Hisense Sero 8 Tablet
0

Bu konuda 3 mesaj var

Kızıma bir kaç ay önce Vestel Vtab tablet almıştım. (7", dual core, 2500mah pil, 1024*600 TFT ekran, 8gb depolama)

O zaman satış fiyatı 192 lira idir, ben de 160 lira civarında bir para ödedim.

Ürün benim 6" telefonlar nerdeyse aynı boyut olduğu için değiştirmeye karar verdim ve n11.com'dan Hisense Sero 8 tablet siparişi verdim.

Ürün henüz elime ulaşmadı ama Kitkat yüklü, quad core işlemci var, 4000mah pil var, 16gb depolama, 1280*800 çözünürlükte, 8" IPS ekran var. Gördüğüm tek kusuru ise ağır olması.

Teknoseyir ve diğer bir kaç incelemeye göre de gayet kaliteli, alınabilir bir tablet. Tüm bunlara rağmen fiyatı 176 lira, DH'den 25 lira indirim çeki alıyorsunuz (5 lira) ve 155 liraya geliyor.

Bence çok iyi fırsat.

http://www.n11.com/sero-hisense-e2281tk-8-P49312162

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tablet geldi. Kesinlikle ama kesinlikle fırsat.

Çocuğa vermesem, kendim mi kullansam diyorum. Vestel'den çok daha iyi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pek ilgilenen olmadı sanırım ama belki 1 kişinin işine yarar diye yorumlarımı yazmaya devam ediyorum.

Kullanım izlenimlerim teknoseyir ile paralel. Sadece pil ömrü teknoseyir'in bahsettiğinden daha iyi. Bir de ekran Murat Gamsız'ın söylediği gibi içeride değil; belki benim aldığım ürün yeni bir seridir.

Eksileri : HDMI çıkış yok. Çok ağır diyemem ama ağır.

Artıları : Fiyatına göre mükemmel ekran ve mükemmel performans, Kitkat'la gelmesi, 16gb dahili depolama (genelde bu fiyat aralığında 8gb olur), malzeme kalitesi, pil ömrü.

Teknoseyir'de ürünün "ucuz tablet" kategorisine girdiği ama ucuz tabletler kadar kalitesiz olmadığı söylenmiş.Bu yoruma göre rakipleri H-Level, Ezcool, Polypad, Dark vb markaların tabletleri.

Bu bence çok doğru bir bakış açısı değil; bence cihaz "ucuz markalı tablet" kategorisine giriyor ve bu kategoride bile üst sıralara oynayacak kadar iyi. Yani rakipleri Asus, Acer, HP gibi markaların ucuz tabletleri.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok