Deathknight

Death
 • Content count

  3,624
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  97

Deathknight last won the day on December 6 2022

Deathknight had the most liked content!

About Deathknight

 • Rank
  Source of Death
 • Birthday 11/29/1983

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.webgrafikdizayn.com

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  İzmir

Recent Profile Visitors

3,387 profile views
 1. Zaten illet oluyorum direk olaya iç hattınızla ilgili kopma temassızlık ıvır kıvır üften bahane söleyenlerine lan dangalak öyle birşey olsa zaten dediğin gibi 15 i bırak 10 bile alamazsın sürekli kopme parazit vb olay yaşanır. Çocuk avutur gibi davranmaya çalışıyorlar insana.
 2. Ahsoka' yı bende beğendim. Yer yer özlediğimiz lightsaber düellolarını görmek Anakin' e ait sahneler görmek falan güzeldi. Özellikle episode kafasında disneyin biraz sıvaştırdığı ortamı mandoyla başlayan bu dizi serilemeleri swnin eski özünü oldukça kotardılar.
 3. Çocukta melez zaten
 4. Dün filmini izleme şansım oldu, güzelmiş hikayesi falan gerçek hikayeden esinlenme olması ayrı iyi zaten. Gerçek adam bazı sahnelerde dublör olarak bile oynamış oda enteresan
 5. Tolga abi bazı anakartlarda usb 3+ olanlarda bi volt ayarı gibi birşey olabiliyor. Bilmiyorum seninkinde varmıdır, eğer varsa o porta gelen voltajı düşürerek deneme yapabilirsin belki. Yani mantıken tüm portlar kullanımdayken o portun yüksek güç çekmesini engelleyeceği için düzgün çalışmasını sağlamış olursun. Bunu neden yapmışları için bende bazı yüksek enerji ihtiyacı duyan usb cihazların çalışması için bu tip bir özellikle ayarlanabilir gibi bişi okumuştum.
 6. Aslında vaktin varsa senaryo için oynanır yani, end-game vs saymazsan yine şahaser niteliğinde bir oyun.
 7. Ulan... Rezalet ya nasıl böyle durumlara düştün be blizzzzz. +nasıl Diablo isminden faydalanıp piç edersin yahu...
 8. Alternatif seçimler söyleyeyim şimdi post ya da bios görüntüsü gelip gelmediğini bilmiyorum. Görüntü gemliyorsa izlenebilecek aklıma gelenler; 1- Kartın slota düzgün takılıp takılmadığı, varsa +6 ya da 8pin güç girişinin doğru bir şekilde takılıp takılmadığı 2- Pc tam güç kapalı durumda iken var ise hdmi dp vs 1. 2. girişler var ise her seferinde farklı portta takılı iken sıfırdan açıyormuş gibi denenebilir. Eğer güç varken yapılırsa monitöre giden sinyal algılanamayabiliyor bu gibi durumlarda. 3- Eski kart takılıyken görüntü gelecek mi denemesi yapılabilir, kontrol sebebi olarak psunun yetip yetmemesi durumu test edilmiş olur ya da post aldıktan sonra misal donanım değişikleri yapıldı vs gibi bir yazı geliyor olması olası olabilir aslında ekran kartı değiştirirken olmaması gereken durumlar ama geçenlerde bi kaç ekran kartı değişimi yaparken bu duruma şahit oldum. Bu durumda yeni nesil kartlarda mesela bu resizebar özelliği falan aktifleştirme durumu var. sistem csm mi ahci mi kurulu durumundan ötürü resizebar biosda açıksa csmden ötürü açılışı engelliyor olabilir. Görüntü geliyorda windowsa geçmiyorsa yani post almaktan bahsediyorum: 1- Yine eski kart üzerindeyken biosun resizebar gibi özelliği açıksa bunu disable etmek. 2- Windows açıldıktan sonra DDU indirmek, başlat tuşundan yeniden başlat yapılırken Shift+yeniden başlat yapılarak bakım menüsünden güvenli modda pc başlatılıp indirilen ddu ile sürücüleri temelli silip pc kapatılsın dedikten sonra. 3- Yeni kartı tekrar takıp bu şekilde bir açılış yapıp sıfırdan kurulum yapıyormuş gibi devam etmek. 4- Sistem ahci değilse resizebardan faydalanılmak isteniyorsa biraz önce bahsettiğim bakım modu şeklinde komut istemi şeklinde giriş yapılır mbr2gpt.exe vasıtasıyla diskin gpt moduna dönüşümü sağlanıp daha sonra biostan resizebar aktifleştirilebilir. CSM kuruluysa resizebar hiç bir şekilde çalışmaz ve black screen hataları oluşabilmektedir. Aklıma gelenler bunlar, dilerim çözüm sağlar.
 9. Youtube' dan bakayım derken walkthrough olarakta koymuşlar, hani neymiş diyip o şekilde de az bi zaman ayırıp öylede bakılabilir parça parça. Fena yapılmamış görünürde, hikayeye farklı gözden bakış konsepti güzel.
 10. Rosamund Pike sağlam gacı fantezi büyücüde üzerine tam oturmuş bir karakter Öyle bir büyücüm olsada muhafızı olsaydım dedirtiyor
 11. Amazon Prime yapımı olan The Wheels of Time izleyeniniz var mı? Fantastik kurgu severlere tavsiyem olunur. Zaten kitaplarını okuyanlar iyi kötü biliyordur. Aslında elden tutulur bir yapım olsa oyuncusu vssi Game of Throne' u bile sollardı belki. İlk sezon biraz sönük sayılırdı ama olayların girişini vs ele aldığı için aslında çok birşey beklememek o anlamda da doğru, şimdi 2. sezon mevcut bende yeni izlemeye başladım sayılır 3. bölümü devirdim. Aslında kütür kütür gidiyor, ilk sezona göre daha da hoşuma gitti. Oyuncular random Rosamund Pike ablamızı saymazsak, ki rolüne güzel oturmuş bir mature mage diyebiliriz
 12. Çinli farmerlar sistemi abuse ettiği için sanırım o dönem kapatmışlardı. Yanlış hatırlamıyorsam ki hâlâda güncellendikçe yine güncellenen bir bot uygulaması vardı onun belli bir şemaya göre 7/24 çalışıyor. KO' da yaptıkları gibi bu şekilde botlarla item vs toplattırıp AH üstünden satış vs peşliyordular. Aslında güzel bir deneyimdi ben bile sanırım 800 € civarı ürün satışı yapmıştım. Hani şu an D4 içinde böyle bir şey açık olsa zaten felç geçirtir seviyede olan düzgün item çıkma işine bir heves arayışı getirtebilirdi. Tabi adamlar çıkardıkları oyunun götünü henüz toparlayabilmiş değiller, Ah olan bir sistemde sistemin sömürülmesini nasıl engellerdiler oda ayrı tartışma meselesi?
 13. Dlss 3.0 rtx20/30 ile geri dönük destek gelirse çok kral bir hareket olur ama piyasaya rtx50 ler giriş yapmaya yakın ya da yaptıktan sonra yapar gibi bu hareketi. Kolay kolay rtx40 satışlarını öldürmek istemeyecektir.
 14. Bana kalırsa ek paket çıkana kadar oyun bitti. Ek pakettede baş iblislerimizi getirirler, end gamede tüm bosslar olarak dungeon sonlarında falan yedirirler falan anca toparlar. Hikaye bittikten sonra oyunu oynarken bir süre sonra diablo oynayıp oynamadığını sorguluyorsun. Arada butcher ziyarete gelirse bi hissediyorsun.
 15. Tavsiye üzerine izledim, güzelmiş; çatır çatır korku filmi demek zor aslında ama iyiydi. Biraz insidious kafasından esinlenmeler var. Sonu çok sağlıklı bağlanmadı aslında ama bitirmek içinde bir nevi geçiş yapılmış.