sezonda rogue açtım belki diğer charlara göre ki necroda diğer saydığım 2' sine göre daha akıcı gelişiyordu. Yine de bence sezonun etkisi var diyeceğim çünkü geçmişte item düşmeyen oyun, item bolluğuna boğulmuşluk durumu var. Yanlış değilsem şu an tüm itemlar sacred oldular bile. Deneyimleyebildiğim güzel olan şeyler: BS' de tempering denen bir özellik var diğer üst seviye henüz aktif olmadı. Bu oynarker topladığımız yeni scroll tipinde öğretilerle ekipmanlara istediğiniz doğrultularda özellik kazanımı yaptırıyor. Aspect özelliği biraz değişmiş, artık extract etmek yok. BS' de kırdığınız tüm aspectler otomatik olarak kazanılıyor. Hepsi için giriş seviyesi oculistten başlangıç yapıyor. Siz item farmladıkça aynı özelliği sunan diğer itemlar düştükçe bunları kırdığınızda bir sonraki codex % si daha üst seviyede olmuş oluyor. Bu açıdan aspectleri max seviyeye getirip istediğiniz itema ne istiyorsanız onu max seviyede basmak güzel bir gelişme(tabi maxladıktan sonra) Helltide baya coşturulmuş. Hemen hemen sürekli de var sanırım oynadığım süreçte hep vardı nerdeyse. Değişik bi kaç olay eklemişler siz mekanda savaştıkça dolan bir zımbırtı var ve max olunca invade ediyorlar bol bol özel vs geliyor. Random bi kum canavarı tiplemesi bi dalga arada gelip yakınlarınıza zebani sıçıyor. Birde boss olayı gibi bişi yapmışlar bi kalp gibi dalgamotordan toparlayıp summonluyosunuz, manyak ödül basıyor sürekli. Noluyo lan demeden paragon 2. sekmesine kadar gelmişim eğlenceli gözüküyor deneyin derim.
 10. Hayırlı olsun genç. Benim aldığım dönemde olsaydı bende x6 pro almak isterdim. https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=12717&idPhone2=12094 Şurdan baktığım kadarıyla temel bi kaç farklılıklar var ama ben x5 proyu alırken içime en çok koyan UFS 2.2 destekli olması idi. X3 pro da bile UFS 3.1 varken senin aldığında UFS 4 gelmesi o anlamda baya iyi. Donanımın biraz üst olmasıda pile etkiyordur sanırım ben kripto borsalar vs derken idareten günü yine çıkarabiliyorum, cihazda başka işim olmadığından oyun vs konuları hakkında fikir belirtemem.
 11. İlk 2 oyununu keyif alarak oynamıştım. Zamanına göre stratejiye değişik güzellik katan bir oyun serisiydi. Denk gelirsem bir denemek isterim 3. oyunuda. Gerçi eskisi gibi iştah gelmiyor hadi bir oturayım yeni bir oyun oynayayım diyede bakalım artık Sırada yüzyıllardır oynanmamış oyunlarımıda hesaba koymak lazım açıkcası
 12. Ejder ne versen içtiği için dert etmiyom
 13. Geçen gün depoda çeyrek vardı, yol üstünde denk geldiğinde ucuz aldığım bir yakıt istasyonu var. Uzun zaman sonra 39,77 den motorini alınca bi acaip oldum
 14. Sonradan RT olan oyunların hepsinde böyle bir sorunlar oluyor heralde. Muhtemelen daha sonra çıkacak bir sürücü ya da adamların yayımlayacağı bir updateler giderilir o sıkıntı. Ben geçen baktığımda orda olduğunu gördüm ama test etme ihtiyacı bile duymadım Hatta multi tabanlı oyunlarda ana hikaye vs bittikten sonra tüm görselleri texture vs hariç dibe almayı tercih ediyorum.
 15. Son sezona kadar durum buydu ama sanırım bunu son sezonda gelen özelliklerle çözülecek gibi, craft işinde bir çok yenilik sunulmuş anlatımlarda baktım. Sezon çıksında bakalım işimize yarayacak nasıl bir meyve verecek görelim.