Deathknight

Death
 • Content count

  2,930
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

Deathknight last won the day on May 5

Deathknight had the most liked content!

About Deathknight

 • Rank
  Source of Death
 • Birthday 11/29/1983

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.webgrafikdizayn.com

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yaşadığı yer
  İzmir

Recent Profile Visitors

1,807 profile views
 1. Arkaplanda çalışan hizmetleri kontrol etmek lazım bunlardan birinde planlı kapat etkinliği falan var mı onlarda sebep veriyor olabilir ? Powerla alakalı durum değil gibi pek, zaten öyle birşey olsa çat diye ya kapanır ya reset atardı. Güç yönetim ayarlarında bir kontrol edin birde, orada maximum performans olacak şekilde tüm seçimleri ayarlamak lazım.
 2. Alman Böhler K100 serisi özel metaller var mesela siyah renklileri mevcut.
 3. Konudan az bağımsız olacak ama Samsung Tab A yı görünce yazayım dedim. Zamanının epey gerisinde aslında Superonlineın hediye ettiği bi Samsung Tab 4 var elimde. Annem kullandı ağırlıklı olarak. Daha öncede aklıma gelmişti ama uğraşmak istememiştim, şimdi evde arada telefonu sürekli elimde kullancağım durumlarda tableti alıp bakmak daha rahat olabiliyor ama Android 4.4.2 olduğundan bir çok uygulama eksikliği ve samsungun uyuz zımbırtıları yüzünden saçmalıktan geçilmiyordu. 2 3 gündür custom rom olaylarını inceliyordum. Epey bi uğraştım adam gibi birşey bulamadım derken benim Xioami mi a1 içinde kullandığım pixel expreience uyarlaması gibi google rom bu cihaz içinde modlanmış Android 9 olarak. Öncesinde bi kaç rom deneyip sadece bitane 4.4.4 tutturabilmiştim. En son bunu yükledim ve çalıştı, yani bu cihaz için çağ atlamış gibi birşey oldu. Teknik donanıma bakınca 4 çekirdek 1,2ghz ve 1,5gb bellek elbetteki hantal kalıyor ama arayüzün sadeliği ve kaynak ihtiyaçlarının azaltılmış şekilde oluşuyla ve en güzelide güncel market uygulamalarından faydalanabilmekte cabası oldu.
 4. Alıcısı varsa 5 milyar dolar bile olur hocam
 5. Fiyatlandırmaları 3090 karşısında nasıl olacak bilmiyorum ama sanki çok azcık kırpığı gibi olmuş.
 6. Aynen kontak balata spreyi her türlü kiri yağı söküp atıyor. 10lira
 7. Buldum Trafo yağımış.
 8. Özel bir yağ ya da sıvı olduğu kadarını bende biliyorumda nedir ne değildir çok enteresan bir şey. Olaya geniş yelpazeden bakınca aslında bir çok alanda kullanılıp faydalı olabilecek şeyler çıkar bundan.
 9. Böyle bir soğutma sistemi yaygınlaşmaya başlamış. Burada kullanılan sıvı hakkında bilgisi olan var mı ? Küçük çaplı bir araştırma yaptığımda Di-elektrik sıvı şeklinde bir sonuç aldım ama ürünün satışı ismi vssi nedir belirsiz tabi. https://en.wikipedia.org/wiki/Immersion_cooling#/media/File:Network_Device_immersed_in_synthetic_single-phase,_Liquid_Coolant.jpg
 10. Castlevania RPG severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye edebileceğim bir mini dizi serisi. Animasyon olduğuna bakmamak gerek yine +18 Zaten oynundan iyi kötü bilen vardır, ben büyük keyif alarak izledim. Chernobyl dizisini izledim birde, sağlam gerilim ve belgesel niteliğinde bir yapıt olmuş.
 11. Hadi bakalım hayırlısı olsun, kendi işin gibisi olmaz hiç bi zaman. Bol kazançlar.
 12. Devir eldekinin değerini bilme devri
 13. 2021 sonunda oynamaya başlarım
 14. RTX3060 dediğin çük kadan bi kart hocam zaten. Bende 4 tane var bakma öyle fanla uzun gibi duruyorlar ama devre kısmı pci-e slotun 2 cm daha genişi gibi düşün. Mübarek itx kırpma kartlara yerleştirmişler Power kablo takma yeri bile göbekte kartın kıç kısmı orası oluyor yani Ama şeyi sevdim palitlerde özellikle sağda 2. fanın arkasında boşluk var yani fan petekler arasından doğrudan dışarı hava üfleyerek soğutuyor çok serin çalışıyor kartlar. Hatta palitin şöyle itx hazır kartıda varmış, tüm rtx3060 ların gerçek boyu bu uzun gözükenler sadece fan için uzatma. Zotacta var bende. Bi Asusların devreleri az daha uzun galiba. ekleme: Şu an piyasada ki şişirilmiş 9000 10000lira fiyatlara asla kanmayın. Güncel 3060ti/3070 ler 12000 13000 14000liraya satıyorlar, bunlarıda 6500-7000lira bandından şu an mal etmeye çalışın alacak olan varsa. Normalde gümrük harici 4000lira gibi hatta değerleri GG